האם סקס מקרית יכול להיות מערכת יחסים רצינית?

האם סקס מקרית יכול להיות מערכת יחסים רצינית?

אנשים רבים כיום מעורבים ביחסי מין בלבד עם אחרים. ואם יש לך חברים עם יתרונות סוג של חיבור, הם מישהו partakes ב לילה אחד עומד או שאתה פשוט נהנה משדלת ללא כל סוג של מחויבות, יש הרבה דרכים שונות לעסוק בקשר פיזי לחלוטין עם אדם אחר. עם זאת, אתה עלול למצוא את עצמך תוהה אם זה אפשרי אפילו להפוך את היחסים המיניים מזדמנים למשהו רציני יותר.

סקס מזדמן יכול להפוך למערכת יחסים רצינית? זה עשוי להפתיע אותך ללמוד כי בהחלט ניתן להעביר מערכת יחסים מינית גרידא למחויבות רצינית, ארוכת טווח. למעשה, אנשים רבים בוחרים להיות פעילים מינית עם אחרים לפני שהם מכירים אותם ברמה רגשית יותר כדי לקבוע אם יש אפילו כימיה מינית בין שניהם. במילים אחרות, אנשים רבים רוצים לדעת כי קיים קשר מינית הגשמתית לפני שמחליטים לרדוף אחרי משהו רציני יותר וארוך טווח.

זה גם מעניין לציין כי אלה העוסקים ביחסי מין מזדמנים עם אדם אחר יכול בסופו של דבר רוצה מחויבות רצינית יותר בגלל הזמן שהם מבלים יחד ממש לפני ו / או לאחר מעשים אינטימיים שלהם. לדוגמה, אתה עשוי לגלות כי לאחר אינטימיות מינית עם מישהו, אתה יכול בסופו של דבר לדבר במשך שעות באמת להכיר את האדם הזה בצורה חדשה של הדרך.

ברגע שאתה יוצר סוג זה של קשר רגשי בנוסף שלך פיזית, מערכת יחסים מחויבת יכולה להיות הצעד הבא.

בנוסף, קיימת אפשרות חזקה מאוד כי עיסוק אלה סוגים של יחסי מין עם מישהו יכול לגרום לך זמן רב על מערכת יחסים רצינית יותר איתו.

לדוגמה, כאשר יש לך סוג זה של חיבור פיזי אינטימי, זה לא נדיר למצוא את עצמך פתאום רוצה להיות בעל קשר רגשי גם כן. אחרי הכל, אתה נמשך בבירור לאדם הזה, וליהנות באופן מלא את הזמן האינטימי שאתה מבלה יחד.

איך אני יכול להפוך את יחסי המין המזדמנים שלי למשהו רציני? אם אתה מעוניין לשנות את הקשר הפיזי מזדמנים למשהו יותר, ישנם צעדים שונים שאתה יכול לקחת עכשיו כדי לראות אם מערכת יחסים רצינית עם אדם זה הוא העתיד שלך.

1. נסו לקבוע אם השותף שלך מעוניין גם. אחת הדרכים הטובות ביותר לקחת את יחסי מין מזדמנים לשלב הבא היא לשים לב קרוב למילותיו של השותף שלך, כמו גם את הפעולות שלו או שלה. לדוגמה, האם הוא או היא נראה רק טקסט לך מאוחר בלילה לבוא על גחמה? או האם הוא או היא טקסט לך את המטרה של ממש באמת אינטראקציה איתך, ללא שום מניעים מיניים הבסיסית? על ידי כוונון התנהגויות של השותף שלך ואת נטיות, אתה יכול למדוד טוב יותר אם מערכת יחסים רצינית היא משהו שבו הוא או היא אפילו להיות מעוניין להמשיך.

2. קח את היוזמה להשקיע יותר זמן ביחד. אם תרצה להפוך את הקשר הבלתי-רשמי שלך לחיבור מחויב ומתמשך לאורך זמן, חשוב שתהיה פרואקטיבי מבחינת האופן שבו אתה מבלה את הזמן שלך.

לדוגמה, אתה יכול לשאול את האדם הזה ללוות אותך יותר קונבנציונאלי תאריך כמו פעילויות, כגון השתתפות במסיבה יחד, הולך באולינג או ארוחה במסעדה. לא רק תגובתו להזמנה שלך תעזור לך לקבוע אם אדם זה עלול להתעניין במשהו נוסף, אבל ההוצאות איתו או מחוץ לחדר השינה שלה יכולים לאפשר לך לראות אחד את השני באור חדש בכל כבוד.

3. תגיד לו איך אתה מרגיש. אם אתה באמת מעוניין לקיים מערכת יחסים רצינית ומחויבת עם השותף המיני מזדמנים שלך, השלב הבא הוא לספר לו או איך בדיוק אתה מרגיש. אחרי הכל, זה מאוד אפשרי כי הוא או היא למעשה משתף את הרצונות שלך רוצה לקחת את הקשר שלך לשלב הבא גם כן. עם זאת, אם השותף שלך אינו הדדיות הרגשות שלך, החדשות הטובות הן שאתה סוף סוף יש תשובה והוא יכול להחליט בעצמך אם אתה רוצה להמשיך את הסדר הנוכחי או לעבור על משהו ומישהו אחר.

No Replies to "האם סקס מקרית יכול להיות מערכת יחסים רצינית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2