מה ההבדל בין להיות מאוהב עם מישהו לאהוב מישהו? | insightyv.com

מה ההבדל בין להיות מאוהב עם מישהו לאהוב מישהו?

מה ההבדל בין להיות מאוהב עם מישהו לאהוב מישהו?

בעוד הביטויים, “להיות מאוהב עם מישהו” ו “לאהוב מישהו” משמשים לעתים קרובות למדי, לסירוגין, זה יכול להיות מאתגר להבין את המשמעויות השונות מאחורי שני משפטי מפתח אלה. אחרי הכל, שני הביטויים מתמקדים באהבה שיש לך עבור אדם אחר, ובכל זאת יש הבחנות חשובות בין שתי משמעויותיהם. אז אם אתה מנסה לפרש את הרגשות החזקים שיש לך עבור אדם אחר, הנה איך לפענח אם אתה מאוהב בו או לה או אם אתה אוהב את האדם הזה במקום.

1. להיות מאוהב במישהו הוא טעון רגשית. אם אתה תוהה מה זה אומר להיות מאוהב, אחד ההבחנות המפתח צריך לעשות ישירות עם הרגשות שלך. באופן ספציפי, כאשר אתה מאוהב במישהו, אתה מרגיש חזק מאוד כמעט בלתי מוסבר תשוקה ותשוקה לו או לה. למעשה, להיות מאוהב אומר שאתה משתוקק לאדם זה, אתה חושב עליו או לה כל הזמן ואתה משתוקק להיות סביבו או לה לבלות יחד.

2. לאהוב מישהו אינו מבוסס על מערבולת של רגשות. מצד שני, כשזה מגיע לאהוב מישהו, זה סוג של חיבה והערצה היא הרבה יותר מובנית ומולדת בניגוד להיות מבוסס על רגשות גלם. ואם האדם שאתה אוהב הוא בן זוגך, ידידך או הורהך, רגשותיך החזקים כלפיו או שלה נובעים מתוך מקום עמוק בתוכך ולא מתוך רגשות מוגברים של תשוקה ואפילו התאהבות.

3. להיות מאוהב עם מישהו יכול לדעוך לאורך זמן. עם זאת, כאשר אתה מאוהב במישהו, זה ספייק של רגשות ורגשות אינטנסיביים יכול להיות חולף. במילים אחרות, אתה יכול ללכת מתוך אדם מעריץ מאוד להיות מאוהב ללא תקנה בו או לה כדי להקטין את הרגשות האלה עם הזמן עובר על החידוש יש שחוקים.

למעשה, להיות מאוהב במישהו הוא לא ערובה כי אתה תרגיש את זה ככה לנצח.

4. לאהוב מישהו יותר קבוע. לאהוב מישהו, לעומת זאת, הוא הרבה יותר קבוע וארוך. וגם אם האדם שאתה אוהב מחמיר אותך, מאכזב אותך או גדל רחוק יותר, אתה עדיין תמיד אכפת לו או לה על רמה כלשהי. למעשה, הרגשות האוהבים שלך כלפי אדם אחר יכולים להיות טבועים עמוק כל כך, כי חיבה יש לך על החבר לשעבר או חברה יכולה להימשך זמן רב לאחר הפרידה התרחשה.

5. להיות מאוהב יכול להיות מזועזע בקלות. כאשר אתה מאוהב במישהו, החיבור שלך לא יכול להיות חזק מספיק כדי מזג האוויר סופות ולהפוך אותו דרך אתגרים מופתע. לדוגמה, אתה יכול להיות על עקבים על השותף שלך, אבל ברגע בעיות אמיתיות להתעורר ו / או יש מכה על הכביש, את הקשר נלהב ביותר לא יכול להיות חזק מספיק כדי לעמוד בשיאים של החיים ואת השפל. למעשה, להיות מאוהב לא אומר שאתה באמת מכיר את האדם הזה מספיק טוב כדי להתגבר על מכשולים יחד.

6. לאהוב מישהו יכול לקיים את עליות ומורדות החיים. עם זאת, כאשר אתה אוהב מישהו, היחסים שלך עם אותו או לה חזק מספיק כדי לעשות את זה דרך האתגרים של החיים.

למעשה, הקשר שלך אחד עם השני הוא חזק כל כך, שכאשר בעיות או בעיות נוצרות, הם יכולים למעשה להביא אותך קרוב יותר ולא רחוק יותר. למעשה, יש תחושה עמוקה של אמון, כבוד ויושר, אשר טבועה במערכת יחסים אוהבת, אשר עשויה או לא עשויה להיות מפותחת או אפילו נוכחת כאשר אתה רק מאוהב.  

7. להיות מאוהב פותחת את הדלת לאפשרות של אהבה לטווח ארוך. כדי להבין את ההבדל בין להיות מאוהב לאהוב מישהו, חשוב גם לזהות את האופן שבו הם קשורים. באופן ספציפי, על ידי כך שאתה מאוהב במישהו, אתה בעצם מציב את הבמה כדי להעביר את רגשות התשוקה, התשוקה והגעגועים העזים לאהבה מתמשכת. למעשה, להיות מאוהב עם מישהו יכול להפוך לסוג של אהבה נצחית שיש לך עם השותף שלך.

אבל כדי לאהוב מישהו בדרך הנצחית הזאת, אתה צריך להיות מאוהב בו או הראשון שלה. 

No Replies to "מה ההבדל בין להיות מאוהב עם מישהו לאהוב מישהו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =