מה זה מתנה מהחבר שלך באמת מתכוון?

מה זה מתנה מהחבר שלך באמת מתכוון?

אתה במערכת יחסים הממריאה ואתה תוהה אם זה זה - אם זה אחד שיוביל מחויבות לטווח ארוך. אחת הדרכים להעריך את מה שאתה מתכוון לבן הזוג שלך היא להסתכל על המתנות שהוא נתן לך עבור יום ההולדת שלך, החגים הגדולים, או חג האהבה. יש משמעות מאחורי סוג של מתנות שאתה מקבל, וכל אחד מספק תובנה איך הוא באמת מרגיש לגביך.

כמה חשוב עלות?

למרות הערך הכספי של מתנה לא תמיד הגורם החשוב ביותר, רוב המומחים על היכרויות יחסים מסכימים כי האיש שמוציא כסף על תכשיטים באיכות טובה (לא תחפושת) אומר משהו משמעותי לאישה בחייו.

על פי אתר היכרויות eHarmony:

החבר 'ה שפשוט לא אכפת לי "בדרך כלל לא יבלו כסף על תכשיטים עבור הילדה שלהם. כאשר אדם קונה תכשיט אישה, זה בדרך כלל אומר שהוא מחויב בו במשך זמן רב. זה נכון במיוחד אם הוא קונה יהלומים ... "

מומחה היחסים בבריטניה ד"ר פאם Spurr מסכים:

אם הוא נתן לך חתיכת תכשיטים טובה אז הוא מחויב ברצינות למערכת היחסים שלך. גברים פשוט לא נותנים את הדברים הטובים, אלא אם כן אתה מתכוון משהו מיוחד.

ייחודי ואישי

המתנה לא צריכה להיות כל כך יקר כדי לציין כי הנותן מעריך את הנמען. מה שחשוב יותר הוא כי טיפול ותשומת לב ניכרים בבחירת המתנה.

כאשר הנמען פותח מתנה כי הוא ספציפי ומשמעותי אישית, זה אומר לה כי הנותן יש לשים לב לרצונה וצרכיה. זה מעמיק את היחסים עם הצהרה שלא נאמרה: "אני מזהה את הייחודיות שלך ואני מבין אותך".

בראיון לעיתון הבריטי "סאן" הסביר הפסיכולוג ויועץ היחסים רון ברייסי, כי המתנות חושפות האם השותפים שלנו "מקבלים אותנו".

מה עושה מתנה מוצלחת? ברייסי אמר:

זה צריך להראות מחשבה וגם שיש לך עניין בהם ומה שהם אוהבים. המחשבה לשים את זה הרבה יותר חשוב מאשר את הכסף בילה, אז זה למה זה יכול לגרום לבעיה אמיתית בין זוג אם האדם מקבל את ההווה מרגיש השותף שלהם יש לא בסדר.

2006 וושינגטון פוסט מאמר על המשמעות וההיסטוריה של מתן מתנות גילה עד כמה מורכב התהליך וכיצד המעשה עצמו יכול לחשוף ולפגוע הנותן:

הליבה במתנה כוללת סיכון, אומר מארק אוסטין, פרופסור לאנגלית בקולג 'לויולה בבולטימור. יש סיכון במתן מתנה לא נכונה .... יש את ההפסד הפסיכולוגי של מקבל את הנמען להסיק את התורם לא מכיר אותה היטב.

כמו כן צוטטה לי אן פנל, מרצה למשפטים באוניברסיטת אילינוי שבאורבנה-שמפיין, הרואה במתנות כדרך נוספת ליצירת קשרים רגשיים בין הנותן לבין המקבל. "המתנה היא על אנשים המשתתפים בדמיון זה בחייו של זה", אמר Fennell.

כאשר מתנה היא סימן רע

מה אם המתנה מראה דמיון או טיפול? זה יכול להיות דגל אדום כי הקשר הוא בצרות ולא יעמוד במבחן הזמן.

הצצה עצובה לתוך אחד כזה היחסים סופק על ידי ג 'ני Sanford בשנת 2010 זיכרונות שלה, להישאר אמיתי, אשר פירט את נישואיה המתמוטטים עם בן זוגה הלא נאמן, מושל דרום קרולינה מארק סנפורד. (סנפורד עשה כותרות על ידי לא רק בוגד באשתו בעת כהונתו, אלא גם הודה כי המאהבת הארגנטינית שלו היה "חבר שלו לנשמה"). להישאר אמיתי, הסופרת רות מרכוס מדגישה אירוע אחד:

מארק וג'ני הם זוג צעיר, וזה יום ההולדת של ג'ני. הוא נותן לה כרטיס מצויר ביד - עם תמונה של חצי אופניים. לחג המולד, עוד כרטיס - עם תמונה של החצי השני. "חודשים אחר כך הוא העביר לי את המתנה, אופניים סגולים משומשים שרכש ב -25 דולר!" התגובה הראשונית של ג'ני, הנכונה, היא "חוסר אמון ... אבל עם הזמן למדתי לדעת שזה רק חלק ממי שהוא".

כמעט כל אישה יכולה לספר את סיפורה של ג'ני סנפורד על קבלת מתנה לא אישית, חסרת רגישות או זולה. (כמו מסננת לחג המולד, שניתנה על ידי חבר במכללה, שאחרי שש שנים ביחד), איבדה בבירור עניין "להשתתף בדמיון"). כשאנו מקדישים תשומת לב, אנו יכולים לקרוא בין השורות ככותב וכפוליטי האנליסטית ג'ואן במברגר:

יש סיבה שאני לא נשוי לחבר שחשב שזה רעיון טוב לתת לי סט של סכיני מטבח בחג המולד, מכונת קפה ליום ההולדת שלי וחשבתי שזה בסדר להמשיך לראות את חברתו לשעבר "בדיוק כמו חברים "כאשר הוא היה היכרויות אותי! ברור, היה משהו חסר מבחינת שלו על מה מקובל על מערכת יחסים בריאה, דו כיוונית.

האם אנחנו אנוכיים??

לימדו אותנו "לעולם לא תראה סוס מתנה בפה", וכשזה מגיע לידידים ולקרובים, האמרה הישנה הזאת נכונה. אבל אם אתה במערכת יחסים שאינך בטוח בה, אתה משתוקק לעשות מחויבות מתמשכת, עצור לרגע. תחשוב על מה השותף שלך נתן לך לחשוב על המשמעות מאחורי המתנות האלה.

ודא כי מה שעבר בין שניכם היה הוגן, הוגן, הדדי - וכי מה שקיבלת מכיר, כבוד, ערכים מי אתה באמת - לפני שאתה נותן את הלב שלך.

No Replies to "מה זה מתנה מהחבר שלך באמת מתכוון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 + = 27