מהי אהבה אמיתית וכיצד אתה יודע שאתה מאוהב?

מהי אהבה אמיתית וכיצד אתה יודע שאתה מאוהב?

אהבה היא אחד מאותם מושגים מופשטים מאוד סובייקטיביים שיכולים להיות מבלבל עבור הרבה אנשים. אז מה בדיוק אהבה אמיתית ואיך אפשר לדעת שהוא או היא באמת מאוהבים? האהבה שאנחנו מתכוונים אליה היא אהבה בוגרת. זהו סוג של אהבה לראות נישואים לטווח ארוך. באהבה בוגרת, שני אנשים ביחד כי הם רוצים להיות ביחד ולא בגלל שהם צריכים להיות אחד עם השני.

סימנים של אהבה בוגרת כוללים קבלה, תמיכה רגשית, מחויבות, רוגע, כבוד, אכפתיות, טוב לב, ידידות, ושיקול דעת.

מחקרים מדעיים מוכיחים שפעילות המוח של זוגות במערכות יחסים בוגרות דומה מאוד לפעילות המוח של אלה שאוהבים לאחרונה. אהבה יכולה ועושה לאחרונה! אהבה כוללת גם חומרים כימיים רבים בגוף ובמוח שלנו, כולל הורמונים ונוירוטרנסמיטרים, המרכיבים את התחושה של להיות מאוהב. 

אהבה בוגרת ידוע גם בשם: אהבה אמיתית, אהבה אמיתית, אחת ויחידה, אהבת חיי, אהובה

תגובות על אהבה אמיתית:

"אהבה היא רגע וחיים, היא מביטה בו מעבר לחדר ומרגישה שאם אני לא אבלה את שארית חיי, אני אתגעגע לסירה, האהבה עובדת יחד, צוחקת יחד, זה כבוד זה לזה ולאנשים שאכפת להם, אם כי קשה לפעמים לאהוב את בני משפחתו או את חבריו.

אהבה היא רוצה לצעוק מן הגגות ההצלחות, קטן אחד של השני. אהבה היא רוצה למחוק את הדמעות כאשר הכישלון מגיע. האהבה אוהבת את התחושה של זה. היא רוצה ללדת ילדים כי הם סימן הקריאה של האהבה. אהבה היא צחוק, במיוחד באמצע מריבה." ליז קרפנטר נכנס להשתפר כל הזמן.

"סיפור האהבה של מישהו אחר לעולם לא יהיה שלך, האהבה האמיתית נרקבת מתוך כבוד והבנה של המתנות הייחודיות, הפגיעות, והאקסצנטריות". ד"ר גוטמן ממכון גוטמן בפייסבוק, יולי 2013.

"מה שמרגיש הרבה כמו אהבה בשלב העומס של קוקאין אינו משתווה לאהבה שזוגות יכולים ליהנות בשלב הסופי של נישואין יוצאי דופן, אם אתה מטיל ספק בכך, חשוב על ההבדל בין הרגשות המסוחררים של ההוויה אהבה עם מישהו שהכרתם לזמן קצר ורגשות האהבה שהיו לך עבור מישהו שהיה שותף המסע שלך במשך 60 השנים האחרונות של החיים שלך - האדם שהיה בצד שלך דרך עבה ודקה, מי האמין בך והשקיע בך ".
שונה שפרינגר, Ph.D ב "Mate Soul Do Exist - פשוט לא בדרך כלל אנחנו חושבים" על PsychologyToday.com, יולי 2012.

"קתי פרסטון, מחבר הספר האחד: מציאת הנפש הנשמה אהבה ועושה את זה אחרונה, אומר שהסימן הברור ביותר שאתה נמצא במערכת היחסים הנכונה הוא ש'אתה אוהב את מי שאתה הופך להיות עם האדם הזה'. אז בסופו של דבר, זה הכל על מציאת העצמי הטוב ביותר שלך, לא לאבד את עצמך אחר. על מציאת מישהו שאתה אוהב את עצמך, לא מישהו שיציל אותך מעצמך." אריאנה האפינגטון נכנסת ללא שם: על הופכים ללא פחד ... ללא שם: באהבה, בעבודה, ובחיים, 2006

"אהבה לא בוגרת אומרת: 'אני אוהבת אותך כי אני צריכה אותך'. אהבה בוגרת אומרת "אני צריכה אותך כי אני אוהבת אותך." אריך פרום, פסיכולוג ופילוסוף אמנות האהבה /, 1956

רובנו שואפים למצוא אהבה מסוג זה בחיינו. אתה לא מוצא את זה בלי לקחת סיכון רגשי עם מישהו. אהבה בוגרת גורמת לנו להרגיש בטוחים, מטופחים ומטופחים על ידי אדם אחר. הידיעה שיש מישהו שאתה יכול לסמוך עליו בכל עליות ומורדות של כמו היא הרגשה נהדרת. 

כמו כן, מומלץ לקרוא, שש סוגי האהבה שאנו חווים מה המדע מספר לנו על אהבה

* מאמר עודכן על ידי מרני Feuerman

רוצה יותר עצות נישואין גדולים? הרשמה לניוזלטר השבועי!

No Replies to "מהי אהבה אמיתית וכיצד אתה יודע שאתה מאוהב?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =