כיצד להתפשר על נישואין או יחסים

פשרה - לא משנה כמה קשה - הוא חלק הכרחי של כל הנישואין מוצלח, מתמשך. עבור שני אנשים לעבוד יחד כצוות, כל חבר חייב לתת ולקחת פעם. אבל לרבים מאיתנו אין מושג איך להתפשר. אתה כנראה רגיל לקבל החלטות המספקות אותך ואתה לבד. ברגע שאתה מתחייב לנישואין, עליך לשקול את הצרכים, הרצונות, ואת האושר של בעלך או אשתו. זה אומר להיות מוכן להתפשר. הנה מדריך צעד אחר צעד לאמנות הפשרה:

זוּג at gazing each other

קליפ ארט - Getty Images

השתמש "אני" הצהרות לתקשר עם בן הזוג שלך בדיוק מה שאתה צריך או רוצה במערכת היחסים. לדוגמה, אתה יכול לומר, "אני רוצה לגור בעיר כי זה קרוב יותר לעבודה שלי, אשר יקטין את הנסיעות שלי, ואני אוהב את ההתרגשות של זה, ואילו אני משועמם כאן בפרברים." או שאתה יכול לומר, "אני מרגיש מוכן להתחיל לנסות ילדים כי אנחנו נשואים, יציבה כלכלית, והשעון הביולוגי שלי מתקתק." מה שחשוב כאן הוא לדבר על עצמך רק בלי להניח הנחות על הצרכים של בן הזוג שלך או רוצה להביע את מה שאתה רוצה ולמה. כמו כן, עליך להימנע מתקיפת בן הזוג שלך עם דרישות. אתה חייב להבין שאתה לא יכול לקבל את כל מה שאתה שואל.

02
של 07

תקשיב לבעלך או לאשתך.

לאחר שהבעת את הרצונות שלך והצעת הסבר מדוע זה חשוב לך, אז אתה צריך לתת לבן הזוג שלך הזדמנות להגיב. אסור לך להפריע ולאפשר לו לדבר. באמת לשים לב למה שהוא או היא אומרת. לאחר שהוא מסיים להגיב, עליך לחזור על מה ששמעת כדי לוודא שאתה מבין אותו. אתה יכול לומר, "אז אתה אומר שאתה מעדיף לגור בפרברים קרוב לעיר כי העבודה שלך נמצאת כאן והעיר היא קולנית מדי כאוטי בשבילך, נכון?" עליך לעשות זאת ללא סרקזם ועם צליל יציב. זה דיון ולא ויכוח. אתה רוצה להראות לבן הזוג שלך כי אתה מעריך ואת הערך שלו או הצרכים שלה רוצה, גם.

03
של 07

בזהירות לשקול את האפשרויות שלך.

שקול את כל האפשרויות שלך. אתה יכול לחיות בעיר. אתה יכול לחיות בפרברים. או שאתה יכול לגור בפרבר קרוב יותר לעיר יש דירות לגובה מספיק תחבורה ציבורית כדי לאפשר לך את הטוב שבשני העולמות. במקרה זה, לפני ציור המסקנות האלה, אתה יכול להסתכל על התקציב שלך ואת העלות של החיים הן בעיר ופרברים. שקול את האפשרויות הן כפרטים והן כזוג. זכור, בסופו של דבר, אתה צריך לחשוב על ההחלטה כאילו אתה חלק של זוג ולא רק עבור עצמך. אם היית רווקה ורצית לגור בעיר, כמובן, אתה יכול פשוט לעשות את זה. אבל את נשואה ויש עוד אדם מעורב בהחלטה הזאת.

04
של 07

שים את עצמך בבן הזוג שלך’נעליים.

הבנה אמיתית של בן הזוג שלך קשה, במיוחד כאשר הצרכים שלך ואת הצרכים ענן השיפוט שלך. לכן זה חשוב יותר לך לצאת מהראש שלך לרגע, ולשקול את הדעות של בן הזוג שלך ואת הרגשות. איך היה בעלך או אשתך מושפעים אם הוא או היא פשוט נכנעו לך? מה יהיו ההשלכות והתשלילים עבורו? למה לדעתך יש לו דעה אחרת? איזה סוג של קורבנות יהיה בעלך או אשתו לעשות אם הוא או היא הלך יחד עם הרעיונות שלך? תן לבן הזוג שלך לדעת מה התגובות אתה בא עם השאלות האלה. להראות להם קצת אמפתיה.

05
של 07

שקול הוגנות.

עבור פשרה בנישואין לעבודה, אדם אחד לא תמיד יכול להיות השוער. במילים אחרות, אתה לא תמיד יכול לקבל את הדרך שלך, ואת בן הזוג שלך לא תמיד יכול להיכנע לך ואת הצרכים שלך. כמו כן, אתה צריך לשקול את ההגינות של כל החלטה. אם אתה עובר לעיר, ייתכן שיהיה קל יותר לנסוע ולהיות מאושרים את החיים המהיר. אבל האם הנסיעה של בן / בת הזוג שלך תהיה כפולה? האם יכפו אותו החיים המטורפים? האם זה הוגן לו או לה?

06
של 07

לקבל החלטה - ו מקל עם זה.

אחרי שקלתם את האפשרויות שלכם וראיתם את הרגשות של בן הזוג ואת ההגינות של המצב, אתם חייבים לקבל החלטה ביחד ולדבוק בה. אם היית ישר לחלוטין תוך התחייבות כל השלבים האחרים, אתה צריך לבוא לפתרון שעובד עבור שניכם. וגם לא צריך להיות שום רצון-משאלות על ההחלטה של ​​שני הצדדים.

07
של 07

בדוק אחד עם השני.

כאשר יש לתת ולקחת מערכת יחסים, אחד או שניכם סביר להניח לעשות קורבן או לוותר על משהו שהוא או היא רוצה או צריך. אם זה קורה לעתים קרובות, אתה או בן הזוג שלך יכול להתחיל להרגיש מובנת מאליה או התעלמו. זה יכול לגרום טינה לבנות, אשר יכול לשבור את הנישואין. בדוק אחד עם השני כדי לוודא שאין שום טינה או רגשות פגועים. ודא כאשר אתה מסכים לפשרה כי לא תוכל להחזיק את הקורבן הזה מעל הראש של בן הזוג שלך, ספק ההחלטה שלך, או תבשיל על זה. אתה צריך לקבל את ההחלטה, להישאר עם זה, להתקדם באור חיובי.

No Replies to "כיצד להתפשר על נישואין או יחסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 3 =