הגיע הזמן למחנה סבתא!

הגיע הזמן למחנה סבתא!

אם אתה אוהב להתחבר עם הנכדים ולהביא את בני הדודים קרוב יותר, לשקול אירוח סבתא במחנה. אם אתה עושה בפועל של כמה נכדים עבור sleepover עם פעילויות מיוחדות, אז אתה כבר אירוח מחנה סבתא, אולי בלי לקרוא לזה בשם. אם אתה קצת מאוים על ידי הרעיון של אחריות מלאה על כנופיה של נכדים, לנסות ביקור קצר קצר הראשון.

אם הכל ילך כשורה, תן מחנה ארוך יותר לנסות. אסטרטגיות אלה יהפכו את החוויה לניהול ומהנה הן לסבים והן לנכדים.

מילה על השם: סבים מעורבים לעתים קרובות במחנה סבתא, אבל קורא לזה סבא מחנה מעולם לא תפס. מחנה הסבים הפך למשהו שונה במקצת, ולכן שם מחנה סבתא צפוי להישאר. כמה סבים מעדיפים את מחנה הדודים נייטרלי המגדר.

מי הולך למחנה סבתא?

הרבה סבים כמו לארח את כל הנכדים שלהם בבת אחת. אם הם מופרדים באופן נרחב בגילים ובאינטרסים, או אם אתה מאוימים בכך שיש את כולם בבת אחת, אתה יכול לארח יותר ממחנה סבתא אחד. בדרך כלל, עם זאת, את הנכדים המבוגרים ניתן ללחוץ על השירות כדי לעזור עם הצעירים, ואחת הנקודות היא להביא את הנכדים להכיר טוב יותר אחד את השני. כמה סבים להפוך את הכלל כי הנכדים שלהם חייב להיות מחוץ חיתולים לפני שהם יכולים להשתתף.

 

זה גם מקובל לחלוטין שיש מחנה סבתא עם אחד, שניים או שלושה חניכים. זה יהיה שונה vibe, אבל זה עדיין יכול להיות המון כיף. אם יש לך רק אחד או שני נכדים, על ידי כל האמצעים להתחיל איתם. המומחיות שלך יכול לגדול יחד עם מספרי הנכדים שלך.

הורים ועוזרים אחרים

רוב הסבים מרגישים שהרוח של מחנה סבתא דורשת מההורים להיעלם לפחות בחלק מהזמן.

לפעמים ההורים מוזמנים ליום או לשעות האחרונות של האירוע. זה לא רעיון רע, כמו סבא וסבתא אולי צריך קצת עזרה עד אז.

סבים שרוצים לכלול נכדים צעירים - פעוטות ופעוטות - מבקשים לפעמים שלפחות הורה אחד יישאר איתם. להחליט מה יעבוד הכי טוב במצב הספציפי שלך.

כמה סבים מסתמכים על גיוס עזרה נוספת. אם שני הסבים והסבתות מוכנים להיות מעורבים, זה נהדר. אם לא, ייתכן שתרצה להזמין חבר או קרוב משפחה כדי להצטרף כיף. רק להיות בטוח המוזמן הוא מישהו יהיה המגרש ולעזור. עבור ילדים מתחת לגיל 10, אתה כנראה צריך מבוגר עבור כל שלושה ילדים. אם אתה מתכנן פעילויות הדורשות פיקוח הדוק, כגון פעילויות מים או מחנאות, תצטרך מבוגר עבור כל שני ילדים. בעוד הנכדים הבוגרים בהחלט יכול להושיט יד, כאמור, הם לא צריכים להיות אחראים על בטיחותם של ילדים צעירים, אלא אם הם בני נוער מבוגרים או צעירים.

מתי להחזיק במחנה סבתא

רוב הסבים לבחור בקיץ, אבל כמה לבחור חופשת האביב או חג המולד הפסקה. ההחלטה הקריטית יותר היא כמה זמן מחנה סבתא צריך להימשך. אם תכנון המחנה הראשון שלך, מנסה לא להיות שאפתני מדי.

התחל קטן וקצר עד שאתה להבין מה אתה יכול להתמודד.

רוב המחנות סבתא כרוכים לישון מעל, אבל אתה יכול לקבל את הרגליים רטובות עם מחנה יום. אם הנכדים שלך גרים בקרבת מקום, אתה יכול לקבל מחנה על סדרה של ימים אבל לשלוח את הצעירים הביתה בלילה, אולי עם אחד sleepover כאירוע ששיאו.  

שמעתי על מחנות שנמשכים עד שבוע, אבל רוב הסבים בוחרים יומיים או שלושה. לא הייתי מצטרף לשבוע שלם, אלא אם כן הנכדים מבוגרים ומספיקים.

הקפד להודיע ​​על תאריך מוקדם מספיק כדי לאפשר לבני המשפחה שלך להגיע סבתא מחנה לוחות הזמנים שלהם. 

לעשות סידורים לשינה

רוב הסיכויים שאין לך מספיק מיטות עבור הנכדים שלך. מזרנים האוויר הם פתרון טוב. קצף חתיכות כי ניתן מגולגל ומאוחסנים במהלך היום הם גישה אחרת.

אם הילדים יש שקי שינה, לשאול את ההורים להביא אותם. שימוש בשקי שינה יקטין את כמות המצעים שיש לך לספק ולאלבין. חניכים צעירים מאוד דורשים סביבת שינה בטוחה, כגון עריסה ניידת, ומצעים מתאימים, כלומר לא כריות, שמיכות או שמיכות.

כמה סבים סוערים אוהבים להקים אוהל בחצר עבור החניכים שלהם. אם מזג האוויר משתף פעולה, זה להיט גדול עם הילדים. לפחות מבוגר אחד צריך להישאר עם הילדים.

מה להאכיל את החניכים

רוב הסיכויים שיש לך לפחות נכד אחד שהוא אכלן בררן. אלא אם כן אתה כבר יודע העדפות של כל הנכד, אני ממליץ לקבל רשימה של מזונות שכל ילד יאכל מראש, (רשימה זו תהיה שימושית עבור מקרים אחרים, יותר מדי.) נסו לעלות עם תפריטים כי ימשכו את רוב שלך אורחים. מצד שני, לא להדגיש יותר מדי על מזון. ילדים ישרדו יום או יומיים של אכילה לא אופטימלית. אתה צריך, עם זאת, לעשות מאמץ כדי לשמור על הסטנדרטים התזונתיים של ההורים של הילדים.

תכנון מראש גם להקל על הארוחות. לעשות כמו הרבה מזון הכנה כפי שאתה יכול מראש, ולשקול הזמנת פיצה כאשר אתה צריך הפסקה מהמטבח. קנו צלחות נייר וספלים שניתן לסמן עם שמות הילדים כדי לצמצם את זמן הניקוי. אם אתה משתמש בטבלה חיצונית, המטבח שלך יישאר נקי, ואכילה מחוץ לדלתות תמיד נותן ארוחות באוויר חגיגי. 

לתזמן או לא לתזמן

הרבה סבתא מדווחים על הצלחה בשימוש בלוחות זמנים. הם יכולים להיות יקרי ערך עבור אותם נכדים אשר באמת צריך לדעת למה לצפות, במיוחד עבור אלה שיש להם בעיות עם מעברים. סבתא אחת שיצרה תרשים עבודה למחנה אומרת שתרשים המטלות הפכה לאחד ההיבטים המועדפים על הנכדים של מחנה סבתא. ברור שזה סבתא מוכשרת!

סבתא נוספת שמארחת מחנה של שבוע ימים עבור שלושת נכדיה נותנת להם לוח זמנים של כל יום של פעילויות זה אומר מספיק כדי לעורר עניין שלהם.

כמה סבים ונכדים מעדיפים יותר ספונטניות.

אם יש לך פעילויות מתוכננות עבור כל יום, אין סיבה מדוע הם לא יכולים להיות מושלך אם הם לא עובדים או המורחבת אם הם. 

מכילים את הבלגן

בתוך פרק זמן קצר, בית הסבים המסודר שלך עשוי להיראות הרבה פחות מסודר. זה הולך עם השטח, אבל אם הדברים מקבלים כל כך מבולגן כי החפצים אבודים, אתה יכול לקבל בעיה.

מזער פריטים במקומם על ידי בעל איזה "שמנמן" עבור כל ילד. זה יכול להיות סל כביסה, שמנמן מתקפל או קופסת קרטון. קו אותם לאורך wall.Use אותם לעטוף, חפצים mislaid וכל דבר הולך להיות הולך הביתה עם הילדים. הבית יישאר נקי יותר, ואתה תוכל למצוא את החפצים של כולם במהירות.

מה על נושא?

נושא אינו הכרחי, אבל יש אחד עושה את המחנה יותר כיף. אתה תמצא את הרעיונות להכפיל פעם שאתה מחליט על נושא. אל תתפתו לעשות כל יום הולדת המפלגה חמוד, אם כי, או שתבלה זמן רב יותר ממה שאתה צריך. תחשוב על נושא כעל משהו לארגן את הפעילות סביב ולא כמו מוטיב לקישוטים. 

אם תחליט ללכת על נושא, הנה כמה קטגוריות שיש להביא בחשבון:

  • מדינות: ללכת על ספארי אפריקאי, לבקר את הקרקע למטה, או לקחת טיול וירטואלי ליפן.
  • ספרים או סרטים: אליס בארץ הפלאות, הארי פוטר ו מלחמת הכוכבים הם פופולריים עם הילדים.
  • הִיסטוֹרִיָה: לחזור למערב הפרוע, להיות חלוצים או לבקר את העתיד במחנה חלל. 
  • מַדָע: למד על ציפורים, חרקים ופרחים; ללכת רוק ציד או לעשות ניסויים מדעיים הביתה.

בבית או מחוץ

כמה סבים אוהבים לקחת את הנכדים שלהם מקומות, ויש מעדיפים להישאר בבית. מתן תחבורה עבור gaggle שלם של נכדים יכול להיות בעיה. אם אתה בוחר להישאר בבית, לא מרגיש רע על זה. מחקרים הראו כי מדובר בפעילויות פשוטות שילדים זוכרים את הזמן הארוך ביותר.

אם תחליט לקחת את הנכדים איפשהו, זכור כי כמות המבוגרים פיקוח תצטרך תצטרך עולה כאשר אתה עוזב את הבית. סרטים, גני חיות, מוזיאונים ופארקים הם אפשרויות פופולריות עבור outings או לבחור אחד היעדים האלה offbeat.

הקפד לקבוע כללי הקרקע לפני שאתה עוזב את הבית, כולל זמן צפוי לחזור הביתה. זה תמיד רעיון טוב לעזוב לפני שהילדים באמת מוכנים, כי עד שהם מוכנים ללכת, הם לעתים קרובות overtired. יש תוכנית מראש לטיפול בארוחות, חטיפים וחנויות מתנות. אחת הדרכים להימנע מהטלת הון בחנות המתנות של גן החיות או המוזיאון היא לאסוף "מזכרות" מראש ולהסתיר אותם במכונית לטיול הביתה.

תוכנית עייפות

עבור סבים רבים, הבעיה הגדולה ביותר להיות עם הנכדים היא עייפות. אם אתה הולך להיות בסך הכל תשלום של הנכדים שלך במשך כמה ימים, אתה בהחלט יש פעמים כאשר אתה עייף. אל תלבש את עצמך לקראת מתכונן למחנה סבתא. להיות נח היטב בהתחלה, או שאתה תהיה מותש בסוף. קח מדי פעם לנשום במהלך היום. תן למבוגר אחד להשתלט על השני. זה בסדר לדרוש תקופות מנוחה גם לילדים. אתה יכול לקפוץ סרט אם זה עושה את זה יותר קל. עם ילדים גדולים יותר, אתה יכול לעתים קרובות להסביר כי סבתא צריך לנוח במשך חצי שעה. הגדר את שעון העצר למטבח, הניח את הרגליים למעלה וסירב לזוז חצי שעה. למעשה, להפוך את הנכדים לחכות לך!

מצא רמזים ורעיונות מסבים שסעדו את מחנות סבתא, או בדקו רשימת ספרים זו על מחנה סבתא, קראו למחנה הדודנים על ידי כמה.

No Replies to "הגיע הזמן למחנה סבתא!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 54 = 58