מה זה קינו מתכוון ב דייטים?

מה זה קינו מתכוון ב דייטים?

המילה קינו היא קיצור של גישה קינסטטית, כלומר מגע פיזי מתוך כוונה להכיר מישהו טוב יותר. קינו הוא מילה נפוץ בעולם האמן טנדר. קינו מתייחס בדרך כלל לפעולת הנגיעה במישהו בצורה לא מאיימת, כדי לבנות אמון ולבסוף לקיים יחסי מין איתם. קינו יכול לכלול מגע עדין כגון צחצוח כנגד הזרוע, החזקת ידיים או ליטוף השיער של מישהו.

  • מִבטָא: KEE- יודע
  • שגיאות כתיב נפוצות: קינו, קינו

קינו טקטיקות דייטינג

מדריכי טנדרים מספרים לקהלם של גברים שאינם רוצים להישאר "גושים מתוסכלים ממוצעים", AFC, כיצד להשתמש במגע כדי להראות לנשים שהן מעוניינות מבחינה רומנטית או מינית, ולא מתעניינות ביחסים אפלטוניים.

טקטיקות שונות מוצעות על ידי מחברים שונים. יש אומרים להתחיל עם מגע לא מאיים כגון לחיצת יד או חמש גבוה כמו גבר צעיר היה עם חבריו הגברים. מדריכים אחרים מזהירים מפני שימוש באותה מגע (לחיצת יד, חמישה גבוהים), אשר ייחשבו בקלות לאפלטוניים. הם עשויים להציע סוגים של מגע שהם רואים להיות לא מאיים, אבל בדרך כלל לא היה דרכים גבר היה לגעת החבר הזכר הלא מינית.

מדריכים אלה לעתים קרובות ממשיכים לתאר את הסלמה קינו - נוגע האישה באופן אינטימי יותר כמו הבחור זכה אמון שלה והיא נראית קשובה יותר אינטראקציה.

המדריכים לעתים קרובות מציעים סולם הסלמה קינו כדי לעזור להנחות את הקוראים שלהם מה נוגע ללב לבצע הבא.

מטרתו של קינו היא להראות לאישה שהאדם מעוניין במערכת יחסים רומנטית או מינית ולא להיתקע ב"אזור הידידות ".

הסכנות של קינו

גלישה דרך כמה מדריכים kino, אתה מהר לראות כי הם נכתבו עבור קהל כי הוא זקוק לפיתוח מיומנויות חברתיות.

הם עשויים בקלות להיחשב פוגע. יש המתייחסות לנשים כאל "אפרוחים" במקום להשתמש במונחים מכובדים. חלקם מתמקדים במטרה הפיתוי ולא בסיוע לאדם חברתי מביך בהקמת קשר אנושי אמיתי עם אדם אחר.

בעוד המדריכים מזהירים מפני מגע שיכול להתפרש כמצמרר, קל לראות כי אם הצעדים המוצעים נעשים על ידי מישהו שהוא מביך מבחינה חברתית, הם עלולים להיתקל כמו מצמרר ומגושם.

לגעת באדם אחר ללא רשות מתפרשת בקלות כמתקפה או הטרדה מינית. הדבר נכון במיוחד באקדמיה או בסביבת עבודה. הטרדה מינית אינה תלויה בכוונתו של העבריין, אלא כיצד הוא מתפרש על ידי האדם שנגע בו וכיצד אישה סבירה תראה את הפעולה.

במילים פשוטות, לגעת אדם יכול בקלות לגרום להאשמה של הטרדה מינית. אם האדם נמצא במערכת יחסים עם מישהו אחר, צד שלישי זה עלול לקחת את הנושא עם נגיעה גם אם האישה לא נראה להתנגד.

Kino צריך להיות מתורגל בזהירות וזהירות, תמיד להיות כוונה לקבוע אם המגע הוא, למעשה, בברכה מותר.

No Replies to "מה זה קינו מתכוון ב דייטים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 + = 27