סוגי נשים כי גברים צריכים לברוח

סוגי נשים כי גברים צריכים לברוח

חלק מהנשים נמשכות ל"נערים רעים ", ולעתים גברים נמשכים לנשים שיכולות להיות רעות עבורן. אנחנו לא יכולים לקרוא להם "נשים רעות" אבל אנחנו צריכים. כמו מחויבות רצינית כמו הנישואין, כמה אנשים רוצים להתעלם הדגלים האדומים להישאר עיוור על ידי תאווה. אתה צריך להתחתן את ההתאמה הטובה ביותר עבורך. זה צריך להיות אישה שתמיד יהיה "הגב שלך", וכי אתה יכול לסמוך על בזמנים טובים רע.

גברים, עם זה בחשבון, הנה ארבעה סוגים של נשים, כי אתה בהחלט לא צריך להתחתן:

  1. המצוק במצוקה. אתה אוהב להרגיש כמו גיבור על. להציל את האישה במצוקה היא איכשהו מושכת. אתה חייב לשאול את עצמך, למה היא תמיד נתקל בבעיות? למה תמיד קורה לה משהו רע? יש לה בעל לשעבר איום, עבודה בשכר נמוך, ומכוניתה נשברה בפעם החמישית? אתה מרגיש רחמים עליה, וזה מושך את heartstrings. היא לא מסוגלת למשוך את עצמה על ידי המגפיים שלה. רק תזכרי, אם תציל סכר במצוקה, אתה בסופו של דבר לא רק עם דמדון במצוקה. שאל את עצמך מה יקרה אם אתה צריך לסמוך עליה. אתה לא צריך להציל אדם שוב ושוב. הדבר היחיד שאתה צריך להציל הוא חיית המחמד!
  2. הפסיכו. נשים אלה הן לעתים קרובות יפה. לפעמים supermodel מדהים ואתה צובט את עצמך כי היא היכרויות אותך! אתה מסונוור בקלות על ידי היופי שלה, אם כי. יש לה התפרצויות כעס, מצבי רוח בלתי צפויים, רגע אחד רוצה חיבוק והשנייה נושכת את הראש. היא יכולה להיות הפרעת אישיות בפועל (גבולית? נרקיסיסטית?) ו אפס תובנה על ההתנהגות שלה. היא עשויה אפילו לומר שיש לה "PMS רע", אבל לא לקנות תירוץ זה! אתה חייב לזרוק את גברת Crazy ולשנות את המספר שלך. יתרה מזאת, להיכנס לתוכנית ההגנה עדים במשך כמה חודשים, כפי שאתה צפוי להיות stalked.
  1. פריק השליטה. היא שתלטנית ותוססת. היא עושה את כל ההחלטות ומכה אותך כאשר אתה מנסה לטעון את עצמך. היא מחליטה לאן אתה הולך על התאריכים ועם מי אתה הולך. ייתכן שהיא מבודדת אותך מהחברים הרגילים שלך. אתה מתחיל להיות כלב הברכיים שלה. אתה יכול אפילו להתחיל לתהות אם זה חשוב כי אתה קיים במערכת היחסים, שכן אין לך קול. החברים שלך בהחלט לב. הם מאבדים את הכבוד לך ורואים אותך כחסר חוט. הגיע הזמן להחזיר את הכבוד העצמי שלך ולהשאיר את האישה הזאת!
  1. הנזקקים. היא חסרת תחתית של צרכים. נצמד, נצמד, נצמד. אתה חייב כל הזמן להרגיע אותה על האהבה שלך, וכי כל דבר במערכת יחסים הוא בסדר. היא רצתה להינשא מתאריך שלוש, ומאמינה שאת שותפה לנשמה. אם את מתקשרת ואינך עונה או מגיבה לטקסטים מיד, היא נתקפה בהלה. תשכחי מכל "לילה של ילד בחוץ." היא תזעזע ותבכה. הטלפון שלך יתפוצץ כל הערב. אין שום דרך שתעשה את זה אדם מרגיש בטוח ואתה עלול למות מנסה.

אם אתה יוצא עם כל אלה סוגים של נשים, חשוב לך לשקול את ההשפעה שיש לאדם זה על החיים שלך. סוגים אלה יכולים להיות הרות אסון לרווחתכם ואושרכם. האם אתה רוצה את האישה הזאת לגדל את הילדים שלך? רוב הסיכויים הם, הבטן שלך אומר לך לרוץ, אבל אתה מקבל משהו מתוך מערכת יחסים זה עושה את זה קשה. אתה חייב להמשיך הלאה מנשים כאלה ולמצוא שותפות בריאה ומאוזנת לכל החיים.

שמור על הנישואין שלך חזק ... הירשם לניוזלטר כאן!

No Replies to "סוגי נשים כי גברים צריכים לברוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3