דרכים להתמודד עם הבדלי גיל ביחסים

דרכים להתמודד עם הבדלי גיל ביחסים

על פי הסטטיסטיקה, מזה זמן מה ההבדל בגיל הממוצע בין בני זוג כבר בין שנתיים לשש שנים. עם זאת, המגמות האחרונות מצביעים על כך שגברים ונשים יכולים לבחור בן זוג בן חמש-עשרה עד עשרים וחמש שנה מבוגר או צעיר יותר. אהבה עשויה להיות עיוורת, אבל כנראה, אין לה עוד "הטוב ביותר לפני" תאריך. יחסי "מאי-דצמבר" אלה שכיחים יותר בימים אלה, בעיקר משום שהחברה מקבלת יותר את פערי הגיל.

ישנם יתרונות וחסרונות ביחסים בין גיל לגיל, ומספר גורמים יכולים להשפיע על התאחדות האיגוד. כאשר הפרש הגיל הוא רק כמה שנים, בעלים ונשים בדרך כלל יש יותר במשותף ולשתף מערכות אמונה דומה. לגדול באותו דור בהחלט יש יתרונות. אם יש הבדל גיל משמעותי, עם זאת, זוגות עשויים להיות מטרות שונות ונקודות מבט, אשר לא תמיד יכול להיות תואם בטווח הארוך.

הנה כמה דרכים לטפל ביחסים כאשר קיים פער גיל משמעותי.

להיות פתוח על ציפיות

אתה צריך להיות מודע הציפיות של השותף שלך מן היחסים שלך. זה חל על כל מערכת יחסים, אבל זה בעל חשיבות מיוחדת אם יש הבדל גיל משמעותי. אדם מבוגר אולי רוצה אישה צעירה לתת לו ילד בזמן שהאישה עשויה להיות ממוקדת יותר על ביטחון כלכלי. ציפיות שונות עשויות שלא להיות תמיד כך, אבל יש לשקול אותן.

הפנים את העובדה שאתה עשוי להיות מטפל אם אתה הצעיר ביחסים

בשלב מסוים, בן הזוג המזדקן עשוי להזדקק לטיפול רפואי לטווח ארוך, ולא יוכל עוד לעשות דברים מסוימים ששניכם נהנים מהם. במקרה זה, אתה צריך לשאול את עצמך אם אתה מוכן להיות המטפל שלהם, לוותר על כמה פעילויות, לחיות חיים celibate ולקחת על עצמו משימות ביתיות נוספות.

אתה יכול להגיד 'כן' ללא היסוס עכשיו, אבל זה עדיין יהיה במקרה של 5, 10 או 20 שנים?

קבל את זה אתה יכול להיות יותר רגשית בוגרת אם אתה ישן יותר במערכת יחסים

אתה חייב לראות את השותף שלך כמבוגר בוגר, לא "פלא" שלך ללמד, צורה או עובש. אף אחד לא אוהב לשמוע ביקורת כאשר הבסיס הוא הבדל גיל גדול, ככל הנראה, יותר חוכמה. יתר על כן, גיל לבד אינו הברומטר היחיד של בגרות.

דגש על אינטרסים הדדיים

אחת הדרכים למזער את השפעת פער הגיל היא לזהות ולהתמקד באינטרסים משותפים. לבזבז זמן לעשות את הדברים שיש לך במשותף, ואת ההבדל בגיל יהיה פחות בעיה. כמו כן, לפגוש אחד את השני של חברים - Socialising עם דורות שונים יכול להיות מאוד מגרה והעצמה עבור שניכם, וזה יעזור לך להיות מעורב יותר בחיים של אחרים. חקור את העולמות של אחרים על ידי ניסיון של דברים חדשים ופגישה עם אנשים חדשים.

להתמודד ישירות עם אי וודאויות

אל תתנו פער גיל להיות פיל בחדר. דון בחששות שלך בגלוי ובכנות, ונסה למצוא פתרונות מקובלים הדדית לכל בעיה שאתה עלול לחוות.

להתייחס זה לזה כמו כל סוג אחר

אם אתם לא מתמקדים פער גיל, אז הקשר הזה צריך להיות זהה לכל אחד אחר!

זה לא טוב יותר או גרוע יותר עבור ההבדל בגיל ... זה פשוט "הוא". להיות בטוח ההחלטה שלך להיות במערכת יחסים זו. קשר חזק הוא החלק החשוב ביותר של כל מערכת יחסים ללא קשר לגיל, מין או הבדלים תרבותיים.

הבדל גיל לא צריך להיות הדאגה העיקרית במערכת היחסים שלך אם יש לך אינטרסים משותפים וחברים, ואתה יכול לדון אי ודאויות שלך באופן גלוי וכנה. כל עוד יש לך אהבה וכבוד זה לזה, וקשר עמוק, גיל הוא רק מספר.

No Replies to "דרכים להתמודד עם הבדלי גיל ביחסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2