מה המשמעות של נג? (רמז: זה מונח של אמן טנדר שאתה צריך לדעת)

מה המשמעות של נג? (רמז: זה מונח של אמן טנדר שאתה צריך לדעת)

שלילי הוא מחמאה מקולקלת, שבדרך כלל אומר גבר לאישה, להפתיע אותה או להרגיז אותה, כך שהיא עושה את זה פעמיים ומנסה להוכיח את ערכה לגבר. המגמה באה מהקהילה של "פיק אפרט", והיא הייתה שיטה מאוד פופולארית שהוצעה לגברים שרצו לקחת נשים מושכות מאוד "במורד" באמצע שנות ה -2000.

שלילי הם קצרים, כנים, עד כדי כך צריך לעשות את המטרה "היעד" לצחוק או לחייך.

A Neg מתכוונת להראות אישה מושכת כי הבחור מדבר אליה מציע משהו חדש ומרגש לשיחה עדיין לא לשון קשורה, התנודד על ידי היופי שלה או מאוים. כמו גברים רבים מתקרבים נשים מושכות להתחיל עם מחמאה, זה מבדיל את האדם אשר נגמר מן הקהל. כמו כן, אם השלילה פועלת כראוי, האישה תנסה להוכיח את ערכה לאדם על ידי עיסוקו, לרדוף אחריו או התנהגויות אחרות preening שמראים עניין מיני או רומנטי. אמנם אין מחקרים פורמליים (שאני יכול למצוא) על האפקטיביות של שלילי, רבים בקהילת האמן פיק יש לשפץ גירסאות אלה של טנדרים כל כך טוב, הם יכולים לחזות כמה נשים יגיב בחיוב

המונח שלילי מקורו באוסף פיקאפ אשר עובר בשם המסתורין (השם האמיתי: אריק פון מרקוביק). המסתורין טבע את המונח סביב 2004 או 2005 באמצעות החברה שלו, שיטת המסתורין, אשר מלמד ממוצע Chumps מתוסכל (AFCs) כיצד להפוך למפתחים הורים.

ספרו של ניל שטראוס, המשחק (2005) והאמת (2015) מדברים שניהם לעתים קרובות על שליליות וכיצד להשתמש בהם בהקשר של שיטת המסתורין.

ככל שהמושג של השלילה התפתח, כמה גברים מצאו אותו יעיל יותר כאמצעי "להוריד", את "8s, 9s, ו 10s" עם שלילי ממוקם היטב. כלומר, הם הרגישו את התועלת של הקו (ים) היו מבוזבזים על נשים פחות אטרקטיבי, כפי שהם לא צריכים "להילקח חריץ", הם כבר היו נמוכים יותר על מוט הערך טוטם להתחיל עם.

אמנם לא כל neg משמש בדרך זו, זה הפך שם נרדף עם נשים מאוד אטרקטיבי פיזית שלהם (כביכול) חוסר הערכה עצמית מסיבה זו. נשים אלה היו מאוד מבוקש אחרי: אלה שהיו אידיאליים פיזית, עדיין, לא יכולתי להגיד שהם היו מניפולציה עם הוכחה חברתית פשוטה.

דוגמאות של שלילי

 • גדלתי שם והיה ילד בכיתה שלי שתמיד לבש סוודר ירוק מוזר, ואנחנו היינו מקניטים אותו על המראה כמו booger ענק. אני נשבע סוודר זה (לגעת בזרוע קלה) הוא אותו צבע!
 • וואו, שיער נהדר. תוספים?
 • כאשר נכנסתי לראשונה חשבתי שיש לך פנים בירה מרירה, אבל אחרי שדיברתי איתך הבנתי שאתה פשוט לא היה זמן טוב.
 • ללא שם: וואו, אתה נראה בדיוק כמו דודה ביאטריס! (או אחות, או סבתא אם אתה באמת מודגש)
 • היא מדברת עם החברים שלה, אם היא לא מרשה לאף אחד לדבר, "אז, אתה בכלל מקבל מילה כאשר זה מסביב?"

שלושים ידועים גם בשם

מחזמר, סדק, לחפור, לחפור, להעליב, להתלוצץ, להתרסק, להיפרד, להפיל, לטרוף, לטרוק, הקאמבק נמרצת, snub, לקחת למטה, להתגרות

דוגמאות שימוש בספרות עממית

"ליסה היתה הוכחה שלילית, לצדה נראו בנות אחרות כמו בני אדם לא שלמים". ~ 438, המשחק של ניל שטראוס

"תני לי תינוק, אני לא בטוח". ~ לראות על חולצה של אישה

No Replies to "מה המשמעות של נג? (רמז: זה מונח של אמן טנדר שאתה צריך לדעת)"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 7 = 1