חתונה מושלמת עבור כל אישיות ותקציב – insightyv.com

חתונה מושלמת עבור כל אישיות ותקציב

השלב הראשון בתהליך תכנון החתונה הוא לבחור איזה סוג של חתונה אתה רוצה להיות, שכן קובע רבים ההחלטות שלך מאוחר יותר. אלא אם כן אתה מחויב לטקס דתי, אשר בדרך כלל בדרך בלתי מתפשרת, יש לך תריסר אפשרויות שונות על איך ואיפה אתה תקשור את הקשר.

Friday
של 12

טקס דתי

Church-Weddings.jpg

סוזאיג’יטן / Datacraft / Getty תמונות

נישואין דתיים מתרחש בבית פולחן שבו הכלה או החתן הוא חבר של הקהילה. הקבלה בדרך כלל מתרחשת מיד לאחר החלפת נדרים, או בחדר הנשפים של הכנסייה או במיקום נפרד. זוגות חייבים עדיין לקבל רישיון נישואין אזרחיים מבית המשפט המקומי שלהם או במשרד פקיד המחוז עבור האיגוד יש מעמד משפטי.

02
של 12

טקס אזרחי

טקס חתונה אזרחית מתקיימת בדרך כלל בבית משפט, באולם העירייה או בלשכות השופטים, ומועברת על ידי שופט השלום, שופט או ראש עיר. הטקס החילוני קצר, עם נדרים פשוטים וקומץ אורחים. הקבלה פשוטה או משוכללת יכול לעקוב אחר הטקס.

03
של 12

חתונה פורמלית

אוחזת בחוזקה במסורת עתיקת יומין, חתונה רשמית תואמת את הציפיות החברתיות המחמירות, כולל טקס מעוטר בקבלת פנים, מספר רב של נושאי משרה, כלי כתיבה חרוטים, טבלת מקומות ייעודית ועשרות כללי התנהגות. אירוע יקר, זה סוג של חתונה בדרך כלל יש יותר מ 200 אורחים נוכחות.

04
של 12

חתונה לא רשמית

זוגות שבוחרים להיות חתונה לא רשמית יש את החופש להתאים את כל היבט של טקס הנישואין שלהם קבלת פנים החתונה. הם בדרך כלל מחזיקים מספר מסורות חשובות, ליצור שילוב של שתי המסורות או לבוא עם משהו חדש לגמרי. אמנם לא משוכלל, חתונה לא רשמית בדרך כלל יש תחושה אינטימית יותר.

05
של 12

חתונת יעד

בדרך כלל מוחזקים במקום אקזוטי, חתונות היעד יש נסק פופולריות במהלך העשור האחרון. מאז אירוע היעד דורש נסיעות, חגיגות החתונה הם אינטימיים עם פחות מ -20 אנשים בדרך כלל. זוגות אוהבים את החבילה הכל כלול המאפשרת להם לשלב את טקס הנישואין עם ירח הדבש.

06
של 12

קרוז חתונה

סוג של חתונה היעד, טקסי נישואין שיוט נמצאים על ידי הקפטן של הספינה או חבר כמורה בנמל. מתכנני חתונות ומתכנני אירועים מסייעים להתאים אישית את כל הפרטים האחרונים של האירוע האינטימי. ספינות שייט רבות עכשיו לספק מצלמות אינטרנט, כך שאתה יכול להקרין את הרגע הגדול לאלה בבית שלא יכלו להשתתף.

07
של 12

אלופינג

אלופינג מעלה תמונות הוליווד חיוניות של אהבה נלהבת ומחוות רומנטיות פרועות של בריחה משותפת להתחתן. למרות שרוב הכלות לפנטז על eloping לפחות פעם אחת במהלך תהליך תכנון החתונה, מעטים מאוד באמת לבחור את המסלול קל וזול יותר. בלאס וגאס, היעד העליון של ארצות הברית להרפתקות, זוגות נשואים בטקסים מהירים ומהירים ולעתים קרובות חוגגים את הלילה על העיר.

08
של 12

חתונה קבוצתית

ידוע גם טקס נישואים המונית, החתונה הקבוצתית כוללת זוגות רבים אשר באופן חוקי לקשור את הקשר בעת ובעונה אחת. בדרך כלל מתארח על ידי מקומות החתונה והערים, חתונות הקבוצה הם אופציה אטרקטיבית עבור זוגות על תקציב שרוצים לחגוג את אהבתם בצורה ציבורית מאוד. המקום משמש גם כאתר הקבלה שבו זוגות צעירים מקבלים עוגה אישית וטוסט שמפניה.

09
של 12

חתונה כפולה

בדרך כלל מורכבת של חברים או אחים טובים, חתונה כפולה כולל שני זוגות המשתתפים בטקס נישואין אחד. כל זוג משתתף משלהם של טקס החתונה, בדרך כלל עם הכלה הבכורה הולך הראשון. החתן והכלה האחרים משמשים כמשתתפים.

10
של 12

חתונה צבאית

מסורתית ומרוכזת במסורת, חתונה צבאית דורשת מדים בלבוש מלא לחוגרים. בני הזוג יש את הבחירה שלהם להינשא בקפלה על בסיס או השתתפות בטקס אזרחי. הטקסים משתנים בין הסניפים של הכוחות המזוינים של ארה”ב, אך רובם משלבים את ההצדעה המדהימה של הקבר הסאבי שהזוגות הצעירים עוברים תחתיהם.

11
של 12

פרוקסי חתונה

נדיר מאוד בימים אלה, חתונה proxy מתרחש כאשר הכלה או החתן לא יכול באמת להשתתף בטקס, בדרך כלל בשל המשרתים בחו”ל בצבא. רק ארבע מדינות בארה”ב מאפשרות כיום נישואים של פרוקסי, כולל קליפורניה, קולורדו, טקסס ומונטנה, למרות שהחוקים המחמירים משתנים מאוד.

12
של 12

אותה חתונה סקס

בין אם אתם מתכננים איגוד אזרחי או טקס התחייבות, חתונות מין אותו הם בדרך כלל אינטימי, התכנסויות אישיות. כאשר משפטי, נדרים נישואים ניתן להחליף בטקס אזרחי או דתי. אם בני הזוג אינם שייכים לכנסייה שנתנה את ברכתה לנישואים הומוסקסואלים ולסביות, טקס בלתי רשמי מתרחש בדרך כלל במקום שכור או בבית של קרוב משפחה.

No Replies to "חתונה מושלמת עבור כל אישיות ותקציב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.