אתה צריך לחכות השותף שלך רוצה מערכת יחסים רצינית?

אתה צריך לחכות השותף שלך רוצה מערכת יחסים רצינית?

יחסים הם על כל תזמון, וזה לא נדיר למצוא את עצמך במצב שבו אתה רוצה לקחת את הקשר שלך לשלב הבא, אבל השותף שלך הוא עדיין לא מוכן. למעשה, בעוד שלשותף שלך יש רגשות חזקים כלפיך, אכפת לך עמוקות ויכול לראות עתיד איתך, ייתכן שהוא או היא עדיין לא מסוגלים לספק לך את סוג המחויבות הרצינית שאתה רוצה.

ואתה עלול למצוא את עצמך תוהה אם זה שווה לחכות כדי לראות אם השותף שלך יהיה בלתי נמנע להיות מסוגל לספק לך את סוג המחויבות שאתה מחפש או אם זה שווה לחתוך את ההפסדים שלך הלאה ממנו.

כאשר מסתכלים מקרוב על האם או שאתה לא צריך לחכות השותף שלך להיות מוכן למערכת יחסים רצינית, חשוב לשקול את חמש נקודות מפתח לפני קבלת ההחלטה שלך.

ממתין מאפשר לשותף שלך לראות רק כמה אתה אוהב

על ידי מתן השותף שלך מספיק זמן כדי לקבל החלטה על להיות במערכת יחסים רצינית, אתה לא רק לכבד את המשאלות שלו ואת מסגרת הזמן, אבל אתה גם מראה השותף שלך שהוא או היא שווה לחכות לכל דבר. ועל ידי עמידה על ידי השותף שלך באמצעות תהליך קבלת ההחלטות שלו, הוא או היא יכולים לראות עד כמה אתה מכבד את הצרכים שלו או שלה, וזה ב-ואת עצמו יכול לעזור כדי לבסס את החלטת השותף שלך רוצה להיות איתך.

ממתין מאפשר לשותף שלך להתחבר איתך באופן עמוק יותר

כאשר אתה נותן את השותף שלך יותר זמן כדי שהוא או שלה להיות מוכן למחויבות רצינית, אתה בעצם הנחת היסוד לבנות חיבור חזק יותר משמעותי יותר אחד עם השני. למעשה, במקום למהר לתוך מחויבות גדולה, אתה יכול לעזור לחזק את הקשר כי שניכם חולקים על ידי לשים את הזמן הדרוש כדי באמת להכיר אחד את השני לפני קופץ למשהו רציני.

מחכה יכול להיות רגשית ניקוז

בצד השני, אם אתה תוהה אם אתה צריך לחכות עד השותף שלך מוכן למחויבות רצינית, חשוב לשמור על בריאות הנפש שלך ורווחה בחשבון גם כן. לדוגמה, אתה יכול להרגיש לחוצים, חרדים ו / או עצובים כי השותף שלך הוא עדיין לא מסוגל להתחייב לך בדרך שאתה רוצה אותו או שלה, ואתה יכול להיות הגדרת עצמך על כאב לב ושבר לב בעתיד על ידי מחכה מסביב להחלטה בהווה.

מחכה יכול לגרום לך לא זמין לאחרים

חשוב גם לשקול את העובדה כי מחכה השותף שלך עשוי למנוע ממך לרדוף אחרי אנשים אחרים עשויים להיות מסוגלים לספק לך סוג של מחויבות רצינית ותמיכה רגשית שאתה מחפש. וגם על ידי מחכה סביב השותף שלך להחליט בדרך זו או אחרת, אתה לגמרי לסגור את עצמך מן האפשרות של מציאת עמוק, משמעות ומחויבות היחסים עם מישהו אחר.

מחכה מאי האחרון ללא הגבלת זמן

אם השותף שלך עדיין לא מוכן להתחייבות רצינית, הגיע הזמן להתמודד עם העובדה כי סוג זה של חוסר החלטיות יכול להימשך ללא הגבלת זמן. ובעוד אתה יכול לחשוב כי השותף שלך עשוי רק צריך כמות קצרה של זמן כדי לקבל החלטה סופית, זה אפשרי כי חודשים וחודשים עשויים לעבור ללא כל סוג של תשובה ממנו או לה על איפה אתה עומד.

אתה צריך לחכות השותף שלך?

ברגע שיש לך נחשב אלה חמש נקודות מפתח כשמדובר מחכה השותף שלך להיות מוכן למערכת יחסים רצינית, זה הזמן להסתכל פנימה על מנת לעשות בחירה סופית. האם אתה מסוגל לחכות לאדם זה כדי לקבל החלטה גם אם זה אומר לחיות במצב קבוע של לימבו? אם אתה לא יכול לדמיין את העתיד ללא אדם זה, אז כדאי להישאר קצת יותר. עם זאת, במקום פשוט מחכה לו או לה לתת לך תשובה יום אחד, אתה צריך לרמוז השותף שלך על לוח הזמנים שלך, שכן האושר שלך חשוב גם. ואם השותף שלך אינו מסוגל להיות מכבד את הצרכים שלך ואת מסגרת הזמן בתמורה, אז הוא או היא לא שווה את הזמן שלך בכלל.

No Replies to "אתה צריך לחכות השותף שלך רוצה מערכת יחסים רצינית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =