מה זה “אין מחרוזות מצורף” למעשה מתכוון?

מה זה "אין מחרוזות מצורף" למעשה מתכוון?

האם אתה תוהה מה "אין מחרוזות המצורפת" באמת אומר? כדי להבין סוג זה של קשר מזדמן ולראות אם זה הבחירה הנכונה בשבילך, אז אתה צריך לדעת בדיוק מה זה סוג של יחסים כרוך, כך שאתה יכול בהחלט לומר "כן" או "לא" ללא מחרוזות המצורפת.

מה "אין מחרוזות מצורף" באמת מתכוון?

במובן הבסיסי, מערכת יחסים ללא מיתרים היא מערכת שבה שני אנשים נושאים קשר פיזי טהור אחד עם השני, אך אין קשר רגשי ביניהם.

במילים אחרות, יחסים ללא קשר מחייב מרמז כי אתה אינטימי מבחינה מינית, אבל זה ככל היחסים שלך הולך, ואתה לא מחויבים זה לזה בכל דרך שהיא.

מה הם היתרונות של לא מחרוזות קשרו קשר?

על מנת לקבוע אם אין מחרוזות הקשר הוא הבחירה הנכונה עבורך, חשוב להבין את ההיבטים החיוביים של סוג זה של חיבור מזדמנים.

1. אתה מתחייב לחלוטין. אחד היתרונות של מערכת יחסים ללא מיתרים הוא כי בזמן שאתה מקבל ליהנות חיבור פיזי עם אדם אחר, אין שום תחושה של מחויבות או מחויבות. התפקיד שלך הוא לא של חבר או חברה, ובמקום לספק הדרכה ותמיכה רגשית, הזמן שלך ביחד הוא פיזי לחלוטין. אז אם אתה מישהו לא מוכן או מחפש להיות מערכת יחסים רצינית, זה סוג של חיבור מזדמנים יכול לענות על הצרכים שלך בכל מובן.

2. אתה יכול לרדוף אחר אפשרויות שונות. לאורך השורות הללו, היבט חיובי נוסף של מערכת יחסים ללא מיתרים הוא שאתה לא צריך להיות מונוגמי. למעשה, ללא חיבורים מחרוזות מאפשר לך להמשיך לשחק את השדה לרדוף אחרי מספר אנשים בכל זמן נתון, ולכן זה אופציה נהדרת אם אתה מעוניין לשמור על האפשרויות שלך פתוח.

3. זה יכול להיות כיף. אנשים רבים המעורבים ללא קשרי גומלין יחסים ליהנות הריגוש וההתרגשות של סוג זה של חיבור עם מישהו. באופן ספציפי, אתה מקבל ליהנות זמן אינטימי עם אדם אחר ולשמור על דברים קלים תוך הימנעות בעיות אפשריות, חששות, ואי הבנות שיכולים להתעורר במערכת יחסים רצינית יותר.

מה הם חסרונות של מחרוזות לא קשרו קשר?

עם זאת, אין מחרוזות הקשר המצורפת היא לא עבור כולם, שכן יש חסרונות סופי זה סוג של חיבור מזדמנים.

1. אתה יכול לפתח רגשות כי נכשל. אם אתה מעורב במערכת יחסים ללא קשרים, אתה מסתכן בפיתוח רגשות עבור אדם אחר - רגשות שלא יהיו הדדיות. ומכיוון שזה לא נדיר למצוא כי זמן ההוצאות אינטימי עם מישהו עלול להוביל אותך רוצה מחויבות רצינית יותר ממנו או שלה, אתה יכול להיות לשים את עצמך על הנתיב לעבר כאב לב ושבר לב על ידי העוסקים סוג זה של חיבור מזדמנים.

2. זה עשוי למנוע ממך לחפש במקום אחר עבור מערכת יחסים רצינית. חיסרון נוסף של מערכת יחסים ללא קשרים הוא שזה עלול להפריע לך לרדוף אחרי משהו רציני יותר עם מישהו אחר.

במילים אחרות, מכיוון שאתה מבלה את זמנך, המיקוד והאנרגיה על המאמצים הבלתי רגילים שלך, ייתכן שאתה הופך את עצמך ללא זמין למישהו שיכול לספק לך חיבור עמוק יותר ומשמעותי יותר.

3. אתה מסכן את הבריאות הרגשית והפיזית שלך. אנשים רבים המעורבים במערכות יחסים ללא קשרים יכולים גם הם להרגיש רגילים, פגועים וחסרי חשיבות בשל טבעו של קשר מזדמן שכזה. וזה לא נדיר למצוא את עצמך תוהה תחושת העצמי שלך כאשר אתה מבלה עם מישהו שיש לך פיזית, אבל לא מבחינה רגשית. ואם כבר מדברים פיזית, זה סוג של מערכת יחסים יכול גם לשים את בריאותו האישית בסיכון גם כן.

האם אין מחרוזות קשרו קשר הנכון עבורך?

לאחר שקילה את היתרונות והחסרונות של היציאה זה סוג של קשר פיזי לחלוטין עם מישהו אחר, הגיע הזמן להיות כנים עם עצמך על מנת לקבוע אם סוג זה של מערכת יחסים היא הבחירה הנכונה בשלב זה של החיים שלך.

אחרי הכל, אם אתה מוכן ומחפש מחויבות רצינית, לאחר מכן אין מחרוזות הקשר המצורף הוא לא הולך למלא את הצרכים שלך. עם זאת, אם המטרה שלך היא לשמור על דברים קלים, ולאחר מכן בחירה ללא מחרוזות המצורף יכול לעזור לך להישאר ללא קשר.

No Replies to "מה זה "אין מחרוזות מצורף" למעשה מתכוון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 9 = 13