כיצד להצית להבה ישנה

כיצד להצית להבה ישנה

אתה עדיין חושב על מי שיצא? האם יש מישהו מהעבר שלך אתה לא מצליח לקבל את דעתך? כאשר אחרים משמעותיים אחרים עושה השפעה משמעותית על החיים שלך, זה לא נדיר לרצות לשחזר את מה שהיה פעם ביחד. אבל איך אתה rekindle רומן עם מישהו? למרבה המזל, ישנם חמישה טיפים מרכזיים שיכולים לעזור לך reignite את הרגשות ואת התשוקה בינך לבין להבה ישנה.

1. להיות בטוח ההחלטה שלך כדי להצית מחדש את הקסם

אם אתה רוצה להצית מחדש להבה ישנה, ​​הצעד הראשון הוא לוודא שאתה באמת מוקדש להתחיל משהו עם האדם הזה שוב. במקרים רבים, ההצתה מחדש של להבה ישנה יכולה לעורר רגשות ורגשות שאולי לא הרגשתם מאז ששניכם הייתם ביחד, גם טובים וגם רעים. ואם המטרה שלך היא ליצור מחדש את מה שהיה לך פעם, זה אומר שאתה צריך לוודא שזה מה שאתה באמת רוצה לפני לקפוץ לתוך מערכת יחסים חדשה (ובתקווה משופרת). עם זאת, אם היו breakbreakers ודגלים אדומים שגרם לשניכם לפצל מלכתחילה, אתה צריך לעשות את השלווה שלך עם בעיות אלה לפני קופץ למשהו שוב איתו או שלה. כל עוד אתה על הלוח ונרגש מה אתה נכנס, אז rekindling היחסים שלך יהיה הרבה יותר מוצלח. 

2. השאירו את העבר מאחוריכם

כאשר אתה מחפש להצית להבה ישנה, ​​חשוב שתשאיר את העבר בעבר.

לדוגמה, אם הקשר שלך הסתיים בשל בגידה, אתה צריך להיות מסוגל לשחרר את כל הרגשות והכאב זה גרם לך לפני תחילת מערכת יחסים איתו או אותה שוב. היכולת לסלוח לשותף העבר שלך היא צעד חשוב בתהליך ההידרדרות מחדש, ואם אתה רוצה שמערכת היחסים החדשה שלך תהיה בעלת סיכוי להפוך למשהו משמעותי וארוך, אזי סלחנות לו וקבלת הכשלים שלו הם חיוניים חלקים של התהליך.

3. תגיד שאתה מצטער

עם זה בחשבון, אם אתה מנסה לעורר רומנטיקה ישנה עם אחד שיש לו משם, התנצלות יכול גם לעזור לשניכם להתקרב ולעזור ליצור קשר חזק יותר בין שניכם. אם אתה טועה השותף שלך, עשה טעויות, או לקח אותו או אותה כמובן מאליו, ואז לקחת אחריות ולהראות חרטה על הפעולות שלך הם המפתח לחזור יחד את הדרך הנכונה. עם זאת, זה לא רק מתנצל עם המילים שלך, אבל מראה צמיחה ושינוי דרך הפעולות שלך גם כן. כאשר אתה יכול להוכיח את השותף שלך שיש לך כברת דרך ארוכה רוצה להיות החבר הכי טוב או חברה שאתה יכול להיות, אתה צפוי יותר להצית מחדש את היחסים שאתה רוצה וגם מגיע. 

4. התחל שוב בדרך חדשה

אם המטרה שלך היא להצית מחדש להבה ישנה, ​​צעד מהנה נוסף הוא לבקר מחדש כמה כמה אתרים, יעדים, ואפילו מסעדות שהיו משמעותיים לך במערכת היחסים הקודמת שלך אחד עם השני. זה יכול להיות כיף ומשמעותי דרך לעורר את הרגשות הישנים של תשוקה ותככים. וגם על ידי חזרה לבלות במקומות שונים אלה ו partaking בפעילויות זוגות שבה השתמשת כדי ליהנות יחד, אתה מביא בחזרה את הניצוץ ואת הקסם שפעם עזרו לשרוף את החום בין שניכם.

5. התייחסו לזה כאל מערכת יחסים חדשה

אחד המלכודות הגדולות ביותר עבור אלה המעוניינים להצית מחדש להבה ישנה היא שהם מנסים להרים את המקום שבו הם עזבו. ולמרות שזה אולי נראה הגיוני, זה הכרחי כי אתה מסתכל על היחסים שלך עם נקודת מבט חדשה. בעוד שניכם עשויים להכיר אחד את השני היטב ויש להם כבר חוויות עמוקות ומשמעותיות יחד, אתה עדיין צריך להתייחס לזה כאל מערכת יחסים חדשה ולהחזיר את הרומנטיקה וההתרגשות כי נמצאים בתחילת חיבור נבגי. על ידי תרגול מעשי אקראיות של חסד, שמירה על השותף שלך על בהונות שלו, ואת שאיבה את הרומנטיקה, היחסים שלך ירגישו רעננים ומרגשים ולא זקנים ומעופשים.  

No Replies to "כיצד להצית להבה ישנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 + = 75