ריקוד כסף חתונה: מסורת הקבלה צפויה

ריקוד כסף חתונה: מסורת הקבלה צפויה

ריקוד הכסף הוא מכונה על ידי מספר שמות, כולל ריקוד הדולר ואת ריקוד סינר, בהתאם המכס האתני. בתמורה לכמה שניות מלאות מסתחררות סביב רחבת הריקודים עם הכלה או החתן, האורחים יכולים לסחוב מזומן על בגדי הזוג הטרי, לזרוק מטבעות לנעלי הכלה או להכניס את השקיות לתיק של סאטן עדין שהכלה לובשת מסביב פרק ידה.

ריקוד הכסף מקבל הרבה ביקורת מכלות וחתנים שאינם מכירים את המנהג התרבותי. עם זאת, במסורות רבות, האורחים בשקיקה לצפות את הרגע, הזדנבות לשיר אחרי השיר עד שהם מקבלים רגע אינטימי שלהם. זה לא נדיר עבור האורחים להמתין עד הפעם להציג את הזוג הצעיר עם מתנת החתונה שלהם, מחליק להם קצת מזומנים כדי לעזור לבנות ביצה קן על החלומות העתידיים שלהם. סביר באותה מידה כי אורח יהיה להצמיד שטר $ 1, $ 5 או $ 100 על שמלת הכלה או של החתן של Tux.

מקורות רבים בטעות האשראי המסורת עם שמקורו בקהילה הפולנית בתחילת 1900s. למעשה, ריקוד הכסף היה טקס חתונה מפורסם במשך מאות שנים של תרבויות ברחבי העולם, החל בארה"ב עד דרום אמריקה לאירופה.

ארצות הברית

בארצות הברית, ריקוד הכסף הוא מסורת אזורית כי הוא השכיח ביותר בכל מדינות דרום ומערב התיכון.

כלות אמריקאיות מלואיזיאנה, טקסס ואוקלהומה לאייווה, אוהיו וויסקונסין, דיווחו כי ריקוד הכסף הוא חלק חשוב מטקסי הקבלה המקומיים. בדרך כלל, את הריקוד מתרחש לקראת סוף חגיגות רשמיות, לאחר חיתוך עוגה זר לזרוק אבל לפני רוב האורחים לעזוב.

פעמים אחרות, הוא נשמר עבור הריקוד האחרון, ממש לפני הזוג הצעיר לעזוב את ירח הדבש שלהם.

האיש הטוב ביותר בדרך כלל בעיטות את החגיגות על ידי הצמדת כסף על השמלה של הכלה בעוד המשרתת של הכבוד רוקד עם החתן. האיש הטוב והמשרתת של כבוד הם גם אחראים על חלוקת הסיכות ולשלוח שותפים חדשים כל כמה שניות - רק מספיק זמן כדי האורחים להציע את ברכותיהם ואת הכלה והחתן להודות להם על הקרובים.

איים באוקיינוס ​​השקט

 • פיליפינים
  ריקוד החתונה, או סאיה נג פרא, היא כמעט דרישה בחתונות פיליפינית. כדי לבעוט את המשחק פוזות צובט המפלגה פנס, אשר יכול להימשך עד שלוש שעות בכמה כפרים קטנים, לי ארוגים של כסף ממוקם בדרך כלל סביב הצוואר של הזוג. למרות שרוב האורחים מעדיפים להצמיד את הכסף לבגדים של הזוג החדש, זה גם נפוץ להם מקום מגולגל חשבונות או מעטפה של מזומנים בפה של הכלה כדי לסמל מזל טוב. רוב הזוגות בוחרים לנגן מוסיקה עממית פיליפינית מסורתית או שירי אהבה פופולריים.

  במהלך bitor, את הזוג הצעיר הם התקלח עם כסף ואורחים לזרוק שטרות ומטבעות לתוך צלחת תמורת יין כי הוא שימש את הכלה והחתן. השינוי הוא נאסף לתוך מטפחת ואז העביר את החתן, מי בטקסיות מוסר אותו לכלתו.

  • סמואה וטונגה
   Samoans ו Tongans להציג את taualuga כטקס חיוני עבור רוב האירועים טקסי, כך מנהג ברכה כמעט תמיד כלולים בחתונות. אורחים לאפו על ידי זריקת כסף לאוויר סביב בני הזוג כשהם רוקדים בזמן הכלה מנסה לאזן headpiece משוכלל.

   "הטאלוגה מסמלת את המסקנה של משימה מונומנטלית ואת נוגע הסופי הסופי", מסביר שון מאלון בספרו "אמנות ואמנים סמואים". "הריקוד מתבצע לעתים קרובות כסיום הגדול".

  דרום אמריקה

  ריקוד הכסף נחגג בפורטו ריקו, קובה ומקסיקו באותה הדרך שבה הוא נמצא בארה"ב.

  • פוארטו ריקו
   ב פורטו ריקו, האורחים להסיר את קאפיאס סיכות מבובה כי הוא outfitted זהה לכלה. לאחר שהאורחים טוענים את קסמי המזכרות שלהם, הבובה מונחת על שולחן הראש כסמל למזל טוב של הילדים העתידיים של בני הזוג.
   • מקסיקו
    בחלקים מסוימים של מקסיקו, זה התפקיד של החתנים כדי ללעוג החתן על ידי ההלבשה אותו סינר, הצבת רעלה על הראש שלו והשליך אותו לאוויר לאחר ריקוד הכסף. את bridesmaids ו groomsmen הם גם אחראים על הצגת הצעירים עם 13 כסף או זהב ארהא מטבעות.

   המשך: עוד חתונה כסף מסורות ריקוד

   No Replies to "ריקוד כסף חתונה: מסורת הקבלה צפויה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 40 = 44