פסוקי התנ”ך הטוב ביותר לכלול בהזמנות לחתונה שלך

פסוקי התנ"ך הטוב ביותר לכלול בהזמנות לחתונה שלך

 

כלות וחתנים רבים בוחרים לכלול איזשהו היבט דתי לטקס החתונה שלהם כדרך לחלוק את אמונתם עם חבריהם ומשפחותיהם. אלמנטים דתיים בטקס יכולים לכלול מזמור משמעותי, קריאה מטקסט דתי הולם, או מסורת תרבותית.

אם ברצונכם לשלב את האלמנטים הדתיים האלה בחתונה שלכם, אין צורך להגביל את עצמכם למה שידברו או יושר במהלך הטקס.

לטקסים נוצריים או יהודיים, שקול להוסיף פסוק מתאים מן התנ"ך או התורה להזמנות שלך, תוכניות חתונה, ושולחנות. הפסוק הנבחר שלך יכול לשמש מוטיב כי יהיה לחבר את הטון, סגנון, ואת הנושא של טקס החתונה שלך הקבלה.

השתמש פסוק על גבי ההזמנה לחתונה שלך, יש את זה מודפס במיקום מרכזי בתוך עלון התוכנית שלך, ולכלול אותו על החלק העליון של התפריטים שלך בדלפק הקבלה. החזרה תזכיר לאורחים שלך את החשיבות של הפסוק לך את בן / בת הזוג בקרוב.

פסוקים לשלב ההזמנות לחתונה שלך מוצרי נייר

הנה כמה פסוקים מתאימים כדי לשלב את ההזמנה לחתונה חבילת מוצרים אחרים נייר החתונה:

1 Corinthians 13: 4-8

אהבה היא סבלנית אהבה היא אדיבה. היא לא מקנאה, היא לא מתגאה, היא לא גאה. זה לא חצוף, זה לא חיפוש עצמי, זה לא בקלות כעס, זה לא שומרת תיעוד של עוולות.

אהבה אינה מתענגת על הרוע אלא שמחה עם האמת. זה תמיד מגן, תמיד בוטח, תמיד מקווה, תמיד מתמיד. אהבה לעולם לא נכשלת. אבל איפה יש נבואות, הם יפסיקו; שם יש לשונות, הם יהיו דוממים; שם יש ידע, זה יעבור.

אל האפסיים 4: 2

להיות צנוע ועדין לחלוטין; היו סבלניים, נושאים זה את זה באהבה.

1 Corinthians 13:13

ועכשיו שלושת אלה נשארים: אמונה, תקווה ואהבה. אבל הגדול שבהם הוא אהבה.

1 פיטר 4: 8

מעל הכל, אוהבים זה את זה עמוק, כי האהבה מכסה על המון חטא.

1 יוחנן 4: 18-19

אין פחד באהבה. אבל אהבה מושלמת מוציאה את הפחד כי הפחד קשור לעונש. מי שחושש אינו מושלם באהבה. אנחנו אוהבים כי הוא אהב אותנו.

1 Corinthians 16:14

לעשות הכל מאוהב.

שיר שלמה 2:16

אני אהובתי, והאהובה שלי היא שלי.

שיר שלמה 8:10

מים רבים אינם יכולים להרוות אהבה; נהרות אינם יכולים לשטוף אותו.

שיר שלמה 3: 4 מצאתי את מי שהנשמה שלי אוהבת.

1 Corinthians 13: 1-3

אם אני מדבר בלשונות של גברים ושל מלאכים אבל לא אוהב, אני רק גונג מהדהד או מצלה מצלצל. אם יש לי את מתנת הנבואה ואת יכולה להבין את כל המסתורין ואת כל הידע, ואם יש לי אמונה שיכולה להזיז הרים, אבל לא אהבה, אני כלום. אם אני נותן את כל מה שיש לי לעניים ולהכניע את גופי אל הלהבות, אבל אין לי אהבה, אני לא מרוויח כלום.

אל האפסיים 5:25

בעלים, אוהב את הנשים שלך, בדיוק כמו ישו אהב את הכנסייה ויתר על עצמו בשבילה.

1 ג 'ון 3:18

ילדים יקרים, הבה לא נאהב במילים או בלשון אלא במעשים ובאמת.

איזו גירסה המקרא להשתמש

זכור גם שיש עשרות תרגומים של הפסוקים הנזכרים לעיל. לפני בחירת אחד לכלול את ההזמנה לחתונה חבילת, מחקר בגרסאות שונות ולבחור את אחד כי הוא המתאים ביותר את הטון של החתונה ואת הסגנון. חבילת הזמנות רשמית יותר עשויה להזדקק לתרגום ישן יותר, כמו למשל גרסה מג'יימס ג'יימס, ואילו חבילת הזמנות מזדמנת יותר תהיה מתאימה יותר לתרגום בינלאומי חדש. לא משנה איזה תרגום תבחר, להיות עקבי, ולהשתמש באותה גרסה לאורך טקס החתונה שלך ואת קבלת הפנים כדי להבטיח עקביות.

No Replies to "פסוקי התנ"ך הטוב ביותר לכלול בהזמנות לחתונה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 46 = 48