התהליך מאחורי מערכת הטיפול באומנה וילדים שמתבגרים

התהליך מאחורי מערכת הטיפול באומנה וילדים שמתבגרים

טיפול אומנה יכול להיות מתנה משמים עבור ילדים שנעקרו. ילדים ממוקמים לעתים קרובות בבתים של הורים אומנים, כאשר המדינה קובעת כי לא יהיה בטוח שהם יישארו עם משפחות לידתם - למרות המאמצים לשקם את הוריהם מהבעיה שגרמה להם לאבד את המשמורת.

בסופו של דבר, ילדי אומנה מגיעים לגיל הרוב בדיוק כמו כל הילדים. הממשלה נקטה בעבר את עמדתה כי אין היא צריכה להיות אחראית עליהם עוד כשהגיעו לגיל הרוב.

העמדה היא כי הם מבוגרים שיש להם "הזדקנות". בהעדר הורים אוהבים ואכפתיים שיכולים לעזור להם להיות עצמאיים, הם הופכים להיות אחראים לדאוג לעצמם. למרבה הצער, זה יוצר בעיה ללא קורת גג. מחקר שנערך בשנת 2006 על ידי בית הספר למשפטים של קולומביה הצביע על כך שאחד מכל ארבעה צעירים בגיל העשרה בניו יורק מגיע בסופו של דבר למקלט חסר בית בתוך שלוש שנים.

ההגדרה של "ההזדקנות"

המונח "הזדקנות" מתייחס לילדים בתוך מערכת האומנה של המדינה, אשר עדיין במערכת כאשר הם מגיעים לגיל הרוב או כאשר הם סיימו את התיכון. ילדים אשר "הזדקנו" לא מצאו קביעות במשפחה מאמצת, מאומצים, או מתאחדים מחדש עם משפחות הלידה שלהם - הם לא הצליחו לחזור להורים הביולוגיים שלהם.

הגיל שבו ילד בגילאים רשמיים יכול להשתנות ממדינה למדינה. זה בדרך כלל בן 18, אבל כמה מדינות יש שירותים מורחבת מעבר לגיל זה כי כל כך הרבה מבוגרים צעירים הם פשוט לא מוכנים להיות לבד בגיל צעיר כל כך.

מדינות מסוימות מאפשרות לאומנה להמשיך ולטפח מעבר לגיל ההתבגרות, אם הילדים המאמצים מוכנים. למרבה הצער, כמה ילדים אומנה רק רוצה לעשות עם המערכת בהתנדבות לעבור הלאה, מה שמוביל במקרים רבים של חוסר בית.

משאבים עבור בני נוער בגיל

למרבה המזל, ישנם משאבים רבים זמינים כדי לטפח בני נוער שיש להם או מי עומד להתבגר.

לדוגמה, חוק אומנה טיפוח העצמאות של 1999 מספק כספים ממשלתיים לסייע לצעירים ומבוגרים צעירים, כאשר הם המעבר מאומנה לבגרות. תכנית פעולה נוספת, תוכנית החסות העצמאית של ג'ון ה. שאפי, מספקת משאבים כספיים עבור עד 140 מיליון דולר למדינות עם המשימה לסייע למבוגרים צעירים לקום על רגליהם. עם תוכנית זו, מדינות יכולות להשתמש עד 30 אחוזים מהכסף כדי לספק חדר ולוח עבור ילדים בגילאי 18- 21. בגילאים 18 עד 21. בנוסף, ניתן להקצות עד 60 מיליון דולר לחינוך והכשרה כדי לעזור להם להיות עצמאיים, מַסְפִּיק.

סוכנויות ויחידים הבאים פועלים גם כדי לעזור לילדים שעוזבים את מערכת האומנה:

 • פוסטר בוגרים של אמריקה.הקולקטיב הזה תומך באיכות חיים גבוהה לאלו שבמטופלות וממנה. משימתם היא לחבר, להעצים ולאפשר לקהילה לפרוח.
 • פגוש אותי חצי הדרך פרויקט.פרויקט MMHW מתמקד בבניית חיים טובים יותר בבית אחד בכל פעם. על ידי סיוע לילדים אומנה לעזור לעצמם, הילדים יכולים לקבל יתרון על העתיד שלהם.
 • ג 'ים קייסי הנוער יוזמת הזדמנויות.קרן אנני קייסי תומכת ביוזמה זו, המאמינה שכל אדם צעיר העוזב את מערכת האומנה צריך לקיים קשרי משפחה, תמיכה והזדמנויות.
 • FosterClub.תמיכה עבור צעירים באומנה זמין ברשת זו של מעל 500 מנהיגים צעירים.
 • פוסטר טיפול להצלחה.מלגות FC2S מסייעות לתלמידים ברחבי הארץ כדי שיוכלו לעמוד ביעדים החינוכיים שלהם.
 • האיגוד הלאומי החי העצמאי .ארגון NILA עממי מוקדש להפוך את העתיד של הצעירים טוב יותר באמצעות שירותי איכות, רשת ארצית, הנוער תמיכה, ועוד.
 • הילד הרווחה הליגה של אמריקה.תוכנית זו מציעה כמה משאבים יקרי ערך עבור משפחות אומנה, ילדים אומנה משוחררים, ואלה מתמודדים עם ההזדקנות של מערכת אומנה בעתיד הקרוב.

No Replies to "התהליך מאחורי מערכת הטיפול באומנה וילדים שמתבגרים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =