אתה צריך להישאר במערכת יחסים מינית?

אתה צריך להישאר במערכת יחסים מינית?

סקס יכול לשחק תפקיד שונה במערכות יחסים רבות, כמו מערכות יחסים מסוימים הופכים מינית לאורך זמן בעוד אחרים הם מינית מההתחלה. ואם אתה כרגע במערכת יחסים מינית ותוהים אם אתה צריך להישאר או אם אתה צריך ללכת, חשוב להסתכל על מצב היחסים שלך מזוויות רבות על מנת לקבוע את הדרך הטובה ביותר להמשיך. 

1. למה הקשר שלך הוא נטול סקס?

אם אתה תוהה אם אתה צריך להישאר במערכת יחסים מינית, הצעד הראשון הוא להבין מדוע היחסים שלך היא סקסית מלכתחילה.

לדוגמה, מכיוון שאתה והשותף שלך עסוקים ככל הנראה יש התחייבויות רבות ואחריות, ישנם זוגות רבים אשר פשוט לא לשים בצד את הרגעים להיות אינטימיים. ואם מערכת היחסים שלכם הפכה ללא סקס בגלל חוסר זמן, אחת הדרכים העיקריות לפתרון בעיה זו היא לקיים לוח שנה של מין שאתם והשותף שלכם יוצרים יחד בו אתם חותכים את הזמנים המיועדים לאינטימיות מראש.

עבור זוגות מסוימים, אופי נטול המין של היחסים שלהם מגיע בצורות אחרות, כפי שאתה כבר לא מרגיש מרגיש נמשך פיזית לבן הזוג שלך או להיפך, או שאתה כבר לא רוצה סקס בגלל מקרים אחרים או מדגיש בחיים שלך כי הם עושים יחסי מין מטלה ולא מעשה משמעותי. בנוסף, ישנם זוגות אחרים שבהם המין מפסיק לאחר שילדים נכנסים לתמונה, שכן הם מוצאים את זה מאתגר יותר לראות את בן הזוג שלהם להיות מינית ולא רק את אמא או אב של הילדים שלהם.

יש גם זוגות שיש להם יחסים שבהם המין מעולם לא היה מרכיב מפתח, והם רואים את בן זוגם כבן לוויה ולא כחבר רומנטי. בנוסף, ישנם זוגות המאבדים תשוקה מינית אחד לשני לאחר בגידה, כמו הבגידה ואת אמון שבור נראה לשבור את הרצון להיות אינטימי הולך קדימה.

2. עד כמה חשוב הוא יחסי מין במערכת יחסים?

יש לא מעט דעות שונות על חשיבות המין ביחסים מאושרים ובריאים. מצד אחד, אנשים רבים מאמינים כי סקס הוא דרך חיונית כדי שתוכל באמת להתחבר עם השותף שלך, שכן ישנם רכיבים פיזיים ורגשיים פעולה אינטימית זו. אנשים רבים רואים את התשוקה והתדירות של יחסי מין עם בן זוגם כברומטר של היחסים. לדוגמה, אם אתה מאוד לתוך הרעיון של קיום יחסי מין עם השותף שלך הם באופן קבוע לעסוק בפעולות אינטימיות איתו או שלה, אז אתה שומר על הקשר שלך ואת מערכת היחסים חזקה. עם זאת, אם איבדת פתאום את הרצון לקיים יחסי מין עם בן זוגך או שאתה אינטימי רק לעתים רחוקות אחד עם השני, זה עשוי להיות אינדיקציה כי הקשר שלך הוא דוהה, ואת היחסים שלך הפך אפלטוני יותר רומנטי. 

3. עד כמה חשוב לך סקס?

אם אתה תוהה אם אתה צריך להישאר במערכת יחסים מינית, שאלת המפתח שאתה צריך לשאול את עצמך הוא כמה חשוב לך סקס. עבור אנשים מסוימים, המין הוא הכרח מוחלט במערכת יחסים, ולא ניתן להישאר במצב רומנטי שבו המין הוא לעתים רחוקות אופציה או לגמרי מחוץ השולחן.

עבור אחרים, בעל קשר רגשי עם בן הזוג שלהם מספיק כדי לקיים את הקשר המשמעותי, מוצלח, וארוך טווח. ישנן גם אפשרויות אחרות, שכן זוגות רבים יש סוג מוסכם של מערכת יחסים פתוחה שבו הם יכולים לקבל את הצרכים המיניים שלהם נפגשו מחוץ היחסים שלהם עם בן הזוג שלהם, אבל הם עדיין מחויבים באופן מלא לה או לו. 

כשמדובר במין במערכת יחסים, השורה התחתונה היא שעליך לעשות את הטוב ביותר עבורך. אין תשובה חותך עוגיות, כפי שזה פשוט תלוי בחשיבות אתה אישית מקום על סקס. כמה מן הצעדים הטובים ביותר עבור זוגות ביחסים מינית הם לדבר בגלוי ובכנות עם אחד אחר, כמו גם לחפש ייעוץ ותמיכה מקצועית. מערכות יחסים יכול להיות מסובך, ויש לך מומחה בפינה שלך אשר יכול לספק הדרכה תובנה יכול לעזור לך לקבוע מה מתאים לך ואת מערכת היחסים שלך הולך קדימה.

  

No Replies to "אתה צריך להישאר במערכת יחסים מינית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 + = 30