מידע על הפיכת הורה פוסטר באלבמה – insightyv.com

מידע על הפיכת הורה פוסטר באלבמה

הרעיון הבסיסי של טיפוח ילד הוא אוניברסלי: ילד זקוק, נעקר מביתו ומופרד מהוריו או מהוריו מסיבה זו או אחרת. משפחה אחרת לוקחת אותו ומספקת לו עד שניתן לסדר את העניינים. או שהבעיה במשפחתו של הילד תתוקן, או שיימצא לו סוג אחר של קביעות. 

לפעמים לא ניתן להחזיר ילדים להוריהם ואף אחד לא מתקדם קדימה כדי לאמץ אותם.

במקרים אלה, הילד יישאר באומנה עד שהוא “יגיע לגיל”, הופך להיות אדם מבוגר ונחשב כמי שמסוגל לדאוג לעצמו – גם אם הוא עדיין נער בן 18.

לכל מדינה יש כללים ודרישות שונים כדי לטפל בבעיות אלה. הנה סיכום של הכללים של אומנה טיפול באלבמה. 

זכאות בתור אב פוסטר 

מדינת אלבמה דורשת ממך להיות לפחות בן 19 כדי לשמש הורה אומנה. אתה לא חייב להיות נשוי, אבל אתה חייב להיות נשוי לפחות שנה אחת אם אתה. גם בן הזוג והילדים צריכים להיות מוכנים לספק לילד המאמץ בית – שלהם. כל אחד חייב להיות במצב בריאותי תקין, וכל המבוגרים בני 19 ומעלה חייבים לעבור בדיקת רקע, כולל היסטוריה פלילית וסילוק מרשם המדינה המרכזי על התעללות בילדים והזנחה. בנוסף, יש צורך בהפניות תווים. 

אתה יכול לקחת עד שישה ילדים בתנאי כי הבית שלך יש מספיק מקום לכולם ואת החפצים שלהם וזה נחשב למגורים בשלום תחת מינימום אלבמה תקנים עבור משפחות פוסטר.

 

הורים אומנים פוטנציאליים חייבים להשלים קורס הכנה של 30 שעות. המדינה תפצה אותך על החדר של הילד ועל הלוח בזמן שהוא גר איתך. 

איחוד

כאשר ילד אומנה מוקם במשפחה, אלבאמה דורש שתכנית מקרה בכתב לאיחודו מחדש עם משפחתו תוגש למדינה בתוך 30 יום.

העובד הסוציאלי שהוקצה למקרה אחראי על הטיפול בכך, לא על ההורים המאמצים. הוריו של הילד יכולים להשתתף ביצירת התכנית ומעודדים זאת. הוא מפרט את הצעדים שיינקטו להחזרתו לביתו המקורי.

לאחר מכן מתבצע מעקב ובדיקה של המקרה על ידי המדינה ובית המשפט באופן שוטף בהפסקות של לא יותר משישה חודשים. באופן אידיאלי, הבעיות בבית מתוקנות והילד חוזר הביתה. אם לא, בית המשפט יסיים בסופו של דבר את הזכויות של ההורים הטבעיים לפנות את הדרך לאימוץ אפשרי. 

הזדקנות 

חוק פדרלי – חיבורי פוסטר להצלחה והגדלת אימוץ חוק או FCA בקיצור – נחקק בשנת 2008 כדי לאפשר ולעזור מדינות להרחיב את היתרונות אומנה לילדים עד שהם הופכים 21 במקום לדחוף אותם לתוך העולם הבוגר הם לא מוכן במידה רבה ב 18. מימון הפדרלי למדינות כדי להשיג זאת החל בשנת 2010. אלבמה הייתה אחת המדינות הראשונות להירשם לתוכנית. 

סוגים שונים של טיפול

סוגים רבים ושונים של אומנה מוצעים באלבמה. למידע נוסף לפני קבלת החלטה להיות הורה אומנה.

פרטי התקשרות

אלבמה מציעה טופס חקירה מקוון אם ברצונך לקבל מידע נוסף.

 

No Replies to "מידע על הפיכת הורה פוסטר באלבמה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.