הזמנת חתונה כללי התנהגות: מה לעשות ומה להימנע – insightyv.com

הזמנת חתונה כללי התנהגות: מה לעשות ומה להימנע

מגוון רחב של הזמנות לחתונה הנוכחית לספק כלה לעתיד עם דרכים אינסופיות כדי להציג את אישיותה ואת סגנון החתונה. הם הלכו מזמן הם כללים מובנים החתונה מכתבים (שבו כל ההזמנות היו גם לבן או ecru עם שחור סקריפט חרוט), שינוי כי יש להחדיר את תעשיית החתונה, עם חיים חדשים. דבר אחד לא השתנה? נימוסי הזמנה לחתונה.

מה לכלול (ולא כלול) ב הזמנה לחתונה שלך סוויטה

חתונה להזמין כללי התנהגות מספק כללים פשוטים כדי לאפשר לכלה ביעילות לתקשר את הפרטים של החתונה שלה תוך כדי כך בנימוס, כבוד.

אתה צריך:

 • כלול פרטים עיקריים, כגון שמות הכלה והחתן, ואת המיקום ואת התאריך של הטקס. זה ברור ביותר, אבל אתה תהיה מופתע במספר הכלות אשר להזמין הזמנות שלהם ללא מידע זה מוכן. אם אתה מזמין באינטרנט ללא עזרה של יועץ, לבדוק משולשת כדי לוודא שיש לך את המידע הבסיסי.
 • הגהה הכל! תוך כדי עבודה בתור יועץ מכתבים החתונה, בזהירות להסתכל על האיות ואת המיקום של הטקסט. אל תהיה הכלה שרק נותן מבט מהיר על ההוכחה, רק כדי להבין את הטעות שלך פעם הדפסים הסופי נעשה.
 • ציין באמצעות הניסוח שלך אשר מארח את הטקס. כאשר ההזמנה מזכירה, “מר וגברת רוברט סמית מבקשים את הכבוד לנוכחותך בנישואיהם של בתם, סוזן מארי”, הוא קובע בעדינות כי ההורים של הכלה יהיה אירוח (כלומר לשלם) את האירוע. זוגות היום יש אפשרויות על הניסוח מאז הכללים על אירוח חתונה השתנו: ההורים של הכלה, ההורים של החתן, שתי קבוצות של הורים, בני הזוג או שילוב של מעל יכול להיות מארח פוטנציאליים. רק הקפד לתת אשראי שבו האשראי נובע, ולהשתמש בניסוח המתאים.
 • להיות עקבי לאורך כל חבילת ההזמנה שלך. אם יש לך חתונה רשמית יותר (ולכן, הזמנה רשמית יותר), לכתוב את כל המספרים, כולל תאריכים, פעמים ושנים. לכן, במקום לשים את “יום שישי, 15 באוגוסט 2013 בשעה 15:00”, אתה רוצה לכתוב “יום שישי, 15 באוגוסט, אלפיים ושלוש עשרה בשעה שלוש אחר הצהריים.” זה Wordy, אבל עבור הזמנה רשמית, זה מוסיף תחושה של אלגנטיות. לקבלת הזמנות מזדמנים יותר, אתה יכול מעדיף לכתוב את המספרים, אבל זה עניין של העדפה אישית. לא משנה מה אתה עושה על מזדמנים להזמין, ודא שאתה עושה את זה באופן עקבי.
 • דע מתי לשלוח הזמנות בודדות. עבור קבוצות משפחה עם ילדים מתחת לגיל שמונה עשרה, זה בסדר לשלוח הזמנה אחת לכולם. עם זאת, אם יש קבוצה משפחתית עם ילדים מעל גיל 18 עדיין מתגוררים בבית, כל ילד מעל שמונה עשרה צריך לקבל הזמנה נפרדת. זוגות, בין אם נשואים ובין אם לא, יקבלו הזמנה אחת, כל עוד הם מתגוררים באותה כתובת. אנשים צעירים שאינם מתגוררים, אך עדיין ישנים יחד, צריכים לקבל הזמנות אישיות.
 • שלח את ההזמנות שלך שישה עד שמונה שבועות לפני טקס החתונה וקבלת הפנים. כל מוקדם יותר יגרום הזמנות לחתונה שלך להגיע קרוב מדי לשמור את התאריכים שלך, ומאוחר יותר יכול להפריע ליכולות של האורחים כדי לקבל חופשה מהעבודה, לארגן טיפול בילדים, או להזמין חדרים במלון.

אתה צריך להימנע:

 • מנסה לסחוט את קבלת מידע על החלק התחתון של החתונה להזמין. כן, תוכל לחסוך כסף על כרטיס מצורף נוסף, אבל את האפקט הכללי יהיה מבלבל את האורחים שלך. הטקס וקבלת הפנים הם שני אירועים נפרדים, ולכן, המידע שלהם צריך להיות על פיסות נייר נפרדות לחלוטין.
 • מבקש או מתייחס (בכל דרך) עבור מתנות או כסף. מתנות אמורות להיות אות הוקרה של האורחים שלך, ולכן המבקש אותם הוא מאוד לא הולם. הימנע כולל מידע הרישום בכל מקום בסוויטה החתונה שלך. מקום טוב יותר לשים את זה יהיה באתר החתונה שלך עם קישורים המרשמים. ביטויים אחרים כדי לשמור על ההזמנה שלך: כל דבר המזכיר “עץ כסף” או “תרומות כספיות”. רצונות כאלה צריך להיות מועבר לאורך מילולית כדי לבחור חברים ובני משפחה שיכולים אז לתת לאורחים לדעת את ההעדפה שלך אם נשאל.
 • הדפסת מידע בגב ההזמנה. אם ברצונכם לכלול פרטי מלון, כתובת אתר האינטרנט של החתונה או המסלול אל המקום, פשוט הזמן כרטיס נוסף עם מידע זה. יש לכלול טקסט בחזית ההזמנה בלבד.

 

No Replies to "הזמנת חתונה כללי התנהגות: מה לעשות ומה להימנע"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.