היתרונות והחסרונות של מערכת יחסים פתוחה

היתרונות והחסרונות של מערכת יחסים פתוחה

האם אתה חושב על מערכת יחסים פתוחה עם השותף שלך? או שאתה פשוט תוהה מה מערכת יחסים פתוחה באמת אומר? כדי לקבוע אם מערכת יחסים פתוחה היא הבחירה הנכונה גם לך וגם חבר שלך, חשוב לא רק להבין מה מערכת יחסים פתוחה כרוכה, אבל היתרונות והחסרונות השונים של סוג זה של חיבור, כמו גם.

מהי מערכת יחסים פתוחה?

מעצם הגדרתה, מערכת יחסים פתוחה היא מערכת שבה שני אנשים במערכת יחסים מתמשכת אינם בלעדיים זה עם זה. במילים אחרות, שני חברי הקשר מותרים בגלוי ויכולים להיות שותפים מיניים ו / או רומנטיים אחרים. ובעוד שלא מונוגמיה היא מאפיין בסיסי, ישנם סוגים שונים של יחסים פתוחים, כמו אלה שבהם גם אתה וגם השותף שלך עוסקים ביחסים פיזיים ו / או רומנטיים עם אנשים אחרים או רק אחד מכם עושה.

מה הם היתרונות של מערכת יחסים פתוחה? אם אתה שוקל מערכת יחסים פתוחה, חשוב לזכור את ההיבטים החיוביים השונים של סוג זה של חיבור.

אתה לא צריך להיות מונוגמי

להיות במערכת יחסים פתוחה הוא אופציה נהדרת עבור אנשים שאינם מאמינים במונוגמיה, נכשלו בה בעבר ו / או פשוט לא רוצים להיות מונוגמיים, אך הם עדיין רוצים להיות בעל משמעות ארוכת טווח קשר עם אחר משמעותי.

ועל ידי בחירה יש מערכת יחסים פתוחה, הם יכולים לשלב את הטוב משני העולמות.

אתה כנה לגבי המרדף הרומנטי שלך

מאפיין נוסף מושך של סוג זה של יחסים הוא שהוא מעניק לך ולשותף שלך את החופש לרדוף אחרי אנשים אחרים באופן המבוסס על כבוד הדדי, תקשורת פתוחה כנות מוחלטת.

ובעוד אתה עדיין יש רגשות חזקים עבור בן הזוג שלך, אתה יכול להיות צרכים שונים נפגשו עם אנשים שונים, כל זאת תוך להיות אמיתי לחלוטין ופתוח אחד עם השני.

אתה לא סובל מ FOMO

מרכיב מעניין נוסף של מערכת יחסים פתוחה הוא פשוט ההתרגשות, הריגוש ותחושת ההרפתקה שהוא יכול להביא. לדוגמה, אם השותף שלך לא יכול למלא את כל הצרכים שלך ו / או רמות האינטימיות שלך פחת, מערכת יחסים פתוחה מאפשרת לך להמשיך אפשרויות אחרות תוך המשך הקשר העמוק שיצרת עם אחד אחר.

עם זאת, כדי לקבוע אם מערכת יחסים פתוחה היא הבחירה הנכונה לך ולשותף שלך, חשוב גם להבין את החסרונות של סוג זה של חיבור.

אתה עלול להיות מקנא

בעוד מערכת יחסים פתוחה מבוססת על יושר, כנות וכבוד, זה עלול להיות קשה לך לא לפתח רגשות של קנאה. למעשה, זה לא נדיר עבור אלה במערכת יחסים פתוחה להרגיש קצת מאוים או מאוים על ידי אנשים שונים השותף שלך יכול להמשיך. ובעוד רגשות קנאה בהחלט יכול להתפתח מחויבות מונוגמי, הם עשויים להיות נפוצים יותר במערכת יחסים פתוחה פשוט בשל עצם טבעו.

זה לא מהיר לתקן עבור מערכת יחסים נכשלת

יש אנשים לבחור יש מערכת יחסים פתוחה בתקווה שזה יחסוך חיבור כושל. עם זאת, זוהי הגישה הלא נכונה, כמו פתיחת מערכת יחסים חלשה צפוי להרוס אותו. למעשה, אם אתה רוצה מערכת יחסים פתוחה יש סיכוי כלשהו להצליח, חייב להיות בסיס חזק וחזק במקום. שאם לא כן, פתיחת מערכת היחסים שלך תביא אותך צעד אחד קדימה לקראת פירוק.

אתה עלול להרגיש פיזית או רגשית פגיע

עבור אלה במערכת יחסים פתוחה, יש פעמים שבהן אתה עלול להרגיש כי הבריאות הפיזית שלך ו / או הרגשית נמצאים בסיכון. לדוגמה, כאשר אתה בהחלט להסתמך על השותף שלך לעשות בחירות טובות ולהיות בטוח פיזית, יש גם סיכוי מתמשך שהוא או היא עשויים לפתח רגשות רציניים עבור מישהו אחר, עוזב אותך מרגיש לא נתמך רגשית ופגעו.

האם מערכת יחסים פתוחה מתאימה לך? אם אתה שוקל לקיים מערכת יחסים פתוחה, שוקל את היתרונות והחסרונות יכול לעזור לך לקבל החלטה מושכלת יותר. עם זאת, חשוב לזכור כי אין שתי מערכות יחסים זהים, ועל מנת כל סוג של מערכת יחסים יש פוטנציאל לטווח ארוך, אתה צריך להיות פתוח לגמרי כנה עם השותף שלך היום על מה שאתה באמת רוצה.

No Replies to "היתרונות והחסרונות של מערכת יחסים פתוחה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =