האם עלי להצטרף לקבוצת תמיכה של אבות?

האם עלי להצטרף לקבוצת תמיכה של אבות?

פעם הרגשתי קצת מבודדת כאבא? האם החבר'ה בעבודה או בשכונה לא מתאימים לרעיון של אבא טוב? האם אתה מרגיש צורך קצת ידידות תומכת? או שמא את מרגישה ייחודית כאבא בגלל נסיבות מסוימות, כמו להישאר בבית אבא, אבא הומו, או אבא אלמן? אז אולי כדאי לך לשקול affiliating עם קבוצת תמיכה של אבות.

כיצד קבוצות תמיכה עבודה

אבות החולקים קשר משותף מסוג כלשהו, ​​לעיתים קרובות מהווים קבוצת תמיכה.

הרעיון של קבוצת תמיכה הוא להתחבר עם אבות אחרים כדי לחלוק דאגות ותסכולים, למצוא רעיונות להיות אבא טוב יותר בנסיבות שלך, או סתם כדי ליצור חברים וליצור רשת של אנשים שיכולים להיות תמיכה אחד לשני.

באופן כללי, קבוצות תמיכה יוצרות באופן ספונטני. שניים או שלושה אבא יכול להחליט להתחיל להסתובב יחד ולשתף את החוויות שלהם. אז אחרים מתווספים כמו המילה מתפשטת הקבוצה מתחילה להיפגש באופן קבוע לקחת על עצמו מבנה.

קבוצות התמיכה של האבות נוטות להיות בלתי רשמיות וסוג של גלגל חופשי, לפחות בהתחלה. אבל ככל שהם מתבגרים, יש נוטה להיות יותר מבנה פורמלי. קבוצות נפגשים לעתים קרובות במסעדה, במלון, במרכז קהילתי או בכנסייה או בבית. באופן כללי, תרומות אינן הכרחיות, אך הוצאות ניתן לחלוק עבור ארוחה, כיבוד או כדי לשאת עלויות אחרות.

למה להצטרף לקבוצת תמיכה?

אם היית שואל כמה אבות על למה הם התחילו להשתתף בקבוצת תמיכה, תקבל מגוון של תשובות.

הם בדרך כלל מתמקדים ברשת, לומדים כלים חדשים, או מחפשים עזרה כאשר הדברים יוצאים מכלל שליטה.

אתה צריך תמיכה כאשר הולך מקבל קשה. כמה אבות שותפים עם קבוצת תמיכה בגלל משבר מסוים. לדוגמה, קבוצת תמיכה באזור שלנו מפגיש בין אבות שהתאלשו לאחרונה.

קבוצות אחרות מתמקדות באבות שהתגרשו לאחרונה או מאבות שיש להם ילדים עם מוגבלות מסוימת. במקרים אלה, אבות מגיבים לאתגר אישי ייחודי, והם מוצאים תמיכה וכיוון בקבוצה.

אתה צריך ידידות. חלק מהאבות מתחברים לקבוצת תמיכה משום שהם מרגישים בודדים או בודדים. אולי הם רוצים להיות אבא נהדר, אבל אחרים מסביבם לא. חלק מהאבות זקוקים רק לקשר עם גברים אחרים; קבוצת תמיכה יכולה להיות מקום טוב למצוא את החברות.

אתה צריך מידע. קבוצות תמיכה יכול להיות מקור נהדר של מידע וכלים כדי לעזור לך להיות אבא טוב יותר. מידע זה יכול לנוע בין מציאת משאבים מקומיים לטיפול בילדים כדי לסייע באיזון בין דרישות העבודה והמשפחה. אבות יכולים למצוא עזרה עם הצרכים הרפואיים של הילדים שלהם או בעיות משמעת.

און ליין או בזמן אמת?

קבוצות תמיכה עבור אבות יכול לקחת צורות רבות. מבחינה היסטורית, קבוצות תמיכה קורות בשכונה או בקהילה שלך. ואלה בזמן אמת תמיכה אישית חוויות הקבוצה נהדרות. הם מציעים חיבור אנושי בקרבה פיזית קרובה, וזה יתרון גדול.

אבל כמה אבות מעדיפים להצטרף לקבוצת תמיכה וירטואלית. החוויה המקוונת פותחת את קבוצת התמיכה למגוון רחב יותר של אבות מרקעים מגוונים ומציעה אנונימיות שיכולה לסייע במקרים מסוימים.

איתור קבוצות תמיכה

בקהילה שלך, יש מגוון של מקורות למציאת קבוצת תמיכה כדי לענות על הצרכים שלך. לעתים קרובות, עיתונים מקומיים (או אתר האינטרנט של העיתון) יציע רישומים חינם עבור מגוון רחב של קבוצות תמיכה עם לוח זמנים לפגישה או מספר טלפון ליצירת קשר. מידע על קבוצת התמיכה של האבות יכול להימצא לעיתים קרובות במרכזי המשאבים להורות בבתי חולים, מכללות או בתי ספר מקומיים. מטפל משפחתי מקומי יכול גם לפעמים לעזור לחבר אותך לקבוצה. אם אתם מחפשים קבוצה דתי, לשאול את המנהיג הדתי שלך או לבדוק את לוח המודעות בכנסייה. Meetup.com מציע גם ספרייה של קבוצות גברים אשר נפגשים באופן קבוע באזורים שונים של העולם.  

עבור קבוצות מקומיות או מבוססות קהילה, מפה לאוזן היא הגישה הטובה ביותר. האם הרבה לשאול מסביב - עבודה בלשית קטנה יכולה להניב דיבידנדים גדולים.

אם אתה מחפש קבוצה מקוונת, תוכל לבדוק אחד מהמשאבים האלה.

רשת הורים סולו מציעה הצ'אט, הודעות ושיטות אינטראקטיביות אחרות של חיבור הורים בודדים, אם אמהות או אבות.

Just4Dads.org יש רשימה של קבוצות תמיכה מקוונות במיוחד עבור אבות.  

סיכום

קבוצות תמיכה יכולות לעזור לכל אבא שמרגיש צורך. בין אם רק לאבות באופן כללי או לאב עם צורך מיוחד או נסיבות, קבוצות תמיכה של אבות יכולות להציע קישוריות, רעיונות ואחדות עבור כל אבא.

No Replies to "האם עלי להצטרף לקבוצת תמיכה של אבות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − = 21