שים את הניצוץ בחזרה נישואין שלך (בהקדם האפשרי!)

שים את הניצוץ בחזרה נישואין שלך (בהקדם האפשרי!)

בין אם היית נשוי במשך שישה חודשים או שש שנים, זה נורמלי כי חלק "ניצוץ" במערכת היחסים שלך עלול ללכת לאיבוד לאורך זמן. הדברים תמיד מרגשים כבר בהתחלה. ככל שחולף הזמן, אתה מקבל יותר בשימוש אחד לשני ואתה יכול להפסיק לנסות כל כך קשה לעשות דברים מרגש או בלתי נשכח.

הנה שבע דרכים שאתה יכול לשמור, או לחזור, את הניצוץ במערכת היחסים שלך:

1. לשבור את השגרה שלך

זה קל להיכנס לשגרה כאשר אתה כבר עם מישהו במשך זמן מה. החיים שלך יחד הופך להיות צפוי קצת משעמם. אם אתה רוצה לשים קצת התרגשות בחזרה לתוך מערכת היחסים שלך, לשבור את השגרה ולעשות דברים חדשים. אם היו תמיד שמורים עבור מטלות, תכננו הרפתקה. נסה משהו חדש ביחד, כי אתה יכול להיות מדבר על אף פעם לא הסתדר. זה קל להיות נוח בשגרה, אבל אתה לא רוצה להיות שאננים. השלווה ייקח את הקסם של היחסים שלך.

2. הפתעה בן הזוג שלך

מתי היתה הפעם האחרונה ששלח את בן הזוג שלך טקסט סקסי או תמונה? אתה לא צריך להיות לגמרי עירום לצלם תמונה באורך מלא מהעבודה. אם השותף שלך אוהב את הבטן שלך, לשלוח תמונה של זה יחד עם שאלה שובבה או הצהרה על מה יקרה כאשר אתה רואה אחד את השני שוב. זכור את ההרגשה שהיית מקבל כאשר שלחת וקיבלת טקסטים הפתעה בתחילת מערכת היחסים שלך?

אתה לא יכול לעשות אותם יותר, אבל הם בהחלט יכולים לשלוח את ניצוצות עף שוב.

3. לא להסתבך עם מטלות  

כן, מטלות הן משהו שכולנו צריכים להתמודד עם, אבל אם אתה מאפשר להם להפוך את המוקד של החיים שלך, זה יהרוג במהירות את הרומנטיקה. במקום להתווכח על מי צריך לבשל ומי שטף כלים בלילה, להציע בישול יחד.

זה יכול להיות זמן מליטה נהדר עבור כל זוג. אתה יכול להתגנב נשיקות ולהחמיא מיומנויות של השותף שלך. הזכר את השותף שלך שמישהו שלוקח את האשפה או עושה את הכלים הוא סקסי להפליא (וזה הרבה יותר טוב נדנוד כאשר משהו צריך להיעשות).

4. תעלו את הסחות הדעת למשך שעה

כבה את הטלוויזיה או המחשב והנח את הטלפון. לבלות זמן עוסקת ולדבר עם השותף שלך. תוכלו ליהנות מארוחת ערב רומנטית יחד, לשחק משחק ביחד, או לשבת על המרפסת עם שתי כוסות יין. אם אתה רגיל שיש הפרעות כמו חיץ, ההוצאות זמן שקט איכות יחד עלול להיות לא נוח בהתחלה, אבל לא לוותר ולחזור הרגלים ישנים.

5. נסה דברים חדשים ביחד

לפי מדע המוח, חוויות חדשות מפעילות את מערכת התגמולים של המוח. זה מגדיל שני להרגיש כימיקלים טובים: דופאמין ונוראדרנלין. זה מביא על רגשות דומים לזו של אהבה רומנטית מוקדמת. זו סיבה נוספת לפרוץ את השגרה שלך יש חוויות חדש יחד.

6. הישאר מחובר

"חיבור" עם השותף שלך שוב ללא ספק להביא את הניצוץ בחזרה למערכת היחסים שלך. יש אנשים חושבים שזה לוקח הרבה מאמץ, אבל פעם עשית את זה או שאתה לא היה gotten בעבר היכרויות!

  אתה יודע איך להתחבר בהתבסס על אלה זמנים מוקדמים במערכת היחסים שלך וזה נשאר זיכרון שרירים רק צריך קצת תרגיל. זה כולל לדבר לעתים קרובות. נושאים מן היומיום אל עמוק ורגשי חייב להיות עצמית לחשוף. כך אנו מפתחים קירבה במערכות יחסים ובדרך שבה אנו מקיימים קרבה.

אתה עשוי לחשוב כי לאבד את הניצוץ הוא חלק טיפוסי של נישואים, אבל זה לא חייב להיות! זה לא קשה כמו שאתה חושב להחזיר אותו, ולשמור אותו ולשמור על זה. יצירת או יצירת מחדש ניצוצות פשוט לוקח כמה קל, אבל התנהגויות חיוניות.  

קבל את יום הנישואין שלך FIX! הרשמה לניוזלטר כאן.

No Replies to "שים את הניצוץ בחזרה נישואין שלך (בהקדם האפשרי!)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 − = 54