נסה סדנת זוגות כדי לשפר או לרפא את הקשר שלך

נסה סדנת זוגות כדי לשפר או לרפא את הקשר שלך

סדנאות הן דרך מצוינת לשפר את הנישואין או יחסים ארוכי טווח. אתה יכול לחפש באזור המקומי שלך עבור סדנאות כאלה. יש גם סדנאות רבות המנוהלות על ידי ארגונים לאומיים - מגובים על ידי גוף חזק של מחקר טכניקות זמן נבדק - כי אתה יכול לנסוע להשתתף. הנה דוגמאות לשלוש מסרטנויות סוף השבוע הפופולריות ביותר שתוכל למצוא בכל רחבי ארה"ב ואולי גם ברחבי העולם.

   

החזק אותי חזק

סדנת "החזק אותי צמוד" מעוגנת באחת מהשיטות המוצלחות ביותר בטיפול לזוגות, הידועה בשם "טיפול ממוקד רגשית" (EFT). הוא פותח על ידי החוקר והקליניקה, ד"ר סו ג'ונסון. היא כתבה ספר עזרה עצמית פופולרי לזוגות, שגם הוא נקרא החזק אותי חזק, ו מעוצב בסדנה על אותם עקרונות. EFT היה יעיל מאוד בטיפול בזוגות במצוקה. המודל מבוסס על הניסיון שלנו של מליטה אנושית והתקשרות. זוגות משנים את דפוסי השיחה שלהם באמצעות תהליכי ההבנה של רגשות וצרכים רגשיים. כזוג ניצול טכניקות אלה, אתה יכול לרפא דפוסי ההתקשרות השלילית מוקדם. מוקד התוכנית הוא לעזור לזוגות ללמוד על שבעה תרגילים שיסייעו למנוע צרות וליצור קרבה וחיבור. זה נעשה תחת הדרכתו של מנהיגי הסדנה, אשר לעתים קרובות מתובל מטפלים בהעברה בנקאית.

  המשתתפים מציגים חומר המוצג באמצעות הרצאה, PowerPoint, הפגנות וידאו, תרגילים פרטיים אחד על אחד עם בן זוגם. מידע ניתן למצוא באתר האינטרנט: www.iceeft.com.

אמנות ומדע האהבה /

הסדנה "אמנות ומדעי האהבה" מבוססת על מחקר ושיטות של ד"ר.

ג'ון וג'ולי גוטמן. הסדנה יכולה להיות מנוסה על ידי אלה שני חוקרים הנישואין הפופולריים אם אתה באזור סיאטל. אם לא, מטפלים מיומנים ברחבי המחוז מארחים אותם לאחר שהוכשרו על ידי מכון גוטמן. גם על פי הספר הנמכר ביותר של גוטמן, שבעת העקרונות לביצוע עבודת נישואין, זוגות לקבל תובנות חדשות על היחסים שלהם וללמוד מיומנויות מבוססות מחקר, כי הוכחו כדי לשפר באופן משמעותי את רמת האינטימיות והידידות במערכת היחסים שלכם. מיומנויות לימד גם לעזור למשתתפים לנהל סכסוך באופן פרודוקטיבי ובריא. זוגות גם לקבל לקחת הביתה קופסה של כרטיסים, טיפים, וכלים עבור תמיכה שוטפת לאחר הסדנה. קבל מידע נוסף על האתר: www.Gottman.com

מקבל את האהבה שאתה רוצה

סדנת "התחלת האהבה שאתה רוצה" מבוססת על טיפול זוגי של אימאגו. זה היה חלוץ על ידי ד"ר הרוויל הנדריקס והוא מתרכז גם על הספר הפופולרי שלו לעזרה עצמית של אותו שם. בהדרכתם של מטפלים מיומנים, התרגילים מושלמים ומשותפים יחדיו, המושתתים בעיקר על ההיסטוריה הרגשית שלכם. תלמד איך ההיסטוריה הזאת משפיעה על הסיבות שבחרת את בן הזוג שלך ואת הסיבות לכך שאתה עלול להיכנס למצוקה או מאבקי כוח.

טיפול אימאגו רואה במאבקי היחסים האלה חלק טבעי של אהבה, וכאפשרות מצוינת לשפר את שביעות הרצון של אהבה וסיפוק. "דיאלוג Imago" הוא לימד במהלך הסדנה כדי לסייע לשותפים לצאת אלה מאבקי כוח ולשחזר חיבור. מידע ניתן למצוא באתר: www.imagorelationships.org.

כל סדנאות אלה הוכיחו לעקוב אחר רשומות והם הזדמנויות מצוינות לתקן מערכת יחסים במצוקה או לשפר את מערכת יחסים חזקה כבר. הם הטובים ביותר עבור אלה נשואים או במערכת יחסים מחויבת, אבל עשוי גם לטובת זוגות מעורבים. סדנאות כאלה הן לעתים קרובות חסכוני ביחס לעלויות של טיפול זוגי (או גירושין)! הם אינם תחליף לטיפול של זוגות, אך הם יכולים לספק קרש קפיץ גדול למי שצריך טיפול אינטנסיבי יותר מעבר לחוויה זו.

סדנאות אלה הן גם אמצעי קול כדי לסייע במניעת מצוקה בחיי הנישואין. אם אינך יכול להשתתף בכל הסדנה במיקומים המפורטים בהם, עיין במדריך SmartMarriages בכתובת www.smartmarriages.com לקבלת משאבים נוספים.  

No Replies to "נסה סדנת זוגות כדי לשפר או לרפא את הקשר שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    31 − = 30