שיתופי פעולה: דיור משותף להורים יחידים | insightyv.com

שיתופי פעולה: דיור משותף להורים יחידים

שיתופי פעולה: דיור משותף להורים יחידים

CoAbode אומר באתר האינטרנט שלה כי זה היה מבוסס על העיקרון כי שתי אמהות יחיד לגדל ילדים יחד יכול להשיג יותר מאחד נאבק לבד. CoAbode כבר עזר אלפי אמהות חד הוריות לחלוק את הנטל של שכר דירה, שירות, מזון, מטלות, ושמרטפות ללחוץ על כספם. באמצעות שירות ההתאמה המקוון של CoAbode, לאמהות חד-הוריות יש מקום בטוח שבו הן יכולות לשתף פעולה זו עם זו כדי למצוא דיור בר השגה וטיפול בילדים.

הם גם מקבלים עצה על היותו הורה יחיד, להיות אמא, נע, ביטוח, ייעוץ, בעיות משפטיות, בין נושאים רבים אחרים. בנוסף, CoAbode מספקת גם קבוצות תמיכה מיוחדות ופורום מקוון שבו אמהות יכולות להתחבר ולדון בבעיות נפוצות.

מייסד כרמל סאליבן

כרמל סאליבן היא אם חד-הורית שהקימה את קו-אדוב משום שהיא זיהתה את העלות הגבוהה של הדיור כאחת המחסומים העליונים העומדים בפני אמהות חד-הוריות בגידול ילדיהן. “אנחנו מביאים יחדיו אמהות חד-הוריות שהאינטרסים שלהן והפילוסופיות ההורות שלהם תואמים לחלוק בית ולגדל את ילדיהם”, היא אומרת. בנוסף, CoAdobe מסייעת “אמהות יחיד במצוקה ועניים אשר חיים עם הילדים שלהם במוסכים או דירות זעירות שבו הילדים לישון בחדר השינה והאמא ישנה על הספה לבוא יחד כדי לשלב את דמי השכירות שלהם ומשאבים לחלוק בית ביחד .

כיצד מסייע למישהו בודד Moms

להיות אמא אחת היא מצב מלחיץ, מלא הן אחריות פיננסית הורות.

אמהות חד הוריות רבות עובדות במשרה מלאה או חלקית, מוסיפות ללחץ. על ידי מציאת housemates או שותפים לחדר יחיד, CoAbode עוזר להם:

 • להרשות לעצמם דיור טוב יותר במחוזות הספר בטוח
 • להחזיק בבית המשפחה שלהם לאחר גירושין
 • חלו את עלות שכר הדירה ואת הוצאות תקורה
 • יש יותר כסף שיקול דעת להמשיך פעילויות ולסייע לילדיהם לפרוח
 • להגדיר מחדש מה זה אומר להיות משפחה משגשגת

כדי להשתתף ב- CoAbode

אתה יכול להירשם להשתתף בתוכנית הדיור המשותף חינם של CoAbode באתר CoAdobe. תתבקש להשלים פרופיל שכולל את צורכי האירוח שלך, שכר דירה או תשלום בית, שכונה ומחוז בית ספר, וכן מידע נוסף על הפילוסופיות של ‘אהבתי’, ‘לא אהבתי’ ו’הורות ‘. לאחר מכן תוכל לחפש את הפרופילים של חברים רשומים אחרים בקוד המיקוד הרצוי. באמצעות מערכת דואר אלקטרוני פרטית ואנונימית, תוכל ליצור קשר עם אותם חברים התואמים את צרכיך, ונראה כי הם מועמדים מבטיחים לדירה.

יתרונות

המשתתפים ב- CoAbode מדווחים על הפחתת עלויות הדיור בשיעור של עד 55%. בנוסף, אמהות CoAbode דיווחו כי הם צמצמו את הוצאות משק הבית שלהם, כגון שירותים, שמרטפות, מצרכים, ותחבורה, על ידי כ 40 אחוזים. מלבד היתרונות הכספיים, חברי CoAbode דיווחו כי הם מרוויחים, בממוצע, 56 שעות נוספות של זמן לחודש על ידי שיתוף בית עם אמא אחת נוספת. זה הזמן שבו ניתן להשתמש כדי לקדם את החינוך שלך, לטפל בעצמך, וליהנות רגוע, רגעים שמחים עם הילדים שלך.

No Replies to "שיתופי פעולה: דיור משותף להורים יחידים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  4 + 3 =