טיפים לתכנון טקס נטיעות עץ

טיפים לתכנון טקס נטיעות עץ

נטיעת עץ לחגוג את הנישואין היא מסורת עתיקה משותפת לתרבויות רבות ברחבי העולם. זה גם פולחן כי הוא תופס את העין של כלות מודרניות אשר מחפשים טוויסט חדש על הנר או חול טקס האחדות כדי לסמל את חייהם זה עתה נשזרו.

"אנחנו אוהבים גינון, ואנחנו עובדים קשה כדי להיות מודעים לסביבה", אומרת קנלי לי במאמר על הבלוג שלה, Green Door Hospitality, על החתונה שלה בחוץ.

"אז הרעיון של נטיעת עץ כחלק מטקס החתונה שלנו היה ההתאמה המושלמת ... אתה צריך לטפל בו ולטפח אותו כדי שזה יגדל ויהיה חזק מספיק כדי לעמוד בכל האלמנטים".

באתר האינטרנט שלה, עבור אירוע זה שמחה, Leigh מציעה ניסוח יפה לייצג את המשמעות של טקס עץ החתונה. אתה יכול להתאים את החגיגה על ידי כולל קריאה דתית, שיר, שיר או ציטוט על עצים. עוד אישית את הרגע על ידי לשאול את officiant לחלוק את הסיפור של למה אתה הרים את העץ המסוים הזה.

אלמנטים של טקס החתונה

בנוסף לכתוב את המילים עבור הטקס, תצטרך לאסוף שני דליים קטנים של לכלוך, עדיף ממקום משמעותי. זה יכול להיות המקום שבו יש לך מאורסים או מבתי הילדות שלך, שם הקרקע כבר כבר מופרית באהבה. לקבלת תמונה מושלמת תמונה, לקשט שני מגרפות גינה ופחית משקה עם צבעי החתונה שלך.

לבחור עבור סיר ברור, כך האורחים יכולים לחזות שילוב של הקרקע. אתה יכול לבחור מיכל דקורטיבי יותר לאחר שתיל גדל יותר.

למרות שרוב הזוגות בוחרים לבצע את טקס העץ לבדם, רבים ביקשו מהוריהם, מן המשתתפים או מהאורחים להשתתף גם כן. לאחר הכלה והחתן להוסיף את הלכלוך ומים את הצמח יחד, אחרים יכולים להוסיף שלהם scoops אדמה, לזרוע זרעי בר או להפקיד פתקים של נייר עם רצונות הנישואין שלהם.

זוהי דרך יפה לשלב את ילדיך הצעירים בטקס או לסמל את מיזוג שתי המשפחות.

עצים לסמל נישואין

העץ הטוב ביותר לבחור הוא אחד שיש לו משמעות מיוחדת לך כמו זוג, אולי אחד כי אתה משותף נשיקה תחת או המייצג את עיר הולדתו. אתה יכול גם לקנות שתיל או להפיץ חיתוך ממיקום משמעותי. למרות שרוב הזוגות מעדיפים רק לשתול אחד, לפעמים הכלה והחתן כל אחד לבחור עץ, או במקרה של נישואין שניים, הילדים כל אחד מקבל משלהם.

ציור על מיתולוגיה, תרבותי lore, ואת ריפוי המאפיינים הקשורים זמן רב עם עצים, הנה כמה אפשרויות גדול מסמל את האיחוד של הנישואין.

 • אלון: מספק כוח של אופי ואומץ.
 • במבוק: נחשב צמח מזל בסין, במבוק מקדם חוכמה, מזל טוב, והרמוניה פיזית.
 • בירץ ': אחד העצים הגדל במהירות הרבה ביותר, הנביחה הייחודית וצבעים הסתיו מבריק של עץ זה קשורות האמת התחלות חדשות בקרב הילידים האמריקאים.
 • אלם: מגרה את התקשורת ומחזקת את היחסים.
 • אדר: עץ נדיבות ואיזון. אדר יפני לגדול במהירות, להישאר קטנים לספק יופי מרשים בכל אביב וסתיו.
 • ערבה: זה העץ הארדי, גדל במהירות עם כבוד רב בסין, שם היא קשורה עם חידוש ואלמוות מאז אתה רק צריך מקל ענף בריא בקרקע כדי שזה להתחדש. בקרב האינדיאנים, הערבה מייצגת חוכמה פנימית ומוח הרמוני פתוח אך יציב.

אתה יכול גם לבחור עץ המייצר פרחים או פירות, אשר אתה יכול להביא אל הבית שלך לקשט את שולחן ארוחת הערב עם יופי ריחני או צלחת טעימה.

 • אפל: סמל עתיק של ידע, אמונה, ופוריות, פולקלור דנית מחזיקה כי עצי תפוח לקבץ סביב נואפים.
 • איור: התלוי מן הענף בשניים, תאנה מלאה זרעים מסמל מספר רב של פוריות ופוריות.
 • אגס: הפקת פירות עד 50 שנים, עץ אגס לבן פרח מייצג אריכות ימים ונוחות.
 • רימון: סמל עתיק של חיים ואהבה, נוצרים, יהודים, מוסלמים, בודהיסטים והינדים, מקשרים את הרימון עם הפריון והשגשוג.

No Replies to "טיפים לתכנון טקס נטיעות עץ"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  72 + = 82