סימנים שאתה מוכן ללדת תינוק

סימנים שאתה מוכן ללדת תינוק

אלא אם כן כבר החלטת שאתה ובן / בת זוגך מעדיפים נישואין ללא ילדים, סביר להניח שיגיע הזמן שבו שניכם תוהים בקול רם אם אתם מוכנים ללדת תינוק. ההחלטה לקבל תינוק יכולה להיות החלטה קשה, וזה אחד כי הוא לא מתאים לכולם. בזמן שאתם מתבוננים בשאלה אם אתם מוכנים ללדת תינוק, עליכם לשים לב לכל אינדיקציה לכך שאתם מוכנים להורות.

הנה כמה סימנים שאתה מוכן לקבל תינוק.

בייבי תאווה

אתה לא יכול לשמור את העיניים שלך תינוקות או נשים בהריון. בכל פעם שאתה עובר ליד תינוק קטן ושמנמן בזרועותיו של מאמה, אתה לא יכול שלא לחייך. אתה יכול אפילו להיות אחד מאותם אנשים שיש להם לצבוט הלחיים או מברשת אחת מאותם ידיים זעירות. אם התינוק שייך לבן משפחה או לחבר, אתה עלול למצוא את עצמך רוצה כל הזמן להחזיק ולחבק את התינוק. ריח של ריח התינוק החדש הזה ואת מוצאת את עצמך מאוהבת.

פיננסים

תינוקות עולים כסף רציני. אם אין לך את הבצק, אתה צריך לדחות את התינוק. אתה לא צריך להיות רוקפלר. אבל אתה לא צריך להיות בחובות או בקושי לשרוד חודש עד חודש. תסתכל ישר על הכספים שלך. תסתכל על העלות של חיתולים, נוסחה, בגדי תינוקות, ביטוח בריאות כאשר אתה מוסיף תלות, וכו 'האם תוכל להניף אותו? איזה סוג של מאמץ זה ישים על הארנק שלך?

אם אתה לא יכול להרשות לעצמך די, האם יש דברים שאתה יכול לעשות כדי לחסוך יותר או להרוויח יותר? אם כן, להתחיל לתכנן על זה.

טיפול לוקח

בעוד הכסף הוא הכרחי, זה רק תקבל אותך עד כה. אתה גם צריך להיות מטפל. התינוק שלך צריך 24-שבעה פיקוח במשך זמן מה. ואף על פי שצרור השמחה שלך יתחיל בגודל סביר, הוא או היא ירצו להתקיים - כנראה הרבה.

למרות שאתה אוצר כל חיבוק וחיבוק, נושאת את התינוק יהיה הרבה עבודה קשה. בין לבין, תצטרך להחליף חיתולים - ולפעמים בגדים, אשר גם צריך להיות שטף. אם אתה breastfeeding, תצטרך להקדיש תשומת לב מיוחדת שלך דיאטה ואת צריכת המים. אם אתה בקבוק האכלה, תצטרך לטהר את הבקבוקים. לא משנה מה תהיה לך עבודה יותר מאשר אי פעם ידעת. אתה חייב להיות מסוגל ומוכן פיזית. ואתה צריך תוכניות במקום עבור המטפלת אם אתה חייב לחזור לעבודה אחרי התינוק נולד.

מזל באהבה

להיות נשוי זה לא מספיק. הנישואים שלך צריך להיות יציב במצב טוב. שניכם צריכים כבר לקחת את הזמן הדרוש - מה שזה אומר לכם - ליהנות משלב ירח הדבש ולהתרגל לחיים כזוג נשוי. זוגות שתמיד מתווכחים או אינם בטוחים לגבי עתידם יחד צריכים להימנע מביאת תינוק למשפחה. יש אנשים בטעות לחשוב שיש תינוק יפתור את כל הבעיות שלהם. במציאות, תינוק פשוט מגדיל אותם. והילד המסכן, החף מפשע, הוא הקורבן בסופו של דבר. אז, משקפים בכנות על מצב הנישואים שלך לפני לקיחת הקפיצה.

שמח ובריא

שניכם צריכים להיות בריאים, במיוחד האשה שתישא את התינוק.

ייתכן שתרצה לקבל בדיקות קופצים כדי לוודא את כל החלקים הם על מנת לעבוד ולהשקיע ערכות הביוץ טוב יותר לתכנן את הניסיונות שלך להרות. זוגות מסוימים עשויים אפילו לבצע בדיקות גנטיות כדי לקבוע אם הילדים שלהם יהיו פגיעים למחלות גנטיות מסוימות. כמובן, נשים צריכות להתחיל לקחת ויטמינים טרום לידתי ברגע שהם מחליטים להתחיל להרות.

קורבנות, קורבנות

תשכחו מהאמבטיות הארוכות והחמות, הבר מקפץ עם החברים שלכם, או ישנים בשבתות. הימים האלה מסתיימים ברגע שהתינוק מגיע. אתה צריך לעשות קורבנות אדירים, ואת אורח החיים שלך יהיה לשנות באופן דרסטי. לפחות לזמן מה, אתה תהיה homebody. ואתה צריך לעשות את הילד שלך עדיפות מספר אחד, כלומר הצרכים שלך עשוי להיות משנית. בנוסף, נשים צריכות להיות מוכנות לעבור תשעה חודשים של הריון, לידה, לידה והתאוששות.

אתה צריך להיות מוכן לוותר הרבה. החדשות הטובות הן כי ישנם יתרונות, כמו, כמו אהבה ושמחה תינוקות להביא למשפחות.

השיחה

אתה ובן זוגך צריכים לדון את המחשבות שלך בנושא של תינוק. ואתה צריך להיות גם על אותו דף או מוכן לשקול את עמדתו של אדם אחר. שניכם חייבים לרצות את הילד ולהיות מוכנים לשים את העבודה במהלך ההיריון, העבודה והמסירה, וכמובן, גידול הילד. הורות היא לא עבור לב רך ושניהם צריכים להיות מחויבים לרעיון.

No Replies to "סימנים שאתה מוכן ללדת תינוק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    72 − 63 =