מה לעשות אם החבר שלך רוצה אותך לרדת במשקל

החבר שלי רוצה לרדת במשקל ואני לא יודעת מה לעשות. כל כך הרבה נשים עמדו בפני הדילמה הזאת. ולפעמים גם גברים. אז, האם זה בסדר אי פעם לרדת במשקל עבור החבר, חברה או בן זוג?

זה אולי נראה כאילו יש תשובה ברורה, אבל זה לא פשוט כמו שאתה יכול לצפות. כאשר מומחים נחקרים על ירידה במשקל עבור אהבה, הם לא תמיד מסכימים. ירידה במשקל עשויה לשפר את הנישואים שלך, עשויה להגביר את חיי המין שלך, והוא יכול אפילו לשנות את הדרך שבה אתה תאריך. אבל זה לא אומר בהכרח שאתה צריך ללכת על דיאטה אם אתה לא רוצה.

לפני שאתה רזה למטה שלך מתוק, לקבל את העובדות מן כמה מומחים היחסים. ואז לעשות את ההחלטה הטובה ביותר על הבריאות שלך, על מערכת היחסים שלך ועל שקט נפשי.

הֶחָבֵר wants me to lose weight

Blend Images - חוזה לואיס Pelaez Inc / Brand X Pictures / Getty Images

אם אתה במערכת יחסים מחויבת, אז הדעות של השותף שלך כנראה אומר לך הרבה. אבל מה אם החבר שלך רוצה לרדת במשקל? או מה אם אשתך מנדנדת לך לאבד את הבטן הבירה שלך? האם אתה צריך להיכנע לדרישות שלהם אם אתה לא רוצה דיאטה? מטפל נותן ייעוץ מומחה כדי לפתור את הדילמה היחסים.

בקיצור, הוא אומר שיש סיבות טובות לרזות - במיוחד אם התחלת את היחסים כגודל אחר. הוא אומר כי עלייה במשקל משנה את הדינמיקה של המשיכה בינך. הוא מוסיף כי ישנם בעיות בריאותיות שעשויות להיות חשובות גם כן.

אבל זה לא אומר שאתה צריך דיאטה עצמך לתוך אומללות כדי להפוך מישהו אחר מאושר. ד"ר מייק אברמס, פסיכולוג מוסמך פסיכולוג קליני ופסיכולוגיה באוניברסיטת ניו יורק קובע כמה כללי הקרקע כאשר בעלך רוצה לרדת במשקל או החבר שלך נותן לך לחץ כדי לקבל רזה.
יותר "

No Replies to "מה לעשות אם החבר שלך רוצה אותך לרדת במשקל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 + = 75