מה זה אימוץ סיוע חוק הילד רווחה?

מה זה אימוץ סיוע חוק הילד רווחה?

חוק אימוץ הילד ורווחת הילד, המשפט הציבורי 96-272 (AACWA) מתמקד במאמצי שימור המשפחה כדי לסייע בשמירת המשפחות יחד, וילדים מחוץ לאומנה או אפשרויות אחרות מחוץ לבית. חוק זה, שנחקק בשנת 1980, מתמקד גם באיחוד משפחות או אימוץ, אם הילד יוסר מהבית. סובסידיה אימוץ החזר על ידי הממשלה הפדרלית ניתנת גם באמצעות חוק זה עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים.

מטרות או מטרות אחרות של חוק אימוץ הילד ורווחת הילד של 1980

 • החוק הביא לביקורת שיפוטית סדירה על ילדים באומנה, תוך דגש על החזרת הילדים הביתה בהקדם האפשרי.
 • ילדים המוגדרים כבעלי צרכים מיוחדים כאלו שאינם יכולים לחזור לבתיהם, יש תנאי שלא ניתן למקם את הילד ללא סיוע, ולא ניתן היה להציבם בבית מאומץ ללא סיוע בעבר.
 • מונע מן הילדים להיות מחוץ לבית על ידי מראה כי "מאמצים סבירים" נעשו כדי לשמור על הילד הביתה.
 • יש לקבוע תכנית לגבי עתיד הילד בתוך 18 חודשים לאחר שהוכנסו לאומנה, בין אם התוכנית היא איחוד משפחות, אימוץ או המשך טיפול באומנה.
 • על מנת לקבל קרנות פדרליות תואמות, על המדינות להראות שהן עושות "מאמצים סבירים" כדי להרחיק את הילדים מהמערכת ומשפחותיהם ומשפחותיהם שהוסרו בהקדם האפשרי.

  היסטוריה של AACWA

  AACWA מתוקן כותרות IV-B ו XX של חוק ביטוח לאומי. הוא מספק מבנה עבור מדינות לבצע אומנה טיפול תחזוקה תשלומים ותשלומים סיוע אימוץ ולקבל סובסידיות פדרליות. הוא גם מספק כספים תואמים עבור שירותי המדינה.

  שינויים נוספים ב- IV-B של חוק הביטוח הלאומי נעשו על ידי חוק שירותי שימור ותמיכה משפחתיים משנת 1993 (חוק ציבורי 103-66).

  היא עודדה מדינות להשתמש בכספים כדי לפתח שירותים שמטרתם לשמור על משפחות משותפות. זה היה מכוון יותר למניעת ילדים בסיכון ומשפחות.

  שינויים רבים נוספים הוכנסו בחוק אימוץ ובטיחות משפחתית משנת 1997 במטרה לקדם אימוץ ילדים שהיו באומנה. היא שינתה את השם "תוכנית שימור ותמיכה במשפחה" כתכנית המשפחתית הבטוחה והיציבה (PSSF).

  קידום תיקונים משפחתיים בטוחים ויציבים משנת 2001 תיקן את קודמו ותואר IV-B, תת-פרק 2 לחוק הביטוח הלאומי. היא סיפקה תוכניות מקלט בטוח לתינוקות, הדרכת ילדים של הורים כלואים, והקימה תוכנית שוברים חינוכית עבור אלו אשר הזדקנו מחוץ לאומנה.

  אימוץ תשלומי אימוץ אושרו מחדש בשנת 2003 עם חוק קידום אימוץ של 2003. חוק הילד ושירותי שיפור המשפחה של 2006 אושר מחדש את PSSF.

  הילד והמשפחה שירותים שיפור וחדשנות חוק בשנת 2011 מתוקן IV-B של ביטוח לאומי חוק להרחיב את הילד ואת תוכנית השירותים המשפחתיים באמצעות FY 2016.

  מקורות:

  חוק אימוץ ורווחת ילדים משנת 1980. 96-272 - מידע על רווחת הילד Gateway.

  חקיקה ראשית הפדרלי מודאג עם הגנת הילד, רווחת הילד, ו אימוץ.לָנוּ. משרד הבריאות ושירותי האנוש. https://www.childwelfare.gov/pubPDFs/majorfedlegis.pdf.

  No Replies to "מה זה אימוץ סיוע חוק הילד רווחה?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 80 = 83