דיאלוגים יומי עם בן / בת הזוג שלך ליצור נישואין חזקים

דיאלוגים יומי עם בן / בת הזוג שלך ליצור נישואין חזקים

זוגות שמגיעים לסדנאות נישואין ומפגשים בסופי השבוע אומרים כי סוף השבוע היה חוויה מהפכה לנישואיהם. רוב יגידו שהם אסירי תודה על ההזדמנות להתקרב לבת זוגם באמצעות שימוש בכלי תקשורת כגון "דיאלוג". המפגשים הנישואים הפורמליים מבוססים לעתים קרובות על בסיס דתי. עבור אלה זוגות המעדיפים חוויה דתית, אלה זמינים.

מאמר זה יתמקד במה שכולם יכולים לקחת, ללא קשר לאופי הדתי, מתוך תפיסת הדיאלוג היומי.

לא מעט אלה זוגות אותו לא לוקחים את הכלי של דיאלוג יומי הביתה לאחר סוף שבוע מפגש להשתמש על בסיס קבוע.זה רע מדי, כי שיחות כאלה עם בן הזוג שלך עוזר לבנות קשר וקירבה הנישואין שלך. ישנן מספר סיבות לכך שהכישורים שנרכשו עבור דיאלוגים יומיים אינם נמשכים או זוגות פשוט נכשלים אלה שיחות חשובות על שלהם. 

אילו שאלות אנו מבקשים זה מזה?

עבור זוגות רבים, לבוא עם שאלות היא בעיה. לא רק את הנושא אלא שאלות ששניהם יכולים להסכים בנקודה מסוימת בזמן. עכשיו עם "גוגל" ומנועי חיפוש מקוונים אחרים, זה לא קשה למצוא רשימות של שאלות לשאול אחד את השני. אין צורך להמציא מחדש את הגלגל. 

לדוגמה:

 • 29 שאלות כדי להעמיק את החיבור שלך מן הפסיכולוגיה בלוג היום
 • 36 שאלות לשאול את השותף שלך מאתר Science of People
 • שחק "20 שאלות" עם השותף שלך טופס בלוג זוגות

זמן ומרחק יכול להפריע
מה שהופך את הזמן לדיאלוג, בין אם אתה בבית ביחד או מופרדים על ידי נסיעות עסקים או פריסה צבאית, יכול להיות קשה. עם זאת, עם הטכנולוגיה היום, יש תירוץ קטן לא צריך 10 - 15 דקות לדבר!

אם איבדתם את ההרגל של דיאלוג יומיומי, קבלו החלטה ביחד כדי להתחיל שוב בדיאלוגים. גם אם אתה לא יכול להתחייב מדיאלוג יומי, יש ערך עצום בדיאלוג רק מתי שאתה יכול. 

דיאלוג יומי טיפים

 • אם הדברים קשים בין שניכם, לשמור על שאלות חיוביות ולנסות לא להתמודד עם נושאים קשים. שאלות מתמקדות על מה משך אותך אחד לשני, את התאריך הכי טוב שהיה לך אי פעם, מה חופשה חלום יהיה, מה איכות אתה הכי אוהב את בן / בת הזוג שלך, וכן הלאה יעבוד בסדר גמור. שאלות חיוביות חשובות כדי לעזור לך להתמקד במה הולך טוב במערכת היחסים שלך. יעד מרכזי של הדיאלוג הוא לדבר על טוב קורה, לא רק בעיות. 
 • זכור את מטרת הדיאלוג היא לעזור לך להבין את הרגשות של בן הזוג שלך. זה לא לשנות אחד את השני או לתמרן אחד את השני. כל שאלה דיאלוג צריך להיות כתוב אז אתה מגלה איך זה מרגיש אחד ולא רק איך שניהם חושבים. אז לנסות להבין ולקבל אחד את השני כמו שאתה.
 • הפרדות עקב נסיעות עסקים הן אתגר. זוגות רבים משתמשים באותה שאלה עבור כל יום שהם נפרדים, משהו כמו "איך אני מרגיש היום?" או "מה היו הרגשות שלי היום?" פעם אחת, אתה יכול לקרוא את כל האותיות מהזמן שלך בנפרד, ואת הדיאלוג על הרגשות שיש לך אחרי קריאת האותיות. זוגות אחרים דיאלוג באמצעות דוא"ל, ועידות וידאו כמו Facetime או סקייפ וטקסט. 
 • יש כמה שאלות האהוב כמה ליפול על כאשר מציאת הנכון אחד קשה. "איך אני מרגיש לגבי היום?" היא שאלת דיאלוג סטנדרטית.
 • הפוך את הדיאלוג לפולחן חדש במערכת היחסים שלך. טקסים לעזור לשמור על הנישואין שלך חזק ובריא!

 • זכור, דיאלוג הוא מתנה שאתה נותן אחד לשני. עם זאת, הוא מתנה ללא מחרוזות המצורפת!

כולנו יכולים להשתמש קצת עזרה לפעמים מקבל את הרגל לדבר על הילדים, כספים ולוחות זמנים יום. אין שום דבר רע להגיע לכלים כגון דיאלוג יומי כדי לעזור להשיג נישואים מוצלחים. 

* מאמר מעודכן על ידי מרני Feuerman

No Replies to "דיאלוגים יומי עם בן / בת הזוג שלך ליצור נישואין חזקים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  20 − = 17