כמה תאריכים לפני מערכת יחסים רשמית?

כמה תאריכים לפני מערכת יחסים רשמית?

כאשר אתה היכרויות מישהו שאתה באמת אוהב הרבה על, אתה עלול להרגיש להוט לעשות דברים רשמיים בין שניכם. אתה כבר יכול למצוא את עצמך fantasizing בראש שלך על החיים שלך יחד כמו זוג ולא יכול לחכות כדי להפוך את היחסים היכרויות הנוכחי לתוך אמיתי, מחויבת, יחסים ארוכי טווח. אבל לפני שתעדכן את מערכת היחסים שלך בפייסבוק ותתחיל לקנות מגבות מונוגרמיות, שניכם צריכים להיות באותו דף שבו מערכת היחסים שלכם הולכת.

אבל כמה תאריכים יש לך לפני ביצוע היחסים הרשמי שלך?

עבור אלה בעולם היכרויות היום, האמת היא כי אין זמן מוגדר או מספר מוסכם של תאריכים יש לפני ביצוע רשמי רשמי. מאז כל אדם הוא שונה ואין שתי מערכות יחסים זהים, זה חייב להיות מה מרגיש מתאים לך ואת האדם שאתה היכרויות. לדוגמה, יש יחסים שהופכים רשמי אחרי כמה תאריכים בלבד, בעוד ישנם קשרים אחרים שהופכים רשמי אחרי כמה חודשים. ובעוד זה אולי נראה מוקדם, מוזר, או נואש לרצות להיות רשמית ובלעדית עם מישהו לאחר רק תאריך אחד, יש גם אנשים שחושבים שיש שישה או שבעה תאריכים עדיין לא מספיק זמן נחוץ לפני שמחליטים להיות זוג או להחליט ללכת בדרכים נפרדות שלך. זה פשוט תלוי במצב ואת הקשר הרומנטי הייחודי שיש לך עם השותף שלך.

כאשר אתה מוכן לקיים את מערכת היחסים רציני עם השותף שלך על הרצון שלך לעשות דברים רשמיים, זה האינטרס שלך לשים לב שלו או מילולית פיזית cues כדי להבין את היכרויות אישי או מערכת יחסים ציר הזמן , העדפות וסגנון.

על ידי הסתכלות על הזמן שאתה מבלה יחד עם עין ביקורתית כוונון לתוך המילים של השותף שלך ואת הפעולות, זה יכול להיות לך יותר קל לראות אם אתה רוצה את אותם הדברים לגבי מצב היחסים שלך.

1. אדם זה מדבר על העתיד שלך ביחד

אם אתה תוהה כמה תאריכים אתה צריך להיות לפני ביצוע היחסים הרשמי שלך, חשוב לראות אם אדם אתה היכרויות הביא את העתיד שלך בכלל כזוג. לדוגמה, אם השותף שלך דיבר בהתרגשות על הצגת לך את בני משפחתו וחבריו, לצאת לטיול איתך, או אפילו מה הילדים שלך ייראה, זה סימן ברור שיש את מערכת היחסים לדבר זה משהו היה לא לתפוס אותו או לא. כאשר שניכם כבר מסוגל לדבר בגלוי על מה שקרה קדימה עבור שניכם, זה יכול להיות segue גדול לקראת ביצוע היחסים שלך רשמי.

2. אדם זה מדבר על רוצה מערכת יחסים

כאשר אתה מנסה להבין כמה תאריכים אתה צריך ללכת עם מישהו לפני השגת מעמד היחסים הרשמי, אתה צריך לוודא שהוא או היא אפילו עניין בלעדיות להיות חבר או חברה. לדוגמה, אם אדם זה אומר לך שהוא או היא לא יודע מה הוא רוצה במערכת יחסים, הוא עדיין מחלים מן הפרידה הקודמת, או לא רואה את עצמו או שלה להתיישב בכל עת בקרוב, זה צריך לרמוז לך כי אדם זה אינו מוכן להפוך את היחסים הרשמי שלך, לא משנה כמה תאריכים היו לך ביחד.

על הצד השני, אם אדם זה מבטא את האינטרס שלו לפגוש מישהו מיוחד שיש רמה זו של אינטימיות רגשית ובלעדיות עם מישהו, זה יכול להיות סימן שהוא או היא היו רוצים את זה איתך.

3. אדם זה מטפל בך כמו אחר משמעותי

אם אתה תוהה כמה תאריכים אתה צריך לפני ביצוע היחסים הרשמי שלך, אתה צריך להסתכל מקרוב על איך אדם זה מתייחס אליך. אם אתה ממלא את ס. תפקיד על ידי הודעות SMS כל הזמן לאורך כל היום, תמיד שיש תוכניות סוף שבוע לא משנה מה, ולשתף את המחשבות והרגשות שלך אחד עם השני, הגעת לנקודה שבה עושה את הקשר הרשמי שלך הוא בולט. כאשר אתה באופן לא רשמי מתנהג כחבר או חברה לכל דבר ועניין, זה הזמן הנכון עבור שניכם יש לך שיחה על ביצוע היחסים שלך רשמי.

 

No Replies to "כמה תאריכים לפני מערכת יחסים רשמית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 − 10 =