אמנים איסוף השתמש זה כדי להשיג נשים. האם אתה יודע את זה עדיין?

אמנים איסוף השתמש זה כדי להשיג נשים. האם אתה יודע את זה עדיין?

כמו טווס זכר משתמש נוצות שלו כדי למשוך את בן זוגו, טווס כרוך באמצעות בגדים של גבר ולהתאים את התנהגותו על פני למעלה ונוצץ בצורה, לצורך משיכת נשים - אבל לא בהכרח בן זוג.

איפה טווס המונח בא?

לא הצלחתי למצוא מוצא של הטווסים כשמשמש הפועל; בעוד שרוב המילונים מגדירים אותו כהקדמה או תצוגה כדי למשוך תשומת לב, אף אחד מהם לא נתקלתי במקום שבו מקור המילה.

לאחר שכתבתי על היכרויות ועל יחסים במשך למעלה מעשור, מצאתי כי רוב הפניות להתחיל איפשהו סביב שיטת המסתורין / פיק אפ (PUA), שבו אדם בשם עצמו המסתורין השתמשו טווס להסביר לאנשים כיצד (בקרב דברים אחרים) לחזר אחרי אישה. רוב הקישורים והפניות היה לי במאמר זה כבר מזמן השתבש, בעצב. המעטים כי קיים, אני לא יכול לקשר בשל אופי גרפי של אתרי אינטרנט.

מה זה טווס, בדיוק?

אם אי פעם תפס פרק של VH1 של האמן פיקאפ, אתה יכול להיתקל המסתורין ואת המחזורים שלו בכל התהילה שלהם: מכנסי ספנדקס הדוק, ציפורניים צבועות, נוצות boas, ותכשיטים נוצצים. עבור אלה gents, זה סוג של רמאי עבד. 

ב"עולם האמיתי ", אני מציע לכולם ללבוש משהו בלתי נשכח ושיחה - החל באירועי הסינגלים שלי. היו לי אנשים להופיע ב-כלום, ללבוש עניבה שחורה, עם פסל בלון על הראש שלהם.

 אחרים לבשו בגדים המעידים על האינטרסים שלהם, כגון תוכנית טלוויזיה או תחביב. לא משנה מה הבחירה שלהם, ביקשתי כי הם לובשים משהו נוצץ, המושכים את העין, עדיין עדיין מגלם מי הם. זה כל העניין של טווס: כדי להתבלט בים של אחרים, בעודך עדיין העצמי היפה שלך.

הערות על טווס

טווס הוא לא רק להיות מופרך או מקוממת, זה על משיכת תשומת לב בצורה המתאימה לשני אנשים (אחד (ים) אתה מנסה למשוך את עצמך), כמו גם עבור מקום (כלומר בית קפה לעומת בָּר). לכן, אם לובש הרבה תכשיטים נוצצים או פירסינג בכל הפנים שלך לא jive עם האישיות שלך, זה כנראה לא לטוס. המפתח הוא להשתמש אביזרים ואביזרים באופן המשקף מי אתה - אבל amped למעלה כדי להתבלט מן הקהל.

דוגמאות של טווס משמש משפט

 • The Seduction Chronicles יש בלוג נהדר לכתוב תמונה המפגין את ההבדלים בין טוב לעומת vacocking רע.
 • "אני חושב שאתה טווס, עם כל איפור העיניים על ..." 
 • "הו, תראי אותך טווס בשביל הבנות

הפניות

 • אמנות של טווס: גברים להתנהג באופן שונה מול נשים (ו hotter את האישה מעשים טובים יותר הם יעשו) http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2359291/The-art-peacocking- גברים - מתנהגים - טובים יותר - נשים - נשים - נשים - מעשים טובים - do.html
 • טווס עכשיו הוכח מדעית כדי להביא לך בנות http://www.girlschase.com/content/peacocking-now-scientically-proven-get-you-girls

No Replies to "אמנים איסוף השתמש זה כדי להשיג נשים. האם אתה יודע את זה עדיין?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  18 − = 9