חתונה אהבה שיקוי – insightyv.com

חתונה אהבה שיקוי

אגרטלים חתונה שימשו טקס האחדות חשוב נישואים יליד אמריקה במשך מאות שנים. מקור חדשות לפי נושאים: מקורו בין דרום מערב ארה”ב נבאחו, פואבלו ו Hopi האומות, המסורת כבר אימצו על ידי שבטי Cherokee בדרום מזרח ארה”ב ומקסיקו. 

קליי יש היסטוריה ארוכה של מסמל את החיים. סיפורי הבריאה הן בתנ”ך והן בקוראן מדברים על בני אדם המעוצבים מחומר. מאז חימר הוא תוצר של אמא אדמה, אינדיאנים מאמינים כל פיסת קדרות בעל מהות או רוח.

במהלך כל שלב של תהליך היצירה, האמן שר ומתפלל על כלי הנגינה. 

הכנת שיקוי האהבה

לפני הטקס, איש רפואה היה אחראי באופן מסורתי להכנת שיקוי אהבה עשוי צוף מתוק ומים קדושים שמחברים את בני הזוג יחד לנצח. התערובת גם מברכת אותם באהבה עמוקה מספיק כדי להתעלות על העולם הבא. ההורים של החתן בדרך כלל לוקחים את התפקיד הזה עכשיו, מכין תה צמחים לפני הטקס. כמה זוגות פשוט בוחרים לשתות מים. 

שותה מן הספינה

במהלך הטקס, החתן והכלה לוקחים לגימה מהמים הקדושים ואז הם שותים בו זמנית מן האגרטל המפוצל הכפול כדי לסמל את ההצטרפות של שני חייהם הנפרדים לאחד. ברכות גדולות הם האמינו לבוא למי יכול לנהל את המשימה הזאת מבלי לשפוך טיפה. על ידי הזנת מזון רוחני מאותו מקור, הם מבטאים את נכונותם לקשור את דרכיהם לאורך אותו מסע.

 

הטקס בדרך כלל מתרחש רק לפני הנדרים מוחלפים או מיד לאחר הודעת הנישואין של השר. אלה תפילה אגרטל החתונה, ציטוטים והצעות טקס יכול לעזור לך ואת השר שלך להסביר לאורחים את המשמעות של טקס האחדות. לפעמים מסיבת החתונה מוזמנת ללגום מן הקנקן כדי לייצג את תפקידם כתומכים של מערכת היחסים.

 

עיצוב אגרטל החתונה

אגדות חתונה אינדיאנים זמינים במגוון רחב של סגנונות ועיצובים המשקפים טכניקות אמנותיות ייחודיות של כל שבט ופולקלור תרבותי. הרכבים הכימיים של הטיט המקומי גם משפיעים על הצבעים. למרות המגוון הזה, צורת אגרטל החתונה היא אוניברסלית. 

עם גוף ביצה וצוואר כפול חינני, שני spouts סימטרי לנבוט מתוך הדף שבו הידיות מחוברים בדרך כלל. את spouts מחוברים יחד על ידי מעוגל לולאה ידית, אשר מייצג את הגשר כי מצטרף שני חייהם. החלל שנוצר בין הצוואר והידית מסמל את מעגל החיים. 

הגוף הוא חרוט ביד מסובכת עם תיאורים תרבותיים עיצובים גיאומטריים אמנותיים. לרוב, אגרטל החתונה נוצר באמצעות הטבעה חותמת או טכניקות קדרות סוס. הידית יכולה גם תכונה סלילי דקורטיביים. 

מזכרת חתונה יפה

בשל הסמל הרוחני המקודש שלהם של היחסים, אלה אגרטלים החתונה יקר לא נמכרים, אפילו יצירות אמנות. קשיש שאיבד את בן זוגו עשוי להעביר את האגרטל שלהם לבן משפחה שמתחתן. 

עבור וריאציה מודרנית על הטקס הזה אינדיאנית חתונה האחדות, מקום אגרטל על שולחן הכניסה שלך אורח לצד שתי קערות של חרוזים צבעוניים שונים.

הנחה כל אורח לעשות אחד מאחלים עבור הזוג הצעיר ואחד עבור עצמם לפני הצבת חרוזים לתוך האגרטל. במהלך הטקס, יש officiant לברך את כלי השיט. אתה יכול גם להציג את האגרטל בבית או מחרוזת לתלות את החרוזים. 

מציאת אגרטל

אגרטלים אותנטיים קשה למצוא מחוץ לשבטים שבטיים. עם זאת, כמה מוכרים מכובד למכור את מרכולתם באינטרנט. אגרטלים החתונה נמכר על ידי חברת המסחר דקלים מבוצעים על ידי הופי, נבאחו, סנטה קלרה ואמנים סנטו דומינגו פואבלו. Albuquerque, ניו מקסיקו, החברה מציעה שירותי קניות אישי כדי לעזור לזוגות למצוא את כלי מושלם. Kachina House, שבסיסה בסדונה, אריזונה, מוכרת אגרטלים שנוצרו על ידי אמנים אינדיאנים מאוקומה, הופי, ג’מז, נבאחו, סנטה קלרה ושבטי זוני. 

No Replies to "חתונה אהבה שיקוי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.