להכיר במעשים מיניים לא קונסנסואליים בנישואין ולקבל תמיכה

להכיר במעשים מיניים לא קונסנסואליים בנישואין ולקבל תמיכה

אונס בנישואין מוגדר על ידי כל פעולה מינית בלתי רצויה על ידי בן זוג או בן זוג לשעבר, שבוצעו ללא הסכמה ו / או נגד רצונו של אדם, שהושגו בכוח, או איום בכוח, הפחדה או כאשר אדם אינו מסוגל להסכים. ישנם סוגים שונים של אונס, כולל אונס אוסר, כוח רק אונס, אונס אובססיבי / סדיסטי. למד על סוגים אחרים של מעשים שאינם בהסכמה, כיצד לקבל תמיכה ועוד על פשע וסטטיסטיקות של אונס בנישואין.

מעשים מיניים לא קונסנסואליים

המעשים המיניים הלא-מיניים האלה כוללים יחסי מין, מין אנאלי או אוראלי, התנהגות מינית בכפייה עם אנשים אחרים ופעילויות מיניות אחרות הנחשבות על ידי הקורבן כמשפילות, משפילות, כואבות ולא רצויות.

"אונס הוא אונס, אונס בנישואים הוא אונס, אונס אינטימי הוא אונס, אונס זר הוא אונס, אונס בכוח רק אונס, אונס הוא אונס בלי קשר ליחסים בין האנס לקורבן".

קבל תמיכה היום

זה נפוץ עבור הקורבנות ניצולים להגיב על אונס בנישואים עמוקה, על ידי תחושה של מגוון של רגשות כגון בגידה, הלם, ודיכאון. השתמש במשאבים שלהלן כדי לקבל את התמיכה הדרושה לך:

 • לקבלת עזרה מיידית, התקשר למספר 1.800.656.HOPE או 911.
 • צ 'אט מקוון ב online.rainn.org או מעל ב המוקד.
 • כדי ללמוד עוד על אונס זוג, אונס אישה או אונס אינטימי, בקר המוקד הלאומי תקיפה מינית. האתר כולל משאבים נוספים כולל תכנון בטיחות כאשר מישהו פוגע בך.

  אונס בנישואים הוא פשע

  ב -5 ביולי 1993, אונס בנישואים הפך לפשע בכל 50 המדינות, תחת לפחות חלק אחד של קודים עבירות מין. לורה X, של National Clearinghouse על נישואין תאריך אונס, מספק חוק המדינה חוק באתר האינטרנט שלה, אשר מציין את המצב של כל מדינה לגבי הפטור אונס בנישואין שלהם.

  נכון לחודש מאי 2005, ב -20 מדינות, מחוז קולומביה, ועל אדמות פדרליות, אין פטורים מתביעות אונס שניתנו לבעלים. עם זאת, ב 30 מדינות, יש עדיין כמה פטורים שניתנו לבעלים מפני התביעה אונס.

  ברוב שלושים מדינות אלה, הבעל פטור כאשר אינו חייב להשתמש בכוח משום שאשתו פגיעה ביותר (למשל, היא נפגעת נפשית או פיזית, מחוסרת הכרה, ישנה וכו ') ואינה יכולה מבחינה משפטית להסכים (ברגן , 1996, Russell, 1990, NCMDR, 2005). בגלל חוזה הנישואין, מניחים את הסכמת האישה ". מקור: רחל קנדי ​​ברגן. "אונס בנישואין: מחקר וכיוונים חדשים". VAWNET.com.

  סטטיסטיקה מקרבנות ניצולי אונס

  • על פי המרכז הלאומי למשאבים מקוונים על אלימות נגד נשים, כ -10 עד 14 אחוזים של נשים נשואות נאנסים על ידי בעליהן בארצות הברית.
  • ניצולי אונס לעיתים קרובות יש רמות גבוהות יותר של פגיעה גופנית וטראומה לטווח ארוך, על פי הפרסום הדו שנתי של וושינגטון קולטיון של תקיפה מינית תוכניות.
  • מחקרים הראו כי קורבנות של אונס נשים נוטים יותר להיות נאנס מספר פעמים בהשוואה לקורבנות זרים או מכרים אונס, כפי שנחקר על ידי האלימות הלאומית נגד נשים למניעת מחקר מרכז.
  • רק 16% מקרבני האונס מאפשרים לאכיפת החוק שלהם לדעת על מה שקרה, כפי שצוין באתר האינטרנט של HeathResearchFunding.org.

  מקור: רחל קנדי ​​ברגן. "אונס בנישואין: מחקר וכיוונים חדשים". VAWNET.com

  No Replies to "להכיר במעשים מיניים לא קונסנסואליים בנישואין ולקבל תמיכה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   80 − = 75