מה עושה הפסקה בעצם מתכוון?

מה עושה הפסקה בעצם מתכוון?

כאשר אתה שומע את הביטוי, "היינו בהפסקה", אתה יכול מיד לחשוב על רוס ורחל על "חברים", אשר היחסים שלהם נראה להתפרק לאחר שהם החליטו לקחת הפסקה אחד מהשני. אבל חלק מהסיבה לחוסר ההצלחה של ההפסקה היה קשור לעובדה שלכל אחד מהם היה מושג אחר על מה פירושו של הפסקה. עם זאת בחשבון, זה אף פעם לא היה יותר חשוב להבין מה לקחת הפסקה פירושו בשבילך, השותף שלך, ואת מערכת היחסים שלך בכללותה.

מה לוקח הפסקה למעשה מתכוון?

במובן הבסיסי ביותר, לקחת הפסקה פירושו שאתה והשותף שלך לא נשבר באופן רשמי, אבל החלטתם לקחת קצת זמן חופשה אחד את השני ואת מערכת היחסים שלך. למעשה, לקחת הפסקה מאפשר לך ואת השותף שלך להשתמש זמן רחוק אחד מהשני הזדמנות להרהר על היחסים שלך, להעריך מחדש את הרגשות שלך אחד לשני, וגם לפתור להיות אחד עם השני הולך קדימה או לא.

למה לקחת אחד

זוגות רבים מחליטים לקחת הפסקה כי הם מתמודדים עם כמה אתגרים היחסים, קשיים, ו / או ספקות, אבל הם לא רוצים להיפרד או לוותר על היחסים או זה על זה. למשל, אולי אתה והשותף שלך דואגים זה לזה עמוק, אבל אתה פשוט לא יכול להפסיק להילחם ולהתווכח על כל דבר. או אולי אתה קצת לא בטוח לגבי הרגשות האמיתיים שלך עבור השותף שלך במונחים של עתיד אמיתי יחד, אבל אתה עדיין מקווה שיכול להיות משהו ארוך טווח בין שניכם.

לוקח פסק זמן מאפשר לך את השטח שאתה צריך כדי להעריך מחדש את מה הכי טוב בשבילך, השותף שלך, ואת מערכת היחסים שלך נותן לך את הזמן לבד אתה צריך להבין בדיוק מה אתה רוצה.

מקצוענים

ישנם יתרונות רבים אחרים של לקיחת הפסקה מן היחסים שלך, ואף על פי שזה עשוי להיראות countertuitive, לקחת הפסקה יכול למעשה להיות דרך לחזק את הקשר שלך ולהביא אותך ואת השותף שלך קרוב יותר.

ראשית, זה יכול לאפשר לך לקבל פרספקטיבה חדשה לגבי היחסים שלך, כמו גם לאפשר לך לבחון מחדש את הרצונות שלך, הצרכים והרצונות. יתר על כן, זה יכול לעזור לך להעריך טוב יותר ולהבין את תפקידו של השותף שלך בחיים, כמו גם איך הנוכחות שלהם משפיע עליך ועל רווחתך. ועם נקודת מבט רעננה זו, תוכלו לחזור ליחסים שלכם לאחר ההפסקה ולהיות מסוגלים לבטא את מה שאתם רוצים ללכת קדימה, ואת מה שאתם יכולים לעבוד יחד כזוג.

חסרונות

כאשר מסתכלים מקרוב על החסרונות השונים של הפסקה, אחד con הראשי הוא שזה פשוט יכול לשמש כדרך לדחות את פרידה מתנשא. ועל ידי הפסקה, אתה רק מעכב את הפירוק הבלתי נמנע של מערכת היחסים שלך ומאריך כל כאב, עצב ו / או אשמה הקשורים אליו. לאורך שורות אלה, לקחת הפסקה יכול להיות גם מקור עיקרי של מתח וחרדה בחיים שלך, כפי שאתה עלול למצוא את עצמך כל הזמן תוהה ומדאיג על השותף שלך ואת מקום הימצאותם, כמו גם לתקן על איזה סוג של החלטה השותף שלך יגיע לגבי העתיד של היחסים שלך.

אתה צריך לקחת הפסקה?

אם אתה תוהה אם לקחת הפסקה היא ההחלטה הנכונה בשבילך, חשוב כי אתה והשותף שלך לתקשר בגלוי בכנות על זה להקים כמה חוקי הקרקע הדרושים.

ראשית, זה הכרחי כי אתה במשותף לקבוע פרק זמן מסוים לגבי כמה זמן הפסקה תימשך. אם אתה ראש לתוך הפסקה רוצה שזה יימשך שבוע, אבל השותף שלך מאמין שזה יימשך לפחות חודש, חוסר זה של הסכם סביר להניח ליצור בעיות בהמשך הדרך.

הבא, אתה צריך להסכים על מה מקובל התנהגות (ומה לא) בזמן שאתה על ההפסקה. לדוגמה, האם זה בסדר אם אתה תאריך אנשים אחרים בזמן שאתה בנפרד אחד מהשני? ושלישית, אתה והשותף שלך צריך להיות על אותו דף לגבי הסיבות מאחורי הפסקה, כמו גם מה שאתה מקווה להשיג את זה. בדרך זו, אתה צפוי לקבל הפסקה מוצלחת המאפשרת לך למצוא את עצמכם, כמו גם לגלות מה אתה באמת רוצה כמו זוג הולך קדימה.

No Replies to "מה עושה הפסקה בעצם מתכוון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    19 − 13 =