כיצד לסיים תאריך ראשון בדרך הנכונה

כיצד לסיים תאריך ראשון בדרך הנכונה

הולך על תאריך ראשון יכול להיות כיף, מרגש ומלא תככים. ללא שם: האם שניכם להכות אותו? האם יהיה לך הרבה במשותף? האם השיחה תזרם? אמנם אתה יכול לבלות את כל הזמן שלך ואת האנרגיה לחשוב על איך אתה צריך לפעול כאשר אתה על התאריך עצמו, זה בדיוק כמו חשוב למקד את תשומת הלב שלך על איך לסיים את התאריך הראשון. אחרי הכל, אתה יכול לעזוב את התאריך באמת רוצה לראות את האדם הזה שוב (או לא רוצה לראות אותו או אותה שוב), אבל זה אפשרי שאתה שולח את האותות הלא נכונים.

לא משנה איך מתברר התאריך, חשוב להבין איך לסיים תאריך ראשון את הדרך הנכונה, כך שאתה להיות האני הטוב ביותר שלך - גם אם זה היה הטוב ביותר או הגרוע ביותר התאריך הראשון שיש לך אי פעם שלך חַיִים.

1. הצג הכרת תודה

אם אתה רוצה לנצח נקודות גדולות כאשר אתה מסיים את התאריך הראשון - כמו גם לעשות את הדבר הנכון מנומס -, אתה תמיד צריך לזכור לומר, "תודה". לדוגמה, אם האדם השני שילם עבור המשקאות שלך, קפוא יוגורט, פופקורן או ארוחת ערב, אתה צריך לזכור להודות לו או שלה בסוף התאריך. אם אדם זה נסע ברחבי העיר כדי לצאת ולפגוש אותך עבור מופע הקומדיה, באולינג, או טיול בפארק, אתה צריך להודות לו או לה. אם אתה נהנה הזמן שלך עם אדם זה, אתה צריך להודות לו או לה.

השורה התחתונה היא כי סיום תאריך הראשון על ידי להודות זה אדם לבוא ופגישה איתך היא מחווה פשוטה שיכולה ללכת דרך ארוכה. וגם אם אתה אף פעם לא רוצה לראות את האדם הזה שוב ולא ממש אכפת לי בדרך זו או אחרת על הרושם שאתה עושה, זה תמיד בחירה טובה להיות מנומס.

מציג תודה הוא תמיד דרך טובה לסיים תאריך הראשון.

.2 נסו להגדיר את השעה עבור התאריך הבא

אם אתה מעוניין לראות את האדם הזה שוב בעתיד, טיפ חשוב נוסף בסיום תאריך ראשון הוא לנסות לנעול את התאריך השני לפני שאתה עוזב. אמנם אתה עשוי לשמש כדי לדבר על generalities עם ביטויים כגון, "אנחנו צריכים לעשות את זה שוב מתישהו," או "זה יהיה כיף לפגוש שוב בשלב מסוים," אתה לא צריך להסס לקחת את זה צעד נוסף ולקבל פרטים ספציפיים לגבי התאריך הבא שלך.

טכניקה זו יכולה להיות אינדיקציה מועילה לגבי הרגשות של התאריך שלך גם לך. לדוגמה, אם הוא או היא להוט, מתרגש או מצפה לראות אותך שוב, אז אתה צפוי לעזוב תאריך הראשון עם תוכניות בטון כבר שלם לגבי הפגישה הבאה שלך לבלות. מצד שני, אם הוא או היא לא בטוח, לא מעוניין או אומר כי הוא או היא תודיע לך, זה יכול לעזור לך רמז כי תאריך שני הוא לא בהכרח משהו זה צפוי לקרות בעתיד הקרוב או רחוק.

ובעוד ישנם מקרים שבהם מישהו יעשה תוכניות איתך רק כדי לבטל אותם מאוחר יותר בתקווה למנוע כל מגושם, זה עדיין עובד לטובתך לנסות להגדיר משהו לפני שאתה הולך בדרכים נפרדות שלך.

3. להיות סוג

ואם כבר מדברים על לא רוצה לראות את התאריך שלך שוב, זה תמיד האינטרס שלך להיות נחמד ומכובד כאשר מסיים תאריך הראשון. גם אם היה לך זמן נורא, היו סופרים את הדקות עד תום התאריך, והייתי אוהב לספר לו בדיוק איך אתה מרגיש, עדיף לשים את עצמך הכי טוב קדימה ולפעול בצורה טובה.

גם אם הנטייה שלך היא להצביע על כך שהוא או היא לא נראו כמו תמונות הפרופיל שלו, הוא יהיר מעבר לאמונה, או פשוט משעמם, אתה תמיד צריך לבחור בגרות וחסד במקום.

במילים אחרות, אתה יכול לסיים את התאריך באומרו, "שמור על עצמך", במקום לומר "קח טיול!"

חשוב גם לא להוביל מישהו על ולתת תקוות שווא. לדוגמה, אם הוא או היא ירצו להגדיר זמן ומיקום ספציפיים לתאריך הבא, אין זה ראוי לבצע תוכניות ספציפיות ולאחר מכן לבטל אותן מאוחר יותר.

כשמדובר היכרויות, חשוב לעקוב אחר כלל הזהב להתייחס לאחרים איך אתה רוצה להיות מטופלים.

No Replies to "כיצד לסיים תאריך ראשון בדרך הנכונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 − 67 =