טיפול פוסטר פוסטר

טיפול פוסטר פוסטר

הפוגה היא שירות נחוץ ביותר לטיפוח משפחות. זה מאפשר להורים אומנים לקחת הפסקה, אשר מסייע למנוע לשרוף. ההפוגה מציעה לילדי הלידה של זמן האומנה בבית עם הוריהם. זה גם נותן לילדים אומנה הפסקה. יש לקוות שהילדים המאמצים ישהו בסוף השבוע עם ילדים אומנים אחרים; ילדים שהם יכולים להתייחס אליהם.

סוף שבוע גרוע להפוגה מתוכננת עלול לגרום ללחץ רב יותר עבור כל המעורבים: משפחה אומנה, ספק הפוגה, ואת הילדים אומנה.

הנה כמה טיפים שיש סוף שבוע מוצלח הפוגה.

הגדרת אותו עם הסוכנות שלך

צור קשר עם העובד שלך גם לפני תאריך הפוגה שלך, כך שהיא יכולה לקבל מספיק זמן כדי למצוא משפחה הפוגה בשבילך. שבועיים מראש הודעה היא בדרך כלל כמות טובה של זמן לתת. אם אתה מוצא ספק הפוגה שלך, תן העובד הסוציאלי לדעת מי בחרת ולקבל את זה אושר.

האם ילדי האומנה שלך מכירים את משפחת הפוגה? כדי למנוע טראומה נוספת, נסו לבקר עם משפחת הפוגה לפני כן. לפעמים זה לא אפשרי במיוחד, במקרים חירום, אבל מומלץ מאוד, במיוחד עבור ילדים עם בעיות הקשורות.

הגדרת אותו עם הפגישה ספק

בעת יצירת קשר עם המשפחה הפוגה הקפד להבהיר את טיפה ותאריכים איסוף. עשיתי בעבר הפוגה למשפחה אומנת, והיתה לנו אי הבנה רצינית בתאריך האיסוף. זה גרם לבלבול ולמתח גם לגבי עצמי וגם למשפחת האמנה, כפי שהיה עליהם לאסוף את הילדים המאמצים שלהם יום לפני המועד המתוכנן שלהם.

לא דרך טובה לסיים סוף שבוע רגוע.

במהלך איש הקשר הראשון בטלפון זכור להזכיר את כל הפגישות, כגון ביקורים אצל ספק האירוח. זה יהיה מאוד לא הוגן לאביב מידע זה עליהם ברגע האחרון. אם הם אינם מסוגלים לבצע פגישות אלה, ייתכן שיהיה עליך לבחור ספק אחר, או לדבר עם העובד הסוציאלי שלך על rescheduling המינויים.

אם לוחות זמנים סותרים אומר כי ניתן להחמיץ ביקורים, זה האינטרס של המשפחה הלידה אם ספק אחר הוא חיפש. אם זה בלתי אפשרי, שוב, פנה העובד הסוציאלי שלך על rescheduling מיד. הביקורים הם לב ליבה של תהליך האיחוד.

אריזה לטיפול הפוגה

כאשר האריזה עבור ילדי אומנה שלך, הקפד לכלול מספיק בגדים נקיים. אל תשכח עוד תחתונים וגרביים. עבור תינוקות ופעוטות יותר מדי חיתולים ומגבונים טובים יותר מאשר לא מספיק. זה לא יהיה הוגן אם הספק היה צריך ללכת לקנות פריטים נוספים כי הם לא קיבלו אספקה ​​מספקת כדי לעבור את סוף השבוע.

האם הילדים בוחרים צעצוע מיוחד או בעל חיים ממולא כדי לעזור להם לפני השינה.

אני גם מאמין גדול בספרי תמונות. להרכיב שירבוטים קטנים. סוג עם דפים שאתה יכול פשוט להחליק את התמונות לתוך יהיה הכי קל להכין. כלול תמונות של המשפחה הלידה, משפחה אומנה, חברים, חיות מחמד.

ביצוע מנות הפוגה

חבילת פוסטר טיפול פוסטר הוא משהו שאתה רק צריך לעשות פעם אחת יכול לעשות מראש! מצא גליון עבודה שימושי על איך ליצור מנות הפוגה שלך על ידי ביצוע הקישורים הבאים:

 • הפוגה פוסטר טיפול להדפסה גליון עבודה

  כאשר אני צריך להשתמש הפוגה, אני רק צריך להוסיף תרופות לחבילה, עדכון פרטי פגישה (אם בכלל) והילדים מוכנים ללכת. מנות זו גם שימושי כאשר הולכים לרופא או ביקורי שיניים כמו כל הניירת הדרושה מוכנה.

  ההכנה היא המפתח לסוף שבוע גדול להפוגה. אתה יכול לחזור לילדים רגוע ומוכן לחזור לעבודה המשרתים את הקהילה שלך, מתן בתים לילדים, ולסייע משפחות לרפא.

  No Replies to "טיפול פוסטר פוסטר"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 2 = 3