אישה מבוגרת יותר, גבר צעיר יותר? יש לנו רק אתרי היכרויות בשבילך

אולי אתה בחור צעיר שרוצה ללמוד מאישה מנוסה יותר, או מי פשוט מוצא גילאים ישנים יותר אטרקטיבי מאשר עמיתים אותו גיל. גבירותיי, אולי אתה מכה את, אה, ראש, ורוצה מישהו שיכול לשמור על קשר, או אולי אתה פשוט מעדיף מישהו עם פחות מטען מאשר גברים רבים בגיל שלך. ללא קשר לחשיבה שלך - יש כאן אפס שיפוט - אתה מנסה לפגוש מישהו עבור רומן מאי- דצמבר. אמנם בכנות, רוב האנשים מחפשים אתרי היכרויות בקטגוריה זו בדרך כלל רוצה משהו לאורך הקווים של היכרויות מזדמנים, NSA, או FWB. שקול את עצמך הזהיר, זה צריך להיות עניין או עניין.

הבנת את החלק הקל - אתה יודע מה אתה רוצה. עכשיו מגיע החלק הקשה: מציאת אתר היכרויות פוגר שעובד, caters לצרכים שלך, הוא זול, שקוף יש מספיק חברים באזור שלך כדי להצדיק חתימה. אוף! בואו נתחיל.
 

An older woman and a younger man take a picture together.

מרקוס קלקסון

הבחירה הטובה ביותר בקטגוריה זו, וקל להבהיר מדוע אפילו במבט ראשון: האתר חותך במיוחד לקוגרים ולגורים (אפס מאגרי שיתוף עם אתרי היכרויות אחרים שאינם קשורים), יש בסיס חברות ענק (1,000,000+ ), אפשרויות החיפוש נראה אינסופי, והמחיר סביר (החל מ 13.33-29.99 $ לחודש). איפה DateAougar מאבד נקודות, לעומת זאת, הוא הניווט הקשה שלהם, סביר הנובע מכל התכונות שהם מציעים. מצאתי את האתר עמוס קצת מכריע, אם מלא fleshed החוצה, והיה לי קשה באמת לקבל תשובה לכל ההודעות שלי.
יותר "

No Replies to "אישה מבוגרת יותר, גבר צעיר יותר? יש לנו רק אתרי היכרויות בשבילך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    31 + = 38