בדוק ספר זה על מאבק של ילד צעיר לשרוד

בדוק ספר זה על מאבק של ילד צעיר לשרוד

קנה על אמזון

אחד המקרים הגרועים ביותר של התעללות בילדים בקליפורניה הגיע לסיומו ב -5 במארס 1973. כאשר דייב פלצר נכנס לאומנה. דייב מתחיל את הסיפור המדהים שלו כילד התעללות עם ההצלה שלו בחלק אחד בסדרה, ילד בשם "זה". לקרוא לזה ספר טרנר "לא עושה את זה צדק, קל לקריאה, אבל קשה להבין איך אמא יכולה לטפל בילדה שלה בדרך זו.

התעללות נוראה

מלבד היותו מכות קשות, נאלץ דייב לאכול את הקיא שלו, לבלוע סבון, אמוניה וקלוקס. זו היתה רק ההתחלה של "משחקים" של אמו. ילדותו של דייב לא היתה תמיד סיוט. היו "שנים טובות" בהתחלה ודייב מקדיש פרק המתאר את הרגשות של חום ובטיחות שסופקו על ידי אמו. בגיל 4 התחלפו רגשות אלה בפחד, ברעב ובנמיכות.

"הייתי המלך"

"אני" הצהרות משמשים הרבה ילד בשם "זה" כמו דייב מגלה את הכוח שהוא הרגיש כאשר הוא מעכב את אמו מן לשרוף אותו על התנור ו "ניצח". הוא ניסה למצוא מזון, לעשות תוכניות, ולהצליח עם הפרס על אכילת ארוחות קפואות מהקפאה עמוקה של משפחתו, דייב היה גאה בהישגיו והשתמש בהצהרה, "הייתי המלך". זה הולך להראות את רמת הזנחה הוא סבל לראות ארוחות קפואות להיות פרס מסתתר במוסך של המשפחה כדי לזלול אותם.

אלה הם פחות מאשר התאמות קינגלי.

ילד בשם "זה" אינו משאיר את הקורא ריק כפי שאנו יודעים כי הילד שרד את ההתעללות. אנו מתחילים עם ההצלה ולאחר מכן מובלים דרך פעמים מאושר, ולאחר מכן לתוך התעללות.

הספר כתוב מנקודת מבט של ילד. זה פותח עיניים כדי לראות איך דייב נתפס הטיפול של אמו, כפי שהיא לא התייחסה האחים האחרים של דייב ככה, ואיך ההתעללות השפיעו על הערך העצמי שלו.

עם זאת, דייב עדיין היה זה רצון מדהים לא רק לשרוד, אלא להתעלות מעל הכל.

על הסופר

דייב פלצר נכנס לטיפול אומנה בגיל 12 בשל התעללות קשה שסבל על ידי אמו האלכוהוליסטית. ההתעללות נעשתה כה נוראה, עד שהתחילה לדבר על דייב כעל "הילד", במקום על ילד, על בנה, או על דייב. בגיל 18 דייב בגיל מבוגר של מערכת אומנה והצטרף חיל האוויר של ארה"ב.

דייב זכה בפרסים רבים ובשבח אישי מאת הנשיאים רייגן, בוש, קלינטון וג'ורג 'וו. בוש. בשנת 1993, דייב היה מכובד כאחד עשר צעירים מצטיינים אמריקאים. ב -1994 הוא הפך לאזרחים היחידים של מדינת ישראל, שזכו לתואר "הצעירים המצטיינים בעולם", על מאמציו בהוראת התעללות בילדים ומניעתם. דייב הוא גם המחבר של הילד האבוד, אדם בשם דייב, פריבילג 'של הנוער, לעזור לעצמך, ולעזור לעצמך עבור בני נוער.

היום דייב הוא בעל ואב ומתגורר Rancho Mirage, קליפורניה.

עוד מידע

ילד בשם "זה" הוא ספרו הראשון של דייב.

אתה יכול למצוא סעיף בשם "פרספקטיבות על התעללות בילדים" בסוף הספר שבו שחקני מפתח שונים במקרה זה לתת את התובנה או הרגשות על התעללות של דייב כפי שהוא נפרש לנגד עיניהם.

סעיף עם מספרים להתקשר למידע נוסף על התעללות בילדים נכלל גם.

(פורסם על ידי: בריאות תקשורת, Inc, פורסם במקור על ידי אומהה העיתונות פאב.
ISBN 1-55874-366-9)

קנה על אמזון

No Replies to "בדוק ספר זה על מאבק של ילד צעיר לשרוד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 + = 20