הרבה דרכים לחגוג את יום הסבים

הרבה דרכים לחגוג את יום הסבים

יום הסבים הוא חג שנוצר על ידי הכרזה פדרלית בשנת 1978. הוא הועבר על ידי הקונגרס חתם על ידי החוק על ידי הנשיא ג 'ימי קרטר. זהו חג "אמיתי". זה לא, עם זאת, אחד החגים הפדרליים אשר עובדים ממשלתיים לקבל יום חופש. הוא נחגג מדי שנה ביום ראשון הראשון אחרי יום העבודה, כך שהוא נופל בין 7 ל -13 בספטמבר.

מריאן McQuade, אמא וירג 'יניה המערבית של 15, החלה מסע יום הסבים בשנת 1970.

שלוש שנים לאחר מכן, המדינה הביתית שלה יצרה את יום הסבים הראשון במדינה. אבל התנועה לחופשה לאומית נעצרה. מק'קואדה ותומכיה גייסו את התקשורת ודחקו בארגונים לאמריקנים מבוגרים לתמוך בנושא. לבסוף הצליחו שמונה שנים. מקווייד מתה ב -2008. כשהיא מתה, היו לה 43 נכדים ו -15 נינים.

רק כמה מדינות אחרות יש סבים רשמיים יום החגים.

רוב החגים המשפחתיים מגיעים מוכנים עם פעילויות מסורתיות. יום סבא וסבתא אין מסורות אמיתיות הקשורות אליו. כמה משפחות הן אובד עצות אם הם צריכים לחגוג את יום הסבים בכלל, ואם כן, בדיוק איך הם צריכים להמשיך.

מטרת יום הסבים, על פי ההצהרה המקורית, היא "לכבד את הסבים, לתת לסבים הזדמנות להראות אהבה לילדים של ילדיהם". שימו לב שהחגיגה זורמת בשתי דרכים: הנכדים מכבדים את הסבים והסבתות מכבדים את נכדיהם.

דברים לעשות

כל פעילות שמביאה קרוב משפחה קרוב מתאים לחג. המסעדה המסורתית עם אוכל, משחקים והרבה "ביקור" מתאימה לרוב המשפחות. חילופי מתנות אינם נחוצים, אבל סבים שרוצים לתת לנכדים משהו צריך לשקול אחד מאותם מתנות משפחתיות לנכדים.

מתנות אלה עשירים ערך סנטימנטלי אבל לא עולה סכום משמעותי של כסף. לדוגמה, לאחר יומן סבתא השלים עבור כל נכד יהיה חגיגה נפלאה של החג. 

יום הסבים הוא גם זמן נהדר עבור סבים וסבים לנסות לכתוב שיר. כתוב את השירים שלך יחד, או לכתוב אחד עבור כל הנכדים מראש. זה מילוי- in-the- השיר ריק בפורמט עושה את זה קל.

מזג האוויר הוא בדרך כלל גדול ביום הסבים, ולכן הוא מושלם עבור פעילויות חוצות כגון הליכה או רכיבה על אופניים, מטמון גיאוגרפי ומשחקים חוצות קלאסיים. אם אתה רוצה מאמץ שקט יותר, לנסות מלאכה כגון ציור רוק, ולאחר מכן לקחת את הנכדים כדי להסתיר את הסלעים שלהם. כמה סבים נהנים להשכיר בית להקפיץ עבור הצעירים. זוהי דרך מצוינת לשמור על הילדים מבודר כך המבוגרים יכולים לבקר. כאשר מזג האוויר אינו משתף פעולה, לנסות פאזלים פאזל, משחקי לוח ומשחקי קלפים. אין שום דבר להביא את הנכדים לצחוק כמו משחק של כפות! ציד אוצרות הם כיף גדול עבור הנכדים. מצא רמזים עבור ציד אוצרות מקורה ציד אוצרות בחוץ.

מקומות ללכת

כמה מקומות כגון גני חיות ומוזיאונים מציעים מבצעים מיוחדים ביום הסבים.

נכדים מבוגרים יותר ייהנו מטיול לקורס חבלים, באולינג או מסלול גולף מיניאטורי. אם הנכדים שלך צעירים יותר, טיול למגרש משחקים ממש מגניב לא יכול להיות מעליו. 

סבא וסבתא שעדיין מתגוררים ליד כמה ציוני דרך המשפחה אולי רוצה לחלוק אותם. הנכדים אולי נהנים לראות אתרים בעלי משמעות בחיי הסבים שלהם, כגון בתי הספר שבהם היו נוכחים, הכנסיות שבהן הם סגדו או הבתים שבהם גרו בעבר.

מעבר למיילס

אם אתה לא גר ליד הנכדים שלך, אתה עדיין יכול להתחבר ביום סבא וסבתא. שלח כרטיס, מכתב או חבילה או תזמון של הפעלת Skype או FaceTime.

יצירת מסורת

עם זאת אתה בוחר לחגוג את יום הסבים, להיות מודעים לכך שילדים אוהבים חזרה, ואתה יכול רק מתחיל מסורת חדשה כי הנכדים יהיה להכות בכל שנה.

זה לא יהיה נהדר!

No Replies to "הרבה דרכים לחגוג את יום הסבים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =