סקרן על אשלי מדיסון? בדוק אלה אזהרות ראשון

סקרן על אשלי מדיסון? בדוק אלה אזהרות ראשון

אשלי מדיסון הוצגה בהרחבה בחדשות בגלל שורת התג היוצאת דופן שלה: "החיים קצרים. לא באופן בלתי צפוי, ישנם מספר רב של אנשים המשתמשים באתר (5.2 מיליון על פי דף המדד שלהם החל בינואר 2010). אבל זה בגלל כל כך קל שלה להירשם - ללא פרופיל צריך מלבד לענות על כמה שאלות - או שזה בגלל שרוב המשתמשים שלה מזויפים?

המשך לקרוא כדי לגלות.

סקירה מתוך אשלי מדיסון

"יש הרבה אנשים בודדים על אשלי מדיסון שרוצים לפגוש אנשים מחוברים מסיבות שונות, אם אתה רווק ואתה רוצה לפגוש אדם קשור, אתה כנראה הולך צריך לנסות קצת יותר. כפי שאנו ממליצים לך להישאר סבלני ולהמשיך לנסות ".

פרטי חברות

כמו רוב אתרי היכרויות, כל אחד יכול להירשם בחינם ולחקור חברים מקומיים. מה שהיה שונה (וגם קצת מטריד) היה שהציגו לי שישה חברים "שנבחרו במיוחד" באזור שלי לאחר שנרשמתי - אבל אף אחד מהחברים לא נמצא שוב בעיר שלי אחרי שבחרתי לשלוח להם קריצה . כמו כן, אנשים הופיעו בתוצאות החיפוש שלי שהיו גם מחוץ שלי 'בתוך 20 קילומטר

הפריסה והתחושה שונה מכל אתר היכרויות נתקלתי, והוא משאיל את עצמו לשוחח, כמו גם להסתכל על פרופילים אחרים בו זמנית.

לכל החברים יש אפשרות לפרסם תמונות, אך מסיבות מובנות, רוב הדפים שתיתקל בהם יקבלו תג במקום תמונה שאומרת, "נא לכבד את הדרישות שלי לפי שיקול דעת".

האם חברים חופשיים יכולים ליזום צ'אטים או אימיילים? אבל האם הם יכולים לקבל אותם? ניסיתי למצוא מידע זה הן על ידי חיפוש באינטרנט, חיפוש אשלי מדיסון על ידי מסתובבת באתר במשך כמה שעות כדי לראות אם מישהו הודעות מיידיות אותי.

אף אחד לא עשה. אולי לאחד מכם יש יותר ניסיון עם האתר ויודע את התשובה לשאלה זו, אבל במקרה שלי, אני באמת לא יודע.

עם זאת, יכולתי לדבר עם כמה חברים ולשאול אותם אם הם היו חוקיים, ועל המעטים שדיברתי איתם, כולם היו אנשים אמיתיים שחיפשו באמת חיבור או משהו מזדמן ומפתח. ג'נטלמן אחד אמר לי שהיה לו מזל גדול במערכת כדי למצוא שותפים בעוד ששניים אמרו לי שלא שמעו מלה מאף אחד חוץ ממני.

תכונות ייחודיות

בנפרד מאופי יוצא דופן של האתר - אשר מקדם ניאוף, רמאות ו / או הונאה בין שותפים לטווח ארוך - אשלי מדיסון מציעה גם כמה תכונות ייחודיות מאוד יתרונות:

 • הבחירה של סוג הקשר שהמשתמש מחפש הוא מגוון יותר כי רוב אתרי היכרויות, עם אפשרויות כגון "מה שמרגש אותי", ו "פרשת סייבר";
 • הן המשקל והן סוג הגוף של המשתמש נדרשים מידע בעת ההרשמה;
 • המשתמשים לא צריכים למלא פרופיל בעת ההרשמה, מלבד לענות על קומץ שאלות למטה דמוגרפי.

המעניין ביותר של החבורה הוא "ערבות הפרשה", שבה משתמשים יכולים לבקש לקבל החזר עבור המנוי שלהם לשלושה חודשים (1000 נקודות זכות, שהם $ 249 CDN / $ 199 USD) אם הם ממלאים רשימה ארוכה של קריטריונים, כולל:

 • צור פרופיל מלא, העלה תמונה של עצמך והשאיר את הפרופיל גלוי בכל עת במהלך שלושת החודשים הראשונים שלך;
 • שלח הודעת "עדיפות" בדואר אלקטרוני ל -20 חברים לפחות בכל חודש (קריצות לא נחשבות);
 • שלח לפחות חמש מתנות אשלי בחודש;
 • השתתף בצ'אט חי למשך מינימום של 60 דקות בחודש באמצעות האתר אשלי מדיסון; ו
 • בצע את התנאים וההגבלות וכן את הכללים של תוכנית אחריות המקרה.

אם לאחר שלושה חודשים המשתמש עדיין לא פגש אדם באופן אישי כדי לנהל רומן, המשתמש יכול להגיש בקשה לקבלת 249 דולר ארה"ב בתוספת מסים שהוחזרו להם, אך "יש להגיש את הבקשות בתוך 30 יום ממועד פקיעת התוכנית".

עלויות חברות

כל אחד יכול להירשם בחינם, אבל זה ייקח קונה כמה נקודות זכות לעשות משהו עם האתר. $ 49 CDN מקבל לך את החבילה מבוא עם 100 נקודות זכות, $ 149 CDN מרוויח 500 נקודות זיכוי ו מעמד עלית, ו 249 $ CDN עבור 1000 נקודות זכות היא חבילה אחריות Affier.

ניתן להשתמש באשראי במספר דברים, ופעולות שונות עולות מספר שונה של זיכויים:

 • 5 נקודות זכות כדי ליצור קשר עם חבר בהתחלה, אבל כל הודעה שנשלח לאותו אדם לאחר המגע הראשון הוא בחינם;
 • 30 נקודות זכות עבור 30 דקות של הודעות מיידיות, או 60 נקודות זכות עבור 60 דקות של הודעות מיידיות; ו
 • 20, 30 ו 50 אשראי אשלי מתנות.

האתר מקבל כרטיסי אשראי, PayPal, Interac העברת כספים, דואר, שליח או Western Union כתשלום.

בשורה התחתונה

ובכן הניח וקל לשימוש, אשלי מדיסון יש ממשק נקי זה עושה את זה קל להתחבר עם אנשים אם אתה רוכש חברות. שיקול הדעת של הפרטיות של חבריה ברור (ומוצדק), לכן אל תתפלאו אם אתם צריכים ליצור קשר עם אנשים באופן אישי כדי לראות תמונות של אותם. עם מספר גבוה של חברים וקלות השימוש, אני ממליץ על האתר לכל מי מוכן לקחת קצת זמן להסתכל מסביב כדי לראות כמה משתמשים אחרים שילמו באתר, כמו גם כמה פעילים משתמשים (כלומר, מחוברים בחודש האחרון) נמצאים באזור שלך לפני תשלום דמי הנדרש. במקביל, ישנם דיווחים של מספר קוראים כי האתר אינו מספק על ההבטחות שלהם (ראה ביקורות להלן), וכי רוב הנשים הם מזויפים. לא הייתי מסוגל לבדוק את כל התכונות, ואני לא לדבר עם הרבה אנשים שהיו הצלחה עם האתר, כמו תמיד עם אתרי היכרויות, הקונה היזהר. (ראה: אתר הכרויות Fine Print לקבלת פרטים נוספים).

עוד דבר אחד, כן, עזבתי עד הסוף. בסוף 2015, מסד הנתונים של אשלי מדיסון נפרץ ורשימת החברות שלהם משותפת. אני פשוט משאיר את זה שם אתה מחליט אם אתה רוצה להירשם עכשיו.

בקר אשלי מדיסון רוצה עוד אתרי היכרויות אמיתי? הקפד להירשם לקבלת עלון חינם.

גילוי: החברה לא סיפקה גישה חופשית לשירות זה למטרות בדיקה. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "סקרן על אשלי מדיסון? בדוק אלה אזהרות ראשון"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 43 = 51