דרכים נהדר אבא יכול להפתיע את בתו לחג האהבה

דרכים נהדר אבא יכול להפתיע את בתו לחג האהבה

בין אם זה ורד אדום פשוט באגרטל, ארוחת בוקר מיוחדת, או כרטיס תוצרת בית, בנות אוהבות לקבל מחוות קטנות ביום האהבה. הבנות מעריכות במיוחד כאשר אביהן זוכר עד כמה מיוחד החג יכול להיות עבורן. הקשר שקיים בין אב לבת יכול לגדול עוד יותר כשאבא מכניס לה משהו מהורהר בחג האהבה.

פעילויות יום האהבה לאבות ולבנות

אבות שעושים כרטיסים יום ולנטיין עבור בנותיהם ונכדותיהם לקבל ביקורות נלהבות.

שקול לתת לה כרטיס תוצרת בית כי מתקשר כמה אכפת לך. נערות צעירות, למשל, נהנות לעתים קרובות מחופשות מיושנות שיש להן לב תחרה, נייר בנייה אדום ותמונה של שניכם יחד. אם אתה רוצה לעשות כרטיס חג האהבה מאפס או לבחור אחד בחנות, הבת שלך יעריכו כרטיס בלתי נשכח היא יכולה לשמור במשך שנים.

דרך נוספת להפוך את הבת שלך להרגיש נאהבת היא לעשות את יום האהבה פעילות ביחד. לדוגמה, תהנה עם הפעילות "התקף לב", שבו אתה פשוט לגזור לבבות נייר בנייה אדום דבק אותם על שיפודים עץ. בערב, לדחוף אותם בחצר הקדמית, כך הבת שלך יכול לראות אותם בבוקר. קבל יצירתי נוסף על ידי לשים את שמה על הלב או לכתוב את הדברים הקטנים שאתה אוהב עליה על אותם.

קבל ערמומי

גם אם אתה לא מחשיב את עצמך אבא ערמומי, אתה עדיין יכול לשבת עם הבת שלך לעשות משהו כיף ביחד.

יש הרבה מלאכת לב הקשורים לעשות, כמו זר ממתקים לב, שרשרת הלב, או מסגרת הלב. עבור זר ממתקים, פשוט להרים האהוב עליה פינוקים ולשים אותם בתיבה או סל עם קצת כשרון כיף כמו קשתות אדומות וורודות וסרטים. אתה יכול גם לעשות שרשרת הלב יחד על ידי גלישת לבן, ורוד, אדום חרוזי פוני פלסטיק וניירות לבבות על חוט.

אם אתה מרגיש יותר סנטימנטלי, לעשות מסגרת לב על ידי הדבקת לבבות יחד עם מסגרת קרטון הצבת תמונה של שניכם בפנים. אם מקבל ערמומי הוא לא הדבר שלך, אתה תמיד יכול לשחק משחק המערבים לבבות, כמו בינגו.

לקשט לה לוקר או דלת

אם הבת שלך היא בבית הספר שבו יש לה ארון במסדרון, ליפול במהלך יום הלימודים לקשט את החוץ של הארונית שלה. אתה יכול לעטוף אותו בעטיפה מתנה אדום, לבבות קלטת בכל רחבי אותו, או לקנות הליום הלב בלונים ולקשור אותם אל תא ההלבשה. היא תהיה נרגשת לראות את הצבעים הבהירים - וכל החברים שלה יידעו שיש לה אבא מדהים. אם אין לה ארונית, אתה יכול לשלוח מתנה בכיתה שלה או לקשט את דלת חדר השינה שלה בבית.

יצירת תיבה של זיכרונות

אם אתה מרגיש נוסטלגי, להפוך את הבת שלך קצת בצורת לב פח עם הערות שונות על זה חוויות בלתי נשכחות שלך מן העבר. זכרו בחופשות משפחתיות, משחקי ספורט, חגים ועוד. זה יזכיר לבתך את כל הזמנים הטובים וכמה נהדר של אבא שאתה זוכר אותם.

כדי לעשות עוד זיכרונות, לקחת אותה על תאריך קלאסי ליום האהבה. צור הזמנה תאריך קצת, להתלבש, ולקחת אותה לארוחת ערב וסרט.

לקבלת ערב מזדמנים יותר, ללכת על פיצה באולינג. הדבר החשוב הוא לבלות זמן איכות יחד.

לעשות טיפול ביחד

לבלות קצת זמן במטבח יחד הוא נהדר עבור אבות ובנות שנהנות בישול ואפייה. שניכם יכולים להכין מנה עיקרית עבור המשפחה ליהנות, פינוק מועדף, או חביתיות בצורת לב לארוחת הבוקר. שקול ביצוע מתכון קל שמתאים עם נושא החג:

 • עונג שוקולד קפוא
 • בצורת פפה מיני פפרוני
 • לבבות לימון
 • תותים תותים
 • ולנטיין

הסתר כמה לבבות

מסורת אחת אתה יכול לעקוב הוא לגזור אדום לב, לבן, ורוד לבבות נייר לב לכתוב את הדברים שאתה אוהב על הבת שלך עליהם. לאחר מכן, אתה יכול להסתיר אותם סביב הבית לפני הבת שלך מתעורר בחג האהבה. לשים אותם במקומות שהיא תמצא אותם, כמו בחדר האמבטיה שלה, קיר מקלחת, נעליים, תרמיל בית הספר, ועוד.

כאשר היא מוצאת כל אחד, היא תהיה נרגשת ואולי אפילו להסתכל מסביב לבית אפילו יותר.

לארח מסיבה

בנות רבות אוהבות להתרועע עם החברות שלהן. אירוח מסיבת יום ולנטיין עבור הבת שלך יכול להיות הרבה כיף. לאסוף כמה פינוקים טובים, סרט מהנה, ולתכנן כמה אמנות עבור הערב. כמו כל צד אחר, שיש משחקי לוח, משחקי וידאו, ועוגה באמת יכול להפוך את החגיגה להרגיש שלם. כלול כמה מתכונים חגיגיים כמו פיצה בצורת לב בצורת עוגות בצורת לב כדי לפזר אהבה יותר.

מראש החג, אתה יכול גם לעשות את המיטה שלה, לנקות את החדר שלה, לתלות את הכביסה שלה. ואז, להשאיר כרטיס עם לב על זה על הכרית שלה, ואמר לה כי הסוד שלה ולנטיין טיפלה המטלות שלה.

No Replies to "דרכים נהדר אבא יכול להפתיע את בתו לחג האהבה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 5 = 2