לשמור על המפלגה הולך עם ריקודים חתונה מסורתית

לשמור על המפלגה הולך עם ריקודים חתונה מסורתית

באופן מסורתי, קבלות פנים לחתונה מלאות במוסיקה וריקודים כאוהבים בשמחה לחגוג את האושר שלהם עבור החתן והכלה. רוב ציורי הקבלה חתונה משלבים ריקודים מובנים כי כבוד מיוחד יקיריהם ולעודד את האורחים לצאת על רחבת הריקודים.

סדר מסורתי של ריקודי חתונה

עבור כל ריקוד, זוגות צריכים לבחור שיר משמעותי ולספק את רשימת השמעה ל- DJ.

במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה עליך לספק עותק של המוסיקה. כך שהאורחים לא גדלים משועממים, מגבילים כל שיר לשתי דקות. כמו כן, אין דרישות עבור מישהו לרקוד, ולכן חשוב כי אתה רגיש לרגשות של כל קרובי משפחה שאינם מרגישים באור הזרקורים.

  • חתן וכלה
  • הורים
  • מסיבת חתונה
  • אורחים

ריקוד ראשון

דייטינג בחזרה את התקופה של כדורים ויקטוריאני, נימוסי חתונה מציע כי הכלה והחתן צריך לרקוד הראשון. כמו מארח של האירוע, זה באחריותם לבעוט את החגיגות. זוגות רבים פונים היישר אל רחבת הריקודים לאחר כניסתם הגדולה למקום האירוע, שם הוא מציג אותם לראשונה כבעל ואישה. חלקם בוחרים לשבור את ארוחת הערב על ידי מבדר את האורחים בין קורסים בעוד אחרים לחכות עד הארוחה מסתיים.

בדיוק כמו לפני מאות שנים, את הריקוד הראשון בין הכלה והחתן הוא אחד הרגעים הצפוי ביותר של האירוע, הן על ידי האורחים ואת הזוג הצעיר.

פורמטים קל אך קל ללמוד ואלס foxtrot הם במהירות להיות מוחלף על ידי סלסות אנרגטיות, צרות-שני צעדים צעד, ו Funky היפ הופ שגרות. ריקודי חתונה שיעורים, שהם דרך מצוינת לבנות אמון במיומנויות הריקוד שלך, יש skyrocketed עבור כל הסגנונות בשנים האחרונות. עם זאת, זוגות רבים בוחרים לרקוד איטי פשוט מתנודד כאשר הם מקבלים כמה דקות מאושרות זה בזרועות זה.

ריקודי הורה

באופן מסורתי, הכלה רוקדת עם אביה מיד לאחר מכן, אם כי כמה זוגות לבחור להמתין. עם הפנים המשתנות של המשפחות, כלה עשויה גם להזמין סבא, אבא צעד, דוד או חותן להצטרף אליה. אם היא רוצה לרקוד עם יותר מאדם אחד, עדיף לקבל את האדם הבא לחתוך, אם כי שני ריקודים נפרדים מקובלים.

החתן יכול לרקוד עם אמו בעת ובעונה אחת או מיד אחרי ריקוד האב והבת. יש להזמין הורים וסבים משני צדי המשפחה אל רחבת הריקודים הבאה. זה גם הזמן המושלם עבור החתן לחלוק כמה רגעים עם חמותו החדשה.

מסיבת חתונה

בדרך כלל את הסיבוב הבא של ריקודים שמורה למסיבת החתונה, כולל סדרנים, ילדה פרח, ואת נושא הטבעת. את groomsmen צריך זוג עם bridesmaids בעוד האיש הטוב ביותר רוקד עם הכלה ואת המשרתת של ריקודי כבוד עם החתן. זוגות רבים בוחרים בריקוד קבוצתי אופטימי, כמו שקופיות החשמל או קופידון שאפל. או חצי דרך השיר או ברגע שזה נגמר, יש את DJ להזמין את שאר האורחים להצטרף לחגיגות.

ריקודים תרבותיים

ריקוד הכסף הוא חלק חשוב בקבלת הפנים לחתונה בתרבויות רבות ברחבי ארה"ב, דרום אמריקה ואירופה.

תמורת כמה דולרים, כל אורח מקבל הזדמנות פרטית לברך את החתן והכלה. הריקוד מתרחש בדרך כלל לקראת סוף האירוע, לאחר שחתך את העוגה וזרק את הזר, אבל לפני שהאורחים מתחילים לעזוב. זוגות רבים לשמור אותו עבור הריקוד האחרון שלהם, ממש לפני שהם הראש החוצה לירח הדבש שלהם.

ריקודים תרבותיים אחרים מתרחשים לעתים קרובות במהלך קבלת הפנים, כגון ריקוד האריות הסיני, המעגל הצ'רקסי הסקוטי, והקסלאמאנטיאנו היווני. אלה יכולים לערב את כל האורחים או שכרו שחקנים.

No Replies to "לשמור על המפלגה הולך עם ריקודים חתונה מסורתית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 4