עבודה על בסיס צבאי: פרקס לאזרחים

עבודה על בסיס צבאי: פרקס לאזרחים

אתה לא צריך ללבוש מדים צבאיים כדי לעבוד על בסיס צבאי. הסניפים הצבאיים מרתיעים את מספר המספרים הפעילים שלהם כדי לקצץ בעלויות, ובאמצעות מתן אפשרות לאזרחים לעשות כמה משרות שאינן צבאיות ספציפיות, הם יכולים להעמיד את חברי השירות על שימוש טוב יותר בכך שהם יעשו עבודות שאינן יכולות להיעשות על ידי אזרחים, כגון טייסים, מומחי תקשורת ומכניקה. אם אתה אזרח וחושב לקחת עבודה על בסיס צבאי, טוב דודי סם הישן מציע מספר perks.

בְּטִיחוּת

הקווים הארוכים והטרדות הכרוכים בכניסה דרך השער הראשי של בסיס אכן יש כלפי מעלה: הבטיחות שלך. כל מי שנכנס לבסיס כפוף לחיפוש, כלומר, פחות סביר מאשר בעולם האזרחי שמישהו יבריח נשק למקום העבודה.

שירותים

בעוד חילופי הבסיס מתקני הקומיס הם מחוץ לתחום עובדי הממשלה, אתה עדיין יש גישה למספר שירותים אחרים על בסיס. לא אזרחים רבים יש גישה חופשית, מצב של אמנות צעדי צעדים מהמשרד שלהם. עובדים אזרחיים עשויים גם לקבל גישה למוסדות חינוך שבו הם יכולים לקחת שיעורים או לקחת בחינות proctored. הצבא מציב ערך גבוה על שיפור עצמי, וזה משהו שאתה יכול להפיק תועלת.

חי על הבסיס

רוב הבסיסים אינם מאפשרים לעובדי הממשלה או האזרחים לחיות על בסיס, בעיקר בשל מספר חברי פעיל התורמים יש עדיפות.

עם זאת, הודות לקיצוץ כוח אדם, חלק מהבסיסים אינם מסוגלים למלא את הדיור שלהם עם חברים בשירות פעיל, והם עשויים להפוך דיור פנוי לרשות עובדי ממשל מסוימים. בחלק מהמקרים הנדירים, כגון בסיס חיל האוויר של דובר, הם מאפשרים לאזרחים ללא קשרים צבאיים, בכלל, לחיות בבסיס דיור.

פעילויות בסיס

בסיסים צבאיים ידועים ימי כיף שלהם חובה אירועים בקנה מידה גדול, כגון airshows ו מכשולים קורסים. עם תעודת הזהות שלך DoD, ייתכן שיהיה לך גישה לאירועים אלה. על בסיס חדרי כושר תמיד מנסה לעלות עם כיף, רעיונות כושר חדשים כגון 5k טורקיה טרוצ 'ה או ליל כל הקדושים תלבושות. בנוסף, ייתכן שיהיה לך גישה כרטיסים מוזלים למקומות ואירועים בכל רחבי האזור, וכן במחיר מוזל השכרות עבור פריטים כגון סירות ומטוסי סקי.

סביבת עבודה נהדרת

הצבא ידוע בסביבת העבודה ההדוקה שלו. ב משרות רבות במגזר האזרחי, העובדים השעון ב 08:00 ו השעון החוצה בשעה 17:00 ולא לראות את עמיתיהם לעבודה מחוץ לעבודה. על בסיס, עם זאת, servicemembers לעתים קרובות להשקיע את המאמץ הנוסף כדי להיפגש מחוץ לעבודה, בידיעה כי קשרים אישיים אלה יכולים לשפר את הביצועים על העבודה. במקומות עבודה צבאיים, יש גם היררכיה מוגדרת ומבנה מנהיגותי, שלעתים הם עשויים להיות חסרים בעולם האזרחי. בטח, יש מנכ"ל ומנהלים, אבל זה לעתים קרובות מבלבל לנווט את חבילת המנהלים.

המשך את Boost

יש משהו לומר על הוספת ישות DoD לחידוש שלך. מעסיקים עתידיים יוכלו לראות כי אתה אמין, יכול לפעול בסביבות בלחץ גבוה, והוא יכול לעבוד על מיליוני דולר פרויקטים.

אם אי פעם תחליט להעביר לבסיס אחר או מתקן DoD, יהיה לך כבר את השפה ואת הידע רקע מעסיקים רבים מחפשים.

אם אי פעם לקבל את ההזדמנות לעבוד על בסיס צבאי, אתה צריך לקפוץ על ההזדמנות. שקול את ההטבות של עבודה על בסיס להיות חלק הפיצוי הכולל שלך. בעולם האזרחי, אתה תהיה מחויב עבור הרבה השירותים שאתה מקבל בחינם (או בהנחה משמעותית) על בסיס. בנוסף, זה יהיה קשה להתאים את ההזדמנויות לצמיחה אישית וקריירה כי אזרחים אזרחיים לקבל.

No Replies to "עבודה על בסיס צבאי: פרקס לאזרחים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 + = 43