מה הזכויות יש לסבים יש בקנזס? – insightyv.com

מה הזכויות יש לסבים יש בקנזס?

במדינת קנזס, זכויות ביקור תלוי בסבא ונכד שיש להם יחסים קודמים מראה כי הביקור הוא לטובת הילד. ברוב המקרים, איכות יחסי הנכדים-סבתא תהיה הגורם הקובע. אם הסבים פעלו כהורים, אפילו לזמן קצר, זה יכול להיות חשוב.

אם התביעה של הסבים הופעלה על ידי גירושין של הוריו של הנכד, הדיון ייקבע במחוז שבו התגרשו הגירושים, ולא משנה עד כמה היה מקרה הגירושים.

ההורה של הורה שנפטר יכול לקבל ביקור גם אם ההורה ששרד נשא את נשמתו מחדש, וחשוב יותר, גם אם ההורה החדש אימץ את הילד. אחרת, האימוץ מסתיים בזכויות ביקור.

איך להתחיל

אם הוריהם של הנכדים גרושים, יש להגיש תביעה במחוז שבו נדון מקרה הגירושים. הסבים צריכים להתחיל לכתוב מכתב לשופט. הם יצטרכו לדעת את מספר התיק, אבל זה עניין של תיעוד ציבורי. זה כנראה יכול להיות נמצא באינטרנט. אם לא, זה צריך להיות זמין בבית המשפט המחוזי. 

במכתבם, הסבים יצטרכו לדון בעניינם, מדוע הביקור הוא לטובתם של נכדיהם. המידע הרלוונטי הוא כמה זמן הם השקיעו עם הנכד שלהם, כמה אינטימי הם היו מעורבים טיפול ומה מסורות ופולחנים שהם הקימו עם הנכד שלהם.

מטרתו של מכתב זה היא לשכנע את השופט לקבוע שימוע על מנת שהסבא יוכל לעשות מקרה אישי. אם הסבים יקבלו ביקורים, כמות הביקורים תסתמך ככל הנראה על מהות הקשר בין סבתא ונכד, כך שתיעוד היחסים צריך להיות מלא ויסודי ככל האפשר.

אם לא קיים מקרה של גירושים, משמורת או אבהות, אתה עדיין יכול לעתור לביקור, אבל התהליך מורכב יותר ובוודאי יהיה צורך בשירותיו של עורך דין.

עלויות אפשריות

זה יקר ללכת לבית המשפט, גם אם אתה מנצח. הנה כמה עמלות ייתכן שתתבקש לשלם:

  • אם במקרה בית המשפט הרלוונטי הוא לא פתוח, תצטרך לשלם כדי לפתוח אותו מחדש.
  • אם אתה צריך להגיש עתירה רשמית, תצטרך לשלם דמי הגשת.
  • יהיה עליך לשלם את שכר טרחת עורך הדין שלך, אלא אם כן אתה מתנהג כעורך דין משלך.
  • ייתכן שתצטרך לשלם את שכר הטרחה של ההורים.

בנפרד, מן העלויות הכספיות הללו עלויות אחרות, כגון הלחץ שהמקרה שלך עלול לגרום לך ולבני משפחה אחרים, כולל הנכדים שלך.

שאלות חוקתיות

כמו רוב המדינות, קנזס היה חוקתיות החוק שלה לערער בעקבות החלטת בית המשפט העליון של ארצות הברית בטרוקסל נגד גרנוויל, אשר פגע חוק הביקור של סבא וסבתא של המדינה. האתגר בקנזס הגיע במקרה של סקוב נ ‘וויקר. בית המשפט העליון של קנזס מצא את החוק חוקתי. בהיבט אחר של המקרה, השופטים פסקו כי לא סבים ואבות לא חורגים זכאים לסבים לפי החוק.

ראה את חוק קנזס. ייתכן גם רוצה ללכת קנזס שירותים משפטיים, אשר יש מסמך מקוון על זכויותיהם של הסבים.

No Replies to "מה הזכויות יש לסבים יש בקנזס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.