השותף שלי רוצה מערכת יחסים פתוחה. עכשיו מה?

השותף שלי רוצה מערכת יחסים פתוחה. עכשיו מה?

יש הרבה סוגים שונים של מערכות יחסים, ואם אתה כרגע אחד כי הוא עשה מונוגמי, ייתכן שיש לך שאלות רבות ותהה איך להמשיך אם השותף שלך מחליט שהוא או היא רוצה להיות מערכת יחסים פתוחה. עם זה בחשבון, אם השותף שלך הוא דוחף למערכת יחסים פתוחה, זה תלוי בך כדי להחליט אם אתה פתוח למערכת יחסים פתוחה או אם אתה צריך לסגור את הדלת על הזמן שלך עם האדם הזה.

מהי מערכת יחסים פתוחה??

כדי להבין טוב יותר את הרצון של בן זוגך לקיים מערכת יחסים פתוחה, וכן לקבוע את הדרך הטובה ביותר לעבד ולהמשיך עם סוג זה של מידע, חשוב לדעת מהי מערכת יחסים פתוחה. במובן הבסיסי ביותר, מערכת יחסים פתוחה היא מערכת שבה אתה ובן זוגך חופשיים לעסוק במגע מיני ו / או רומנטי עם אנשים אחרים. במילה אחת, אתה והשותף שלך אינם מונוגמים, ואחד ו / או שניכם מסוגלים להסתכל מחוץ למערכת היחסים שלכם ויש להם קשרים פיזיים ורגשיים עם אחרים.

האם עליך להסכים לקשר פתוח?

על מנת לקבוע אם מערכת יחסים פתוחה היא מערכת היחסים הנכונה עבורך, חשוב לענות על חמש שאלות קריטיות אלה.

1. מדוע השותף שלך רוצה מערכת יחסים פתוחה? אם השותף שלך רוצה לקיים מערכת יחסים פתוחה, אז הוא או היא צריכים להסביר בבירור את הסיבות מדוע זה המקרה.

לדוגמה, האם השותף שלך נכשל במונוגמיה בעבר והיה מעדיף להיות פתוח ופתוח על המאמצים שלו או שלה במקום צורך להתגנב מסביב? האם השותף שלך מרגיש כאילו הצרכים שלו או שלה לא נמצאים כרגע נפגשו רוצה להסתכל מחוץ למערכת היחסים שלך כדי למלא את הרצונות האלה?

ברגע שאתה מבין למה השותף שלך מעוניין שיש מערכת יחסים פתוחה מלכתחילה, אתה יכול לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי איך או איך להמשיך.

2. האם אתה מעוניין להיות עם אנשים אחרים? כאשר תשמע את הסיבות של בן זוגך לרצות במערכת יחסים פתוחה, חשוב לשאול את עצמך אם אתה מרגיש כאילו אתה רוצה להמשיך אפשרויות אחרות מחוץ למערכת היחסים הנוכחית שלך. ואם התשובה היא "כן", אז מערכת יחסים פתוחה עשויה להיות משהו שראוי לנסות, במיוחד מכיוון שאתה והשותף שלך יכול להיות גם עם אנשים אחרים בעת היותו פתוח לחלוטין כנה אחד עם השני.

3. האם אתה בסדר עם חד צדדי מונוגמיה? אם אתה לא מעוניין להיות עם אנשים אחרים, אז אתה צריך לשאול את עצמך אם אתה תהיה בסדר עם השותף שלך הולך מחוץ למערכת היחסים שלך בזמן שאתה נשאר מונוגמי. חשוב לזכור כי יש יחסים פתוחים כאשר זה המצב, ואתה צריך להיות כנה עם עצמך אם זה משהו שאתה יכול להתמודד. לדוגמה, אם אתה מישהו שיש לו נטייה לקבל קנאה, ולאחר מכן לחלוק את השותף עם אחרים לא יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך.

4. מהו מצב היחסים הנוכחי שלך? אם בן הזוג שלך רוצה מערכת יחסים פתוחה, זה קריטי כי הקשר שיש לך עם זה ברגע זה הוא חזק.

למעשה, אנשים רבים מאמינים בטעות כי פתיחת מערכת יחסים יכולה להיות מועילה אם הם נמצאים כעת מול אתגרים כמו זוג, אבל מערכת סלעית צפויה להתפורר. במילה אחת, מערכת יחסים פתוחה היא לא תיקון מהיר או מובטחת תרופה עבור מערכת יחסים זה נכשל, אז זה לא צריך לשמש כקביים עבור חיבור שבור כבר.

5. האם זה שובר העסקה? בסופו של דבר, זה תלוי בך כדי להחליט אם אתה בסדר עם מערכת יחסים פתוחה. ובעוד אתה יכול לאהוב את השותף שלך מאוד אכפת לו או לה עם כל הלב שלך, אתה צריך לחשוב על הצרכים שלך ואת הצרכים בעת קבלת החלטה חשובה זו. זכור, אתה מקבל כדי לקבוע את סוג של מערכת יחסים שיש לך עם שותף. ואם מונוגמיה היא דרישה בשבילך, אז אתה צריך למצוא מישהו אחר אשר מניות דרישה זו גם כן, בדיוק כמו השותף שלך צריך למצוא מישהו שהוא לגמרי על הלוח עם מערכת יחסים פתוחה.

No Replies to "השותף שלי רוצה מערכת יחסים פתוחה. עכשיו מה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 − = 54