מה לעשות אם אתה שונא את החוקים

מה לעשות אם אתה שונא את החוקים

שְׁאֵלָה: מה לעשות אם אתה שונא את החוקים

אנשים אומרים לך שאתה מתחתן עם משפחתה של אשתך כשאתה מתחתן איתה. אבל המשפחה של אשתי היא יותר ממה שאני מתמקח, ואשתי אוהבת אבל פסיבית לא עושה שום דבר בקשר לזה. האחים שלה רמים ומגעילים, ואני לא נהנית לבלות איתם. אשתי, לעומת זאת, מעדיפה להימנע מעימותים, והיא מתעקשת להצטרף אליה לאירועים משפחתיים רבים.

למען האמת, נמאס לי להיות עם האנשים האלה, שעולים לי על העצבים, מעליבים ומניעים אותי. אשתי היתה רוצה שאפגש עם אחיה ואדבר על ההבדלים בינינו, אבל אני מעדיף לעבור להתרחק מהם. מה עלי לעשות?

תשובה: למרבה הצער, אלא אם כן אתה מתחתן יתום עם אחים לא, אתה באמת להתחתן עם המשפחה של בעלך או אשתו, גם. למרות שאתה לא צריך להיות אינטימי עם החותנים שלך כמו שאתה עם בן / בת הזוג שלך, יש לך חובה לנסות ולהפוך את מערכת היחסים לעבודה. למען אשתך, עליך לנסות לתקשר עם החותנים שלך ולהסביר מה הטריד אותך. נסה להגיע לפתרון, גם אם אתה לא מסכים. זה לא אומר להעמיד פני סליחה. זה אומר הסכמה לחלוק ולהתחייב לכבד אחד את השני.

המעבר נראה קצת קיצוני. אבל אתה יכול ליצור קצת מרחק עבור עצמך. אתה לא תמיד צריך להצטרף לאשתך כאשר היא רוצה לבלות עם המשפחה שלה.

אתה ואשתך יכול ליצור הנחיות לגבי כאשר אתה יכול להתרחק. אולי, שניכם תסכים כי אתה צריך להצטרף אליה ומשפחתה עבור החגים העיקריים, אבל אתה יכול להישאר בבית עבור אלה קטין או אירועים, כגון חוגגים הצעדים הראשונים של אחייניתך. לא משנה מה תחליט, אתה צריך לדון בנושא ביחד - ואתה צריך להיות מרוצה הפשרה.

בנוסף, אשתך עשויה להניח את העבודה הקרקעית לשיפור היחסים בין משפחתה לך.

אמנם אתה לא תמיד צריך להשתתף, אתה עדיין צריך להישאר מתורבת ולנסות לא להחזיק טינה. מתן טינה לבנות את זה ואת מערכת היחסים מתוח עם החותנים ישפיע בסופו של דבר על אשתך, וכתוצאה מכך, הנישואים שלך. זה עלול לגרום למתח בין שניכם, וזה בדיוק מה שאתם לא רוצים. מצד שני, זה לא אומר שאתה צריך להיות חברים הכי טובים עם החותנים שלך. אתה רק צריך להיות מתורבת אחד עם השני.

הקפד לשמור על הקווים של תקשורת עם אשתך להיזהר לא רע פה או למתוח ביקורת על המשפחה של אשתך. כאשר התפתה לומר, "אחיך הוא אידיוט אמיתי, "אומר, "אחיך ואני מתקרבים לחיים בצורה אחרת." במקום לומר, "אני שונא להסתובב עם המשפחה שלך," אני אומר, "אני רוצה להסתובב עם משפחה, כי אני יודעת שזה חשוב לך, אבל היו יותר מדי מפגשים, ואני המומה." יש כאלה שיכולים לכנות את ציפוי הסוכר הזה, אבל אני חושב שזו דיפלומטיה חכמה של נישואים. אין צורך לפגוע ברגשותיה של אשתך, בייחוד אם הבעיות שיש לך הן עם החותנים שלך ולא עם אשתך.

החותנים שלך הם עכשיו גם המשפחה שלך. המשפחה לא תמיד מסתדרת. אישים מתנגשים. אנשים לא מתנהגים ולא מטפלים זה בזה טוב. שניכם גדלו בנסיבות שונות, המעצבות את החוויות והציפיות שלכם. אבל אתה עדיין המשפחה וזה מביא איתו קצת אחריות. האחים של אחיך יהיו אחיה לנצח. בדרך זו או אחרת, אתה צריך ללמוד לחיות בשלווה איתם, אם משום סיבה אחרת אתה אוהב את אשתך.

No Replies to "מה לעשות אם אתה שונא את החוקים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 2