טיפים קונים מתמצא קונים

טיפים קונים מתמצא קונים

תוכניות בירד מוקדם ב חיל הים, צבא, חיל האוויר, חיל הים ואת הקומיסרים בחו"ל הם ברכה עבור הקונים הזקוקים 15 פריטים או פחות. במהלך שעות הציפור המוקדמת, אתה יכול לעצור בקומיסר לפני שעות הפעילות הרגילות לאסוף את הפריטים הדרושים. הפריטים זולים יותר בבית הקפה מאשר בחנות נוחות כי הם חייבים להיות נמכרים "על פי עלות" על פי חוק. תוכנית הציפור המוקדמת מציעה לצרכנים נוחות ונוחות.

על שעות הציפור המוקדמות

מוקדם בירד ימים ושעות להשתנות, אז תצטרך לבדוק את הרישום המקומי שלך כדי לגלות כאשר הם זמינים. חלק מהמקומות מחזיקים שעות של צפרות מוקדמות מדי יום, בעוד שחלק מהקושירים מגבילים את השעות לכמה ימים בשבוע. במקומות מסוימים, שעות הציפור המוקדמת הן 8 עד 9 בבוקר, ובכמה קומיסרים, הם 7 עד 9 בבוקר. כדי ללמוד עוד על הקומיסר שלך, כולל הציפור המוקדמת שלו ושעות הפעילות הרגילות והבחירות המוצגות, עיין ברשימה אלפביתית של שליחים ובחר את השליח הקרוב ביותר למיקום שלך.

הערה: ניתן לקנות בכל סניף, ללא קשר לענף השירות אליו אתה משתייך.

טיפים לקניות בקומיסר

 • אל תשכח את תעודת הזהות הצבאית שלך כשאתה יוצא מהבית. לא תוכל לקנות בלי זה.
 • הרשם לקבלת כרטיס Rewards. הכרטיס מוכר בכל הקומיסרים. אתה נרשם, לרשום אותו באינטרנט לטעון קופונים אלקטרוניים אליו. לאחר מכן, סריקה מהירה בקופה תהליכים כל החיסכון שלך.
 • קופונים. אתה יכול להשתמש קופונים נייר בקומיסרים כל עוד הם לא פג. אם הקומיסר שלך נמצא בהוואי, באלסקה או בחו"ל, תוכל להשתמש בקופונים עד שישה חודשים לאחר פקיעת תוקפם. עם זאת, לא מצפה הקומי להכפיל את הקופונים שלך.
 • האם הקניות שלך כל יום אבל יום התשלום כאשר הקומיס בדרך כלל יש שורות ארוכות במעברים צפופים.
 • הירשם לניוזלטר "חיבור קומיסרי" כדי לברר על מבצעים מיוחדים ומכירות.
 • כמה קומיסרים מציעים הזמנה מקוונת עם איסוף המדרכה. בדוק את הקומיסר המקומי שלך כדי לראות אם הוא מציע שירות זה.
 • Baggers לעבוד טיפים בלבד, אז אם אתה מרוצה עם השירות, לקחת מזומנים טיפ. כמה קונים עצה כמות קבועה וכמה עצה אחוז הסיכומים שלהם. אבל אתה לא צריך להשתמש בשירות שלהם. אם אתה מעדיף, אתה יכול להשתמש בקופה עצמית, תיק ההזמנה שלך ולקחת אותו למכונית שלך עצמך.

No Replies to "טיפים קונים מתמצא קונים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 3 = 2