האם מצאת אהבה אמיתית?

האם מצאת אהבה אמיתית?

זה לא נדיר למצוא את עצמך תוהה אם מצאת אהבה אמיתית. אחרי הכל, ייתכן שיש לך רגשות חזקים של חיבה והערצה כלפי השותף שלך, אבל איך אתה יודע אם הרגשות האלה באמת זכאי אהבה אמיתית? למרבה המזל, ישנם שמונה אינדיקטורים מרכזיים שיכולים לעזור לך לקבוע אם מה שמצאת הוא אהבה אמיתית או אם זה טוב מכדי להיות אמיתי.

מה באמת אומרת אהבה אמיתית? כדי להבין אם מצאת אהבה אמיתית, חשוב להבין תחילה מה באמת כרוכה האהבה.

בעיקרו של דבר, אהבה אמיתית פירושה שיש לך חיבה ומסירות בלתי מעורערת, בלתי ניתנת לשבירה ונטולת תקדים עבור בן הזוג שלך. זה מוגדר גם על ידי רגשית, כמו גם חיבור פיזי עם אותו או שלה, כי הוא עמוק עמוק, והחיים ללא משמעותי אחרים שלך יהיה כמעט בלתי נתפס.

מה הם הסימנים של אהבה אמיתית? אם אתה לא בטוח כי מה שאתה חווה הוא למעשה אהבה אמיתית, חשוב לחפש את אלה שמונה אינדיקטורים חיוניים.

1. אכפת לך אדם זה ללא תנאי. סימן-סיפור שמצא אהבה אמיתית הוא שאתה בהחלט מעריץ את השותף שלך בלי שום מחרוזות. במילים אחרות, לא משנה מה הנסיבות עלול לקרות לך ולזמנים טובים כמו גם רע, אתה תומך וטיפול עמוק עבור אדם זה. אהבה ללא תנאי היא בלב ליבו של מה אהבה אמיתית פירושו כרוך. 

2. אתה מקבל את השותף שלך. אינדיקטור נוסף של אהבה אמיתית היא שאתה מבין ומקבל את השותף שלך עבור מי שהוא באמת.

אתה לא מנסה לשנות את בן הזוג שלך, לתקן אותו או אותה או להפוך אותו לתוך אדם אחר. במקום זאת, אתה לגמרי לקבל, להעריך ומעריץ את השותף שלך, פגמים וכל. 

3. אתה יכול לדבר על כל דבר. כאשר מצאת אהבה אמיתית, זה אומר שאתה יכול בכנות ובכנות לדבר על כל דבר עם אדם זה.

אהבה אמיתית מרמזת כי אתה אמיתי לחלוטין עם בן הזוג שלך, לא מחזיקים בחזרה היבטים שונים של העבר שלך והם מסוגלים לגמרי לפתוח אותו או אותה. אתה חולק אינטימיות רגשית כמו גם פיזית, והחיבור האוהב שלך חזק יותר בגלל הנכונות והיכולת שלך להיות פתוחים ופגיעים זה סביב זה.

4. אתה לגמרי את עצמך עם אדם זה. כאשר מצאת אהבה אמיתית, אתה יכול להיות אותנטי לחלוטין עם השותף שלך. אתה לא מעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא, מעמיד פנים שאתה מתעניין, תשוקות או בילויים ו / או מתנהג באופן שאינו משקף את המציאות שלך. להיות עצמך במערכת היחסים שלך הוא חיוני כדי לחוות אהבה אמיתית. 

5. אתה מכבד זה את זה. כדי לחוות אהבה אמיתית, זה גם אומר שיש רמה גבוהה של כבוד, חסד וחמלה בינך לבין בן הזוג שלך. אתה יכול להזדהות אחד עם השני, לראות אחד את השני של נקודת מבט והם מסוגלים לפתור קונפליקטים ומריבות בצורה בונה ובונה זה את שלומם של אחרים.

6. יש לך ערכים דומים. כדי לחוות אהבה אמיתית, המוסר והערכים שלך חייבים להיות מיושרים לאלה של בן זוגך. אמנם יש לך את ההבדלים שלך, כגון איפה אתה גדל, הרקע הדתי שלך או פשוט האובססיה שלך עם הכדורגל, אהבה אמיתית פירושה שאתה על אותו דף כשזה מגיע להבדיל בין טוב לרע.

במילה אחת, שיש עקרונות דומים הוא מרכיב עיקרי של אהבה אמיתית.

7. רמות האושר שלך להאכיל אחד את השני. אם אתה תוהה אם מצאת אהבה אמיתית, חשוב לשים לב קרוב לרגשות האמיתיים שלך ואת הרגשות. האם זה עושה אדם מאושר לעשות אותך מאושרת בתמורה? האם מפתיע אותו או אותה עושה טובות עבור השותף שלך לתת לך פרץ של שמחה גם כן? כאשר אתה והשותף שלך יש רצון משותף להביא אושר ושביעות רצון אחד לשני, אתה צריך להיות שמח לדעת שאתה חווה אהבה אמיתית.

8. אתה צוות. כאשר מצאת אהבה אמיתית, זה אומר שאתה מחויבת לחלוטין, מסור ומסורים זה לזה. באהבה אמיתית, אתה והשותף שלך עובדים יחד כיחידה אחת כדי להעשיר את חייהם של אחרים לטובה. ובמקום להתנהג בצורה אנוכית או אנוכית, אתה חושב במונחים של "אנחנו" במקום "אני". כשזה מגיע לאהבה אמיתית, חבר שלך הוא באמת חבר שלך לקבוצה.

 

No Replies to "האם מצאת אהבה אמיתית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 + = 80