סיפורים אמיתיים של רמאות וסיפורים

סיפורים אמיתיים של רמאות וסיפורים

בשנים שחלפו מאז שהפכתי ל"מדריך לניו-לילה", למדתי יותר על בגידה מאשר אי-פעם חשבתי. למען האמת, רוב זה גורם לי בחילה על הבטן. למדתי על סיפורים אמיתיים רבים של רמאות - לא מה שאתה רואה בסרטים, אבל אנשים אמיתיים בוגדים - וההשלכות של רומן הן חמורות כל כך, עד שאינני בטוח איך מישהו יכול באמת לעבור את זה. רמאות על בן הזוג שלך יכול לסיים את הנישואים שלך.

אם זה לא נגמר, זה יכול להזיק לו כל כך רע שזה לעולם לא יהיה אותו דבר.

הסיפורים להלן הם נכונים, אבל אני כבר השאיר שמות וזיהוי מאפיינים כדי להגן על אנשים. אני לא משתף את הסיפורים האלה כדי לשאוף אוויר מלוכלך, אלא לתת לך מושג איך אפשר לרמות את ההונאה המביכה והרומנטית. אם זה עוזר לכל אחד לחשוב פעמיים על להיות בוגד, אז זה היה שווה את זה. הנה זה בא:

אב ובתו הצעירה (כבת 7) מפתיעה את אמה באולפן הריקודים שבו היא עובדת. הם מוצאים אותה יחד עם גבר אחר. הבת מבולבלת וטראומה ממה שראתה. היא מתוודה בכיתתה, בת אותו גיל, מקווה שהיא תקבל תשובות. במקום זאת, הכיתה רק מספרת את הסיפור להורים שלה, שיודעים עכשיו מה קורה בנישואים של הזוג השני. האם חיה עם הבושה והאשמה של רמאות על בעלה, אבל גם בוגדת בילדיה - ונתפסת על ידי שניהם.

אישה מביאה אישה אחרת לנישואיה. בסופו של דבר, היא מעדיפה את חברתו של הזוג לבעלה. הם מתגרשים והיא והאישה ממשיכים את מערכת היחסים שלהם בעודם גרים בבית שבנתה עם בעלה. בני הזוג מנסים להיות לבביים, אבל הבעל מרגיש מגושם. הוא מרגיש כאילו הוא השני כמיטב יכולתו כאשר הם היו מחויבים אחד לשני על החיים בטקס הנישואין שלהם.

למרות שהוא רוצה ליצור מערכת יחסים טובה עם לשעבר שלו למען הילדים שלו, האגו שלו לקח זריקה והוא לא בטוח איך להתגבר על זה. הוא מתגעגע לאשתו, והוא מרגיש כמו כישלון.

זוג הוא כל להגדיר ללכת במעבר. יש להם דירה משותפת, קבעו תאריך לחתונה שלהם, ואפילו נפגשו עם כומר. הכלה נראה לקבל רגליים קרות כמה שבועות לפני החתונה. אנשים חושבים שהיא סתם כלה בורחת. אבל מסתבר שהיה לה רומן במשך זמן רב היה מאוהב עם מישהו אחר במהלך תכנון החתונה. היא יוצאת מהמקום עם ארוסה ועוברת ישר למקום חדש עם החבר שלה.

שני ציפורי אהבה להתחיל לצאת בגיל הנעורים שלהם. השנים חולפות ונראה שהן מועדות לנישואין. הם לוקחים זה את זה - ואת היחסים - כמובן מאליו. הדבר הבא שאתה יודע, הבחור עומד מחוץ לדירה של מישהו אחר בשעה 2 בבוקר כדי לאשר את חשדותיו של החברה שלו זמן רב רומן. נחש מה? היא יוצאת בסביבות ארבע לפנות בוקר. הוא צדק, ואהבה צעירה טובה ומתה.

הבחור מקבל כמה חדשות רעות, הולך לבר, משתכר, מקבל מין אוראלי מאשה שהוא בקושי מכיר - וטוען כי שכח כאשר הוא מגיע הביתה חברה שלו, אחד הוא התחנן לחזור אליו.

אשתו מקבלת מכתב אנונימי המציע לבעלה שנה אחת, שאיתה איבדה לאחרונה תינוק, רימה אותה עם אחת מחברותיה הטובות במשך שנים. הבעל והחבר מכחישים זאת. אבל הנזק נעשה. האישה נשארת תוהה - תמיד - אם זה נכון ולמה הם הוזכרו במכתב זה מלכתחילה. היא נשארת עם בעלה כי היא מאמינה בנישואין ואין לה הוכחה מוצקה שהוא בוגד. היא אפילו לא יודעת מי כתב את המכתב. אבל היא לא יכולה להסתכל על בעלה באותה צורה. היחסים שלה עם החברה שלה נגמרה. הם אפילו לא דיברו מאז ההכחשה.

אישה רצה למיאמי עם החבר שלה ומשאירה את הילדים בגיל העשרה שלה ואת בעלה של כמעט 20 שנה עם בקושי הסבר. אפילו אביה אינו יכול לסלוח לה.

אשתו מוצאת קבלות לתכשיטים שהיא מעולם לא קיבלה, והיא מזהה סימנים של שבילי עניינים שהיו לבעלה במשך השנים. חיי המין שלהם הסתיימו שנים קודם לכן. ובכל זאת, היא ממציאה את לבו המרמה - אפילו כשהוא מפלרטט עם נערות צעירות אחרות ממש לפניה - עד היום שבו היא עוברת. עכשיו, אחרי שהיא נעלמה, בעלה רוצה שהוא היה נאמן וטיפל בה אחרת. הוא מתגעגע אליה. זה מקרה קלאסי של לא לדעת מה יש לך עד שהוא נעלם.

הבעל, הנשוי כבר יותר מ -25 שנה, ממריא עם הזרה הצעירה, שעובדת משק הבית שלו ושל אשתו בחודשים האחרונים. למרות שאשתו כועסת עליו על הפרשה ועל שעזבה אותה, היא עדיין רוצה אותו בחזרה. היא אפילו מבקשת מבני דודו לנסות לשכנע אותו לחזור אליה. היא עדיין אוהבת אותו.

No Replies to "סיפורים אמיתיים של רמאות וסיפורים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 + = 66